אלוהים שלי

piir5

New member
אלוהים שלי

אני אפילו לא זוכר מתי זה היה אבל זה היה אוסטרליה נדמה לי לא ראיתי לפני זה אף פעם משחק טניס רק מנסדורף פעם ברמת השרון כולם דיברו אגסי אגסי הגדול מכולם ברוק שילדס היתי בטוח שמיקל גורדן קטן ליד אנדריי אגסי אני נפלתי על משחק שהשאיר אותי בטניס עוד זמן רב אחרי זה פתאום התברר שמספר אחד הוא לא אגסי אלא בחור ממוצא יווני שגר בבארה"ב פיסטול פיט המאמן שלו היה אחרי התקף לב בארהב" היה משחק ארוך ומיגע שכמעט הסתיים חלק ליריב אבל סמפרס התעשת וניצח בין היתר היה בכי הסטרי יחסית של האיש שגרר תגובות אוהדות מאז עקבתי בהתחלה חשבתי שהוא לא מסוגל לתת פייט לאגסי בחיים בהמשך בהבנתי שהוא יכול והוא גם קרע אותו לחתיכות המשחק של אגסי מעבר להחזרות והחיוכים לא הרשים אותי הרבה יותר מרשים האתלטיות של סמפרס והמתח עד הסוף השליטה ההתעוררות כמה פעמים כעסתי על אוהדי אגסי מטעם נייק אותה פירסם שהפריעו לסמפרס כעסתי על סמפרס שעשה שטויות במשחקים הגעתי לשמיים כשניצח משחקים בלי הפסקה וטורנירים כאשר הפך לתקופה מסוימת את הטניס הגברי לנשי כלומר איש אחד דוגמת נברטילובה גרף שזה לא היה מעולם כמובן החזקה בשיא גראנד סלמים כמה שמחתי לאיד ברוק שילדס כשמהיציע הסנובית כעסה כשפיט ניצח אני לא אשכח איך סמפרס החמיא לאגסי שביום גדול אי אפשר לנצח אותו אף אחד זה היה יום אחרי שבקר העיף את אגסי בחצי אוסטרליה לא לפני שזלזל בו בראיון ברוק עזבה את אגסי ווהחברה הדכאונית משהו של סמפרס הוחלפה בבלונדה מחייכת אבל לא אשכח איך ספין ריסק את סמפרס לחתיכות בגמר ארה"ב לפני שנה נדמה לי עוד משהו בפירסומות של ניק אחרי שלא עזרו התחמונים שלהם ושכירת המעריצים והמפריעים הם נכנעו 8יצרו פרסומת חדשה עם אלוהים ואגסי ביחד כשלשניהם זקנים ולכל אחד מעריצים והכדור האחרון נפל כמובן אצל סמפרס

למעלה