אלבומים מומלצים של בוב מארלי

YAMAHA R1

New member
אלבומים מומלצים של בוב מארלי

שלום! ברצוני לקבל המלצות על אלבומים של בוב מארלי להורדה. מוזיקה קצבית בלבד. תודה.

YAMAHA R1

New member
הכוונה לשירים כמו "קוד יו בי לובד..

איירון ליאון זייון... מוזיקה מהסגנונן הזה. בתודה מראש! מקווה שהבנתם אותי.

msemama

New member
Chant Down Babylon

זה אוסף מיקסים מצויין של השירים של בוב... מומלץ מאוד...

נדב88

New member
לפי דעתי נסה את האלבום

confrontation שלידע כללי, יצא לאור אחרי פטירתו של בוב מרלי, אבל והא מכיל הרבה שירים מגניבים כמו בופאלו סולדג'יר . ונוסף על כך, יש לו עטיפה ממש ממש ממש מגניבה.

reality i

New member
bob marley

could you be loved - מדובר בנסיון של מארלי וכריס בלאקוואל (מפיק) להגיע לקהל הדיסקו שהיווה באותם ימים כחלק נכבד מקהל יעד המכירות למוזיקה של מארלי , השיר הזה בהחלט לא משקף את אווירת המוזיקה של מארלי. iron lion zion - הגירסה המוכרת שמתנגנת ברדיו,מסיבות וכו היא למעשה רמיקס שנעשה ב1992 (11 שנים אחרי מותו של מארלי) רמיקס שכוון למועדוןנים , הגירסה המקורית מ1974 נשמעת אחר לגמרי. אם אתה בקטע של לחקור קצת יותר לעומק במה שקשור למוזיקה של מארלי כדי שתכוון את הבי פי אם בראש למשהו יותר איטי,רגוע ושליו. מומלץ להאזין ביתר קשב לכל מילה שבוב אי פעם שר ! ריאליטי

ברנס1

New member
הבן אדם צודק

בכל מילה בכל שיר יש משפט שתיים או יותר שאתה מתחבר אליהם אפילו אם אתה לא אוהב רגאיי למשל משפט שאני אוהב one love-There ain't no hiding place from the Father of Creation ואם אני יתחיל אני לא יגמור

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo13.gif

redemption song - enamcipate youselves from mental slavery, noene but ourselves can free our mind.

למעלה