אלה איך בבית??? איך האוצר החדש

S r 35

New member
מצטרפת לשאלה

מה שלומך אלה? איך את מרגישה? ואיך ג'וניור? (איך קוראים לו? ...)... חושבת עלייך די הרבה בזמן האחרון, בעיקר בגלל שילדת כל כך צמוד לחברה שלי. לה יש גוזל מתוק מתוק מתוק
(עושה חשק לעוד אחד בחיי ...) אבל היא תצטרך לעבור ניתוח בקרוב, ואני מקווה שהכל יעבור אצלה בשלום. שלשום העברתי לה שלושה שקים מלאים בבגדי תינוקות וצעצועים של רון. ארחתי גם את הבן הבכור שלה - שהוא חבר טוב של הבן שלי - וכשאמרתי לו "תתחדש על האח החדש", הוא חשב רגע ואז הראה לי את הנעליים החדשות שלו כדי שאני אראה כמה הן קוליות
, שאלתי אותו, מה עם האח החדש והוא אמר לי "אה! הוא ... הוא לא שלנו" - סדר עדיפויות של ילד בן שש ... אז איך את מסתדרת, ואיך שירז מגיבה? תעדכני.

מיום ליום יותר טוב. תודה

תודה שאתן חושבות עלי..ותודה מיוחדת לדפנה יקרה שעוזרת לי להביא את שירז מהגן.
דפנוש אני מחכה שתגידי לי מתי אתן באות ואכין עוגה לכבודכן.רק תגידי איזה סוג את אוהבת. אז אני מסתדרת לא רע נראה לי לשבוע ראשון. הכל הולך בסדר. יש לי ילד מקסים ומתחשב ונותן לי לעשות המון סידורים בבית.בגלל זה אין לי זמן למחשב ולא בגלל שהוא לא נותן
. כל היום כביסות, אוכל, סדר..והנקות בטח לא חסר- מינימום שתינוק צריך היום ממני. אז מה עם חברה שלך?למה ניתוח? מה שלום התינוק שלה.. באמת מעניין שזה יצא שילדו צמוד..דווקא ניסיתי לראות אם אמצא אותה שם , אבל לא ראיתי מישהי קטנטונת כמו שאמרת
יש לי חברה שילדה יום למחרת אחרי ששמע שאני הלכתי ללדת. שירז ממש מקסימה. מנסה כל הזמן לדאוג לתינוק ולשעשע אותו בסיפורים ושירים..כל הזמן מנשקת ומחבקת אותו.. מחר מחכה לנו יום "קשה" נפשית לפחות..עושים ברית למתוק שלנו. מחכה להיות כבר אחרי זה. אז תחזיקו לו אצבעות.
ות

S r 35

New member
הי אלה ../images/Emo140.gif

איזה יופי שאת מתאוששת ושאת מאושרת עם ילדייך - מאחלת לך רק ימים של אושר ונחת. אז מה, בסוף ילדת בכרמל? ... החברה שלי צריכה לעשות ניתוח בגלל כל מיני בעיות שהיא סוחבת עוד מלפני ההריון - ההריון הזה היה כנגד כל הסיכויים ועם המון סיכונים. תודה לאל, התינוק בריא ושלם אבל היא חייבת לעשות ניתוח, ומוקדם ממה שהיא חשבה (תכננה לעשות את זה בקיץ). מקווה שיהיה לה בסדר. בהצלחה מחר בברית. לאלירן (הבן של חברה שלי) הייתה ברית היום.

וואלה איזה צירוף מקרים..גם השם דומה

באמת מעניין יצא.. איפה עשו לו הברית? איך עבר? מי המוהל? אז מה יהיה עם תינוק שהיא תהיה בבית חולים? מאחלת לה לעבור את התקופה הזאת בשלום ולחזור מהר הביתה..

למעלה