אלבום הרוטס האהוב עליכם?

Carcass

New member
אלבום הרוטס האהוב עליכם?

מישו רשם את זה באחד השרשורים האחרונים,אז הפעם נעשה את זה. אז מה האלבום רוטס האהוב עליכם בכל הזמנים,ולמה? שלי: Ijahman Levy - Africa - 1984 אחד האלבומים האהובים עלי בכלל,ומס' 1 שלי ברוטס,כל שיר מבחינתי בגדר יצירת אומנות,הזרימה של השירים,היכולות הווקליות הדי מרשימות של אייג'המאן לוי,עדין לא יכול להפסיק לשמוע את האלבום. טראק ליסט: 1.Africa 2.To Be Loved By Jah 3.Play Girl 4.Rise&Shine 5.Ancient Lover 6.Jesus Selassie I Keeppeth My Soul 7.Master Of My Mind 8.Africa Crisis

DuBsYs

New member
יש המון, הנה כמה מהאהובים עלי:

Revolutionary Dream - Pablo Moses -1976 abyssinians - satta massagana - 1976 mikey dread - african anthem - 1979 Johnny Osbourn - Fally Lover Never Stop Fighting - 1980 jah stitch - no dread can't dead - 1976 hugh mundell - the blessed youth 1978-81 Horace Andy - Feel Good All Over: Anthology 1970-1976 ויש עוד המון...

SaBaGMaN

New member
האמת שזה גם אחד האלבומים

האהובים עליי ביחד עם the same song של israel vibration יש עוד רבים וטובים בוב,טוש ושאר החברים..

אני מוכרח לציין שעל ה12" שלי

אני תמיד אעדיף לשמוע טיון טוב וארוך עם דאב מאשר אלבום שלם. יש קלאסיקות בלתי נשכחות כמובן, ואין לזלזל בהם, אבל יש מעט מדי אלבומי רגאיי שאני יכול להגיד שאין בהם טיון רע אחד. בכל אופן כמה קלאסיקות שאני תמיד אשמח להאזין להם, ואפילו בלופים: Black Uhuru-Sinsemilla The Abyssinians-Satta a Masagana Eek a Mouse-Wa Do Dem Junior Byles-Fade Away וכמה סינגלים שכובשים יותר ויותר בכל האזנה: Jacob Miller - Healing Of The Nation Tenement Yard(Too much seeseeseeseeseesee to much watchiwatchi wah) Little Devon-Mash Up Creation(12inch) ואמליץ גם על האוסף המושלם של Rockers, אחד האסופות הטובות אם לא הטובה ביותר של הרגאיי!

K C

New member
Guess Who's Coming to Dinner?

Black Uhuru לא Heart of the Congos לא Hail H.I.M וגם לא Arkology. קשה קשה הבחירה. ולמה בכל זאת... בגלל השירה המיוחדת, שעושה את ההאזנה. והרידמס

עוד אלבום ענק!!! ../images/Emo45.gif

אפילו הייתי אומר אחת הקלאסיקות... אם רק הזיכרון שלי היה יותר חזק, זה מוזר כבר עברה חצי שנה ואני חושב שההשפעה של הגאנג'ה מהיארד לא עברה עדיין

S t o l a

New member
Black Uhuru

בכלל הרכב מוצלח לדעתי.. עושים מוזיקה מעולה! אם יש אלבום שלא יוצא לי מהמערכת באוטו בזמן האחרון זה Unification שלהם... ענק!

למעלה