אכל לו את הכבד בלי מלח. ולעומתו הזבלבל האידיוט נתן לו שדה נפט בגלל

כתב"ם אחד.
השמאלנין מיואשים עד כדי כך שהם רוצים להתאבד.
כל התורה שלהם נשברה. תורת התבוסתנות והבוגדנות בכל ערך ציוני הביאו את מדינת ישראל אל עברי פי פחת.
זה התחיל באוסלו נמשך בבריחה מלבנון בגלל 4 אימהות מטומטמות עד לאימה שקיבלו מהתקשורת הבוגדנית זמן מסך והביאו את הברח להמשיך ולברוח והמשיך בהשמדת גוש קטיף בגלל כתב אישום בשוחד ,תפסו אותו בביצים ואמרו לו הנה כתב אישום שנמחק אותו אם תמחק את גוש קטיף.
אוסלו בגידה. הבריחה מלבנון בגידה. השמדת גוש קטיף בגידה. מי אחראי? השמאל. שמאל זה בגידה. רואים בערוץ 12 את הפרצוף של השדרנים ,של הפארש(נים) של ישראל זיו .הם באבל. נתניהו אכל לנסראללה את הכבד שתה לו את הדם , חירבן על ממשל ביידן וגער בהם בנאומו באו"ם שמום עם כאלה ידידים מי צריך אויבים? אתם שומטים את השטיח מתחת לרגלי מדינת ישראל. והשמאלנין מחרבנים במכנסיים. את סירחון הבגידה שלהם במדינת העם היהודי בעם היהודי אי אפשר כבר להסתיר.

סטילהוק1

Well-known member
כתב"ם אחד.
כל התורה שלהם נשברה. תורת התבוסתנות והבוגדנות בכל ערך ציוני הביאו את מדינת ישראל אל עברי פי פחת.
זה התחיל באוסלו נמשך בבריחה מלבנון בגלל 4 אימהות מטומטמות עד לאימה שקיבלו מהתקשורת הבוגדנית זמן מסך והביאו את הברח להמשיך ולברוח והמשיך בהשמדת גוש קטיף בגלל כתב אישום בשוחד ,תפסו אותו בביצים ואמרו לו הנה כתב אישום שנמחק אותו אם תמחק את גוש קטיף.
אוסלו בגידה. הבריחה מלבנון בגידה. השמדת גוש קטיף בגידה. מי אחראי? השמאל. שמאל זה בגידה. רואים בערוץ 12 את הפרצוף של השדרנים ,של הפארש(נים) של ישראל זיו .הם באבל. נתניהו אכל לנסראללה את הכבד שתה לו את הדם , חירבן על ממשל ביידן וגער בהם בנאומו באו"ם שמום עם כאלה ידידים מי צריך אויבים? אתם שומטים את השטיח מתחת לרגלי מדינת ישראל. והשמאלנין מחרבנים במכנסיים. את סירחון הבגידה שלהם במדינת העם היהודי בעם היהודי אי אפשר כבר להסתיר.
ולהזכירך שרק לפני שבועיים דיברת אחרת, האשמת את נתניהו וקראת לירידה המונית מהארץ. כפי שאתה עשית בזמנו. מקווה שעכשיו אתה אוכל את הכובע שלך ולועס אותו היטב עם קצת מלח.

ולהזכירך שרק לפני שבועיים דיברת אחרת, האשמת את נתניהו וקראת לירידה המונית מהארץ. כפי שאתה עשית בזמנו. מקווה שעכשיו אתה אוכל את הכובע שלך ולועס אותו היטב עם קצת מלח.
גם היום אני מאשים את נתניהו בחידלון מעשי מטורף. גם היום לא הייתי מצביע לליכוד בבחירות אם הייתי אזרח ישראלי.
ומעולם לא קראתי לירידה המונית של אף יהודי מארץ ישראל. כתבתי שזה מה שיקרה בעל כורחי אם תמשיכו כך.
ואפילו אתה תסכים איתי שמאז הגנץ והאייזנפות עזבו את הגועל(ליציה) נפש הזאת מוכרת יותר השפעתם של שמוקטריץ ובן גבירתי הנאווה על נתניהו. שכחת שעוד לפני ה 7.10 בן גביר ביקש התחנן לפני נתניהו וסר הביטחון שלכם להתחיל לחסל את צמרת החמאס וצמרת החיזבאללה הוא ידע בתור תפקידו כשר לביטחון לאומי מה יודע המודיעין הישראלי לעשות באמצעות חיל האויר. ואז ירדו עליו רצח שפכו את דמו בתשקורת ובמסדרונות הכנסת החברים שלו מהגועליציה העלובה הזאת.
הוא ביקש למקש את הגבול בין הרצועה לבין ישובי העוטף וקיבל סרוב טוטאלי .אם רק היו שומעים לו הגברת גת הייתה מסתובבת היום בבארי ולא צריכה לחרוץ לשון למחבל שאחרי כמה דקות שלח אותה לעולם האמת וחטף את הבת שלה.
אז עוד פעם היחיד שאוכל את הכובע שלו זה אתה ואני מאשים אותך בכל מה שעובר עליך ומעולם לא ניסיתי לשכנע אנשים כמוך שהתפכחו לרדת מארץ ישראל. כל מי שעשה זאת ואני מבטיח לך שלמעלה מ2 מיליון יורדים כל אחד ואחד עשה זאת משיקוליו האישיים הכלכליים הרוחניים.
ולא רק שכך מי שבא אלי ואומר לי שאני נמושה ושברחתי וכולו' וכולו' אני לא כועס עליו ואפילו בנימה מסוימת אני יכול להבין אותו גם אם אני לא מסכים איתו מביט בנכדים ובנכדות שלי באורח החיים שלהם באושר שלהם בהתפתחות האישית שלהם ויודע שעשיתי מעשה נכון. אין שום סיבה שהנכדים שלי ישתינו בלילה במיטה בגיל 10 ולכל מקום שהם יגיעו אליו הם ישאלו איפה הממ"ד? כמו משפחה ישראלית של חברים שלי שגרים 20 דקות ממני שהגיעו אליהם בני משפחה משדרות והבת בת 12 דבר ראשון שאלה איפה הממ"ד בבית? קרע לי את הלב לראות אותם. וכל זה בשביל לשלם את המשכורת של חבר הכנסת עוד'ה ואחמד טיסי וסולימאן הזבלה הזאת בארץ ישראל במדינת ישראל? היש חרפה יותר מהחרפה הזאת. עלאק אנחנו דמוקרטיה. חחחחחחחחחח

חנן44

Well-known member
כתב"ם אחד.
מי פינה את סיני? הליכוד, מי פינה את קוש גדיף? הליכוד. אז למה אתה מקשקש? לשמאל אין שום קשר

הליכוד לא היה יכול לעשות זאת בלי קולות מפלגות השמאל בכנסת.
זאת הבעיה של השמאלנין. יש להם זיכרון של תולעת, לתולעים אין זיכרון.
התולעת הזה שכח איך אוסלו נולד? (יסחאג השיהא"ק הקדוש רעבין) שיחד בכסף את הזבלים מש"ס אלה שתורתם אומנותם ושהתורה הייתה מתביישת בהם עד היום אל תגנוב להימנע בהצבעה על הסכם אסון חרבון יוסלו (ע"ש שני היוסים יוזף ביילן ויוסוף שרידא)

מי פינה את סיני? הליכוד, מי פינה את קוש גדיף? הליכוד. אז למה אתה מקשקש? לשמאל אין שום קשר
מה אמר בגין זמן קצר לפני שהוא התאבד? הם רימו אותי. למי הוא התכוון כשאמר הם רימו אותי? אז א. מדובר על הסכם הכניעה שחתם עם המצרים למסור את כל סיני עד הסנטים האחרון תמורת כלום. והוא הכוון לדיין (השמאל) ולאמריקאים. שכחת העובדה הקטנה הזאת.
גוש קטיף הושמד בעסקה מול השמאל המשפטי תיק השוחד יבוטל תמורת השמדת גוש קטיף. שוב פעם השמאל מעורב.
והליכוד? מעולם לא הצבעתי עבור המפלגה הזאת ובטח לא עבור מי שעמדו בראשה אחרי שהמפלגה הזאת בגדה באזרחי ישראל היהודים. תמיד בחרתי בכהנא וברעיון הכהניסטי שאני לא יכול למסור שטח אדמה שלוחמי צה"ל נהרגו עליו לאויב בשום הסכם ובשום מסגרת כזאת או אחרת . איך אביט בפניו של ילד שאבא שלו נהרג על האדמה הזאת,איך אביט בפניה של אמא או של אישה שהבן הבעל נהרגו על האדמה הזאת?
הקוד האתי של צה"ל מי כתב אותו? חולה נפש שמאלני שרק בגלל מה שהוא כתב הייתי זורק אותו לצינוק ל20 שנה עם טלוויזיה במעגל סגור ורכיב אלקטרוני שמשחרר אותך מהעולם הזה לשתות רעל עם נסראללה ויאסין בגהינום.
קוד אתי שהמילה ניצחון לא כתובה בו כלל. ניצחון משמע לקחת מהם את האדמה שלהם. זה הניצחון. זה העונש הכי קשה להם. אתם בהמות, מה אני אשם שאתם בהמות?

Harrington

Well-known member
מנהל
כל השוואה בין סיני לרצועת עזה ובוודאי לאיו"ש, מטופשת מכל בחינה אפשרית. אכן את סיני מפלגת הליכוד פינתה. לטעון זאת על רצועת עזה זה קצת מאוד לא מדויק, גם אם רשמית אפשר לטעון כך (במיוחד לכאלה שלא זוכרים/מכירים את ההיסטוריה). כל קשר בין הליכוד לגירוש שבוצע כדי לנקות את ישבנות של שרון ימ"ש מכתב אישום די דמיוני הלכה למעשה.

כך או אחרת, אני מבין את ההנאה השמאלנית מהעלאת הטענה הזאת. אלא שאני חי איתה בשלום. מה שמעניין אותי זה מי הפיק לקחים מאז. על פניו הליכוד כמו גם העומד בראשה, לגמרי עשו זאת. גם רוב השמאל הנורמלי דרך אגב. לעומתם כאלו שגם היום תומכים במסירת שטחי מולדת לאויבי ישראל מתוך אמונה שזה איכשהו ישפר את בטחון המדינה, אלו אנשים שאו שאין להם מושג מה קרה בהיסטוריה (הלא כל כך רחוקה) או שהם סתם טיפשים ברמות על. מעבר לכך יש כמובן את אלו שמעולם לא הבינו את הקשר בין עם ישראל למולדתו, אך אלו ככל הנראה משתייכים לערב רב שהתחבר ברבות השנים לעמנו מבלי שיש להם גנים יהודיים (נשמה יהודית אם תרצה) בקרבם.

evglev1

Well-known member
מנהל
כל השוואה בין סיני לרצועת עזה ובוודאי לאיו"ש, מטופשת מכל בחינה אפשרית. אכן את סיני מפלגת הליכוד פינתה. לטעון זאת על רצועת עזה זה קצת מאוד לא מדויק, גם אם רשמית אפשר לטעון כך (במיוחד לכאלה שלא זוכרים/מכירים את ההיסטוריה). כל קשר בין הליכוד לגירוש שבוצע כדי לנקות את ישבנות של שרון ימ"ש מכתב אישום די דמיוני הלכה למעשה.

כך או אחרת, אני מבין את ההנאה השמאלנית מהעלאת הטענה הזאת. אלא שאני חי איתה בשלום. מה שמעניין אותי זה מי הפיק לקחים מאז. על פניו הליכוד כמו גם העומד בראשה, לגמרי עשו זאת. גם רוב השמאל הנורמלי דרך אגב. לעומתם כאלו שגם היום תומכים במסירת שטחי מולדת לאויבי ישראל מתוך אמונה שזה איכשהו ישפר את בטחון המדינה, אלו אנשים שאו שאין להם מושג מה קרה בהיסטוריה (הלא כל כך רחוקה) או שהם סתם טיפשים ברמות על. מעבר לכך יש כמובן את אלו שמעולם לא הבינו את הקשר בין עם ישראל למולדתו, אך אלו ככל הנראה משתייכים לערב רב שהתחבר ברבות השנים לעמנו מבלי שיש להם גנים יהודיים (נשמה יהודית אם תרצה) בקרבם.
מכיוון שמקובל ששר בכובע של ח"כ חייב להצביע בעד כל החלטות הממשלה, שרי הליכוד למעט עוזי לנדאו ומיקי רצון הצביעו בעד. גם בישיבת ממשלה חצי משרי הליכוד הצביעו בעד. קדימה הוקמה כבר לאחר ההתנתקות וגם השרים נתניהו, לבנת ושלום שהצביעו בעד נשארו בליכוד ולא עברו לקדימה. כך שההבדל היחיד הוא שבגין ז"ל הביא את ההסכם גם למרכז הליכוד ולא רק לכנסת ולממשלה ואילו לשרון ז"ל לא היה רוב לא במרכז הליכוד ולא במשאל עם הפנימי בליכוד, אבל זה לא מנע משרי הליכוד ואף מראשי וועדות בליכוד כמו שטייניץ' להעדיף את הכיסא על ערכים, אידיאולוגיה וביטחון.

certified.woke

Well-known member
כתב"ם אחד.
אידיוט

למעלה