אלוהים הגיע לכדור הארץ.

אלוהים הגיע לכדור הארץ.

הוא מציע משאלה אחת, לכל אחד מאיתנו... מה אתם מבקשים

princess black

New member
רק אחת? ../images/Emo9.gif

אז אני חושבת שהייתי מבקשת כישרון מסויים, אולי לציור או לכתיבה

free soul

New member
הייתי מבקשת את זה:

שנאהב אחד את השני, בלי מלחמות. בלי ריבים.. בלי תחרויות.

Mנטה

New member
אלוהים אף פעם לא עזב את כדור הארץ

ואם אנחנו מבקשים מספיק בנחישות אנחנו גם מקבלים כל הזמן.

לא יודעת,תמיד יצאתי מנק' הנחה אחרת.

לדעתי אנחנו בוחרים את הגורל שלנו, גם אם את מאמינה שיש בורא, הוא נותן לך הרי כמה אופציות, מתווה כמה מסלולים. רק תבחרי מה את רוצה לעשות מהעצמך. הוא יעזור לך ברצון אבל הכל תלוי בך, החיים שלך זה מה שתעשי מהם. ונכון שיש דברים מעל לשליטתנו אבל היי,אנחנו רק בניאדם. מה שבשליטתי ייצא הכי טוב שאני יכולה לגרום לו לצאת, כי אלו הם החיים שלי. אלוהים לא יעזור לי אם אני לא אעזור לעצמי. ואם אני רוצה משו אני אומרת לו שאני רוצה והולכת ומנסה לממש, הוא יעזור לי אם זה טוב לי לקבל את מה שאני רוצה.

הצילצול

New member
הייתי מבקשת דבר פשוט .

אבל הייתי רוצה שייתגשם עכשו... להיות כבר בת 28 בערך עם בעל אהוב
ושתי ילדים שובבים וחמודים..

רונית6

New member
אני דוקא הפוך ממך

אה לו הייתי שוב ולו רק ליממה בת 21 בלי מחויבות לעבודה, לבית לבעל שאקום בבוקר מתי שארצה, אחזור קצת עם קפה למיטה אח"כ אלך להסתובב ברחובות, אבחר לי סמטאות ישנות , עם נשמה ואחייך לאנשים. ובערב, אוכל לצאת לרקוד, כאילו אין מחר. ___ ואחזור, לעבודה שיש לי, עם האנשים הקבועים (שכבר כל אחר יודע מה השני (אגב, שני ולא שניה..) יאמר ואח"כ מיידית לילדי המתוקים וזוללי תשומת הלב ולבית הסוגר ולבעלי המקסים ולצניחה מתשישות למיטה (תוך ידיעה שבטוח שכחתי משהו). ___ (לא מקטרת, רק אומרת, שחבל לבקש מאלוהים לותר על השנים הכי מקסימות והכי חופשיות, תמיד תוכלי להיות כבולה)

אני מכירה כמה אנשים שיוותרו

על השנים האלה רק כדי לא להתמודד עם כל הדייטים, אלא ישר להגיע לבנזוג/בתזוג ודי. אנשים שאין להם כוח, תמיד אנחנו חכמים אחרי מעשה ובבגרות שלהם אולי הם יבינו שחבל שהם מפספסים את הגיל הזה שלהם אבל היי, כל אחד השאיפות שלו :)

שוKולד

New member
הכל עניין של נקודת השקפה

אנחנו רוצים את מה שאין, מה שהיה ומה שיהיה, קשה לנו לרצות את מה שיש לנו משום שיש לנו אותו כבר.

למעלה