אכזבה מבלנדר

אפליקציה - בימים הקרובים!

כבר בימים הקרובים עתידה לצאת אפליקציה של eloan שתאפשר שימוש קל ואינטואטיבי באתר ובכלל, מתוכנן להעלות לשם גם את הרישום ושליחת המסמכים במטרה להגדיל את אפשרויות הבחירה.

פנינה21

New member
אכזבה מבלנדר

הי
רציתי לשתף :
אני בת 26 משלימה בימים אלה תואר ראשון
מאוד מחושבת כלכלית ובדיוק בגלל זה אין לי כרטיס אשראי
מילאתי את הפרטים בבלנדר כדי להשיג הלוואה קיצרת מועד לחפות על חודש ראשון בעבודה חדשה , יש לי חסכונות כך שההחזר מובטח לחלוטין.
האתר אמר שיש לי יופי של סיכוי
ואז בשלב האחרון הבנתי שיופי של סיכוי לא עוזר לי בכלל.
הריבית היא מעל 9% (מדובר ממש בריבית שהייתי משלמת בזמנו כשהיה כרטיס ורציתי לפרוס או לקחת הלוואה קטנה- זה לא זול בכלל).
ורק בשביל להרגיז עוד קצת : האתר לא מאפשר לקבל הלוואה אם אין כרטיס אשראי פעיל.
ממש מרגיז, ולא באמת פותר אף בעיה.

guyp2

New member
איך את מסתדרת בלי אשראי? אני גם מנסה לצמצם למינימום את

השימוש בו, אך יש גופים/עסקים/מוסדות שניתן לשלם אך ורק באשראי.
&nbsp
אם את מאוד מחושבת כלכלית, אני ממליץ לך לעשות כרטיס אשראי, ולהפקיד מתחילת כל מחזור חיוב את ההוצאות הצפויות - או להשתמש בכרטיס "דיירקט" שמוריד את הכסף ישר מהחשבון.

פנינה21

New member
אני לא צריכה כרטיס אשראי

יש הוראות קבע ויש מזומן
אשראי הוא רע חולה גם אם לא מתכוונים להפוך אותו לכזה.
&nbsp
לא מבינה למה זה עושה אותי פחות טובה לקבלת הלוואה

זה לא עושה אותך פחות טובה

אין שום מניעה לבצע זאת בהוראת קבע, כפי שנאמר המטרה היא להתאים לך הלוואה לא למישהו אחר.

אכזבה מבלנדר

הצטערתי לשמוע על החוויה,
המטרה של הלוואות בין עמיתים היא לספק לאדם שמבקש מימון הלוואה חוץ בנקאית בריבית נמוכה, ללא עמלות מיותרות תוך שירות קל, מהיר ופשוט למשתמש, אם אלו לא מתקימים אין בכך ממש.
מציע לך להכנס אלינו לאתר של eLoan להגיש את הבקשה באופן פשוט והגיוני, ההליך לא יקח יותר מ-5 דקות בסופו במידת האפשר תקבלי את את הצעת המימון שמותאמת עבורך.

יש עוד אופציה שאולי תתאים

אנחנו עושים הלוואות משכון ללא ריבית כלל לטווח קצר כלומר במידה ואת זקוקה להלוואה תמורת הפקדת רכוש מחשב נייד טלפון סלולרי ועד מכונית
לפי הארכת שווי המכירה שלו בשוק אנחנו נוכל לספק לך את הכסף במזומן במקום כמובן אחרי סגירת חוזה מסודר והגדרת זמן לפירעון המשכון
הדבר היחיד שיש לשלם זה הביטוח למוצר עד שווי של 10000 ש"ח הוא 100 ש"ח וכאשר פורעים את המשכון מקבלים את המוצר חזרה
ניתן גם למשכן דרך שליחת המוצר בדואר אחרי תיאום איתנו אבל זה בדרך כלל מומלץ למי שכבר עבד איתנו בעבר זה יכול לענות לך על הצרכים לפי מה שקראתי
תיצרי איתנו קשר ונשמח לעזור ואגב כל הכבוד לך לחיות היום בלי כרטיס אשראי זה לא קל ואם את מסתדרת ככה תמשיכי כך
אתר האינטרנט שלנו הוא CHANGELI.CO.IL

למעלה