אכזבה שלי מרמי-לי

אכזבה שלי מרמי-לי

לפני כ-חודשיים רכשנו כ-5 פריטים בשווי של כ-800 ש"ח כמובן שאז המוכרים+המנהלת היו ממש נחמדות עשו לי מועדון .לאחר כ-חודש הסריגים נהיו כדורים והבגד נראה ישן מאוד.מבלי שעבר כביסה .פנינו לחברה ולהפתעתנו נענינו בסירוב.שם הנציגה שדיברה בטלפון+החנות למעונינות במסרים.מאוד מאוכזבת וביטלתי את החברות.

דנדי333

New member
מצטרפת לאכזבה שלך מרמי לי

גם אני רכשתי חמישה פריטים בסביבות אותו הסכום , גם אלי היו נחמדים דחפו מועדון וניסו לדחוף גם קרם לסימני מתיחה ... שני המכנסים התגלו כענקים עלי , אני מדיה 38 לפני הריון , המוכרת נתנה לי 46 , אומנם אני בהריון אבל לא גדלתי למימדים כאלה , לצערי התחלתי ללבוש אותם כי במכנסים שלי כבר היה לי לחוץ ורק אז גיליתי אז לא התלוננתי אצלם , אבל כן הגעתי להחליף חולצה באחת מחניות הרשת , שכולי לבושה קומפלט שלהם , גינס חולצה וסוודר וזכיתי ליחס זוועתי מהמוכרת שניסתה לחנך אותי וגם אמרה לי שאין לי ממש כוח לשרת אותי ... לא נראה לי שאני אחזור לשם במהלך ההריון הזה או הבאים אחריו , איך מבטלים אצלם את המועדון ? בעצם זה כבר לא יתן לי כלום אני פשוט לא אחדש אותה , כי הם בטח ירצו להתקזז איתי על ההנחה שקיבלתי בקניה הראשונה ...

רוישני

New member
כנ"ל! איכות הסריגים שלהם ../images/Emo31.gif

רכשתי שניים, ובדיוק מה שתיארת כאן - לבשתי פעם או פעמיים ונראים פשוט רע. אני ממש מאוכזבת. המינימום שאפשר לצפות מסריג ב-299 ש"ח - לפחות שיהיה איכותי...חשבתי לפנות אליהם אבל לפי מה שכתבתן לא יודעת בכלל אם כדאי
....

למעלה