אלוהים ישמור מה עשיתי היום חחחחח

°°NaTaLi°°

New member
אלוהים ישמור מה עשיתי היום חחחחח

היום הרגשתי ממש רע ושאני לא מרגישה טוב אז אני ממש עצבנית טוב אני גם חצי מרוקאית חחח. בקיצור אז היום היה לנו תרגיל. אחרי התרגיל כל הזמן לקחו לי תשולחן אז השארתי שולחן ושוב באו לקחת התחלתי להתעצבן צעקתי כמו משוגעת ולקחתי תשולחן בכוח ניסו לקחת לי 20 פעם התעצבנתי כמו לא יודעת מה והם עשו לי בכוונה עלק אימו עלי חושבים שאני מפחדת מהם למדתי לא לפחד כי מי שנוגע בי אני ישר רצה לרכזת אין מה לעשות צריך ללמוד לשרוד זה גן חיות שם עם צריך אז אני מרביצה או מקללת אז זה למתי שם גם למדתי ללכת ולהלשין נמאס לי מהבית ספר הזההה חושבים שאני שק איגרוף מעצבנים למדתי להיות אמיצה פחות או יותר למרות שאני לא הולכת למכות האלה בחוץ ממש חיות אלוהים ישמור... אחר כך המורה למתמטיקה באה בקושי ראיתי מה כתוב בלוח בהפסקה התחלתי לבכות והלכתי להביא כדור חברה שלי חתכה לי אותו ל4 כי אני לא יודע לבלוע גם את זה לא אבל ניסיתי והצלחתי נישארתי כי היה לי מבחן בספרות אחרי המבחן הלכתי הביתה. לא יכולתי לסבול יותר תכאבי ראש באתי הביתה וניסיתי לבלוע כדור והצלחתי חחחח!

°°NaTaLi°°

New member
השיכבה שלי הסתכלה עלי כאילו אני

איזה משוגעת אז ילד מהכיתה שלי קורא לי אוטיסטית אז אמרתי לו נכון אני אוטיסטית יש לך בעיה עם זה? הוא לא ענה. אני אמרתי לכם שכואב לי הראש ואני עצבנית אז תעזבו אותי כבר. איזה יופי סוף סוף אני יודית לבלוע כדורים ככה אני לא יסבול הרבה בכיתה וילך לאחות לבקש כדור שאני יצטרך

yuviz

New member
תרגישי טוב!

אני גם שונאת שמדברים עליי! אבל תתעלמי.. למרות שזה קשה ומפריע! ודר"א גם לי היו היום כאבי ראש נוראיים.. אווץ' עדיין כואב..

°°NaTaLi°°

New member
תאמיני לי אני כבר יודעת לשלוט בזה..

הכיתה שלי מעליבה אותי מכיתה א אז כבר התרגלתי ותאמת זה כבר לא מעניין אותי מה חושבים עלי למרות שעמוק בתוכי זה פוגע ושובר אותי.

shirel 1211

New member
נטלושששששש

הם מציקים לך כ הם אוהבים אותך ומקנאים בך, תאמיני לי, זה מניסיון. וכל הכבוד לך עם הכדוררררררררר שתהיי בריאה ושתהנייייייייייייי ותאמיני לי- שימי פס על העולם!קבלי קיסס, שיראל

°°NaTaLi°°

New member
בטח מקנאים בי חח

תאמיני לי אני יודעת טוב טוב מי מרביץ לי מקנאה למרות שזה לא מקנאה אלה מאהבה וזה כל כך שקוף רק זה חסר לי עכשיו אני מקווה מאוד שאני טועה ביזה ילד שהוא אוהב אותי כי החברה השניה הכי טובה מאוהבת בו.

°°NaTaLi°°

New member
אה אני צריכה לזכור

להרוג מחר את טל על שרשם בלוח ליאל(זה בן חח)+ נטלי למרות שמחקתי כל שניה הוא כל השיעור מציק לי במיוחד בשיעור אנגלית מעצבן אני רוצה לעבור מקום חחחחחחח

למעלה