אלוקים

אלוקים

שלום לך אלוקים כאן עבדך הלא נאמן!

ממזמן לא דיברנו... אולי בעצם כן? לפחות במובן מסויים זכית לקבל ממני גל קללות מהבוקר עד הלילה בחצי שנה + האחרונות מאז ששוב בעטת לי ישר בכל הכח בביצים!

אני לא בא לבקש טובות אתה גם ככה תמיד מאכזב אותי כל פעם מחדש.

כל החיים ביקשתי רק דבר אחד והיום אני כבר לא מבקש יותר הרמתי ידיים מהעניין ההוא!

אבל אני יותר מציב תנאי! בין אם מותר או אסור להציב תנאים לבורא זה כבר לא מעניין אותי, את התקופה שעוד חשבתי שתעזור לי חלפה ממזמן...

אני רק מבקש שתעזוב אותי בשקט! הרבה זמן המתנתי לרגע הזה המון שנים חלפו אם לספור אז 12 שנים או אם להיות ממש קטנונים 11 וחצי.

אבל מי סופר...

מעולם לא היה לי חלום אמריקאי מעולם לא רציתי לעזוב את ישראל! אתה גרמת לזה שכל השנים אתקע בחו"ל אני סכ"ה נסעתי לסיבוב של חודש ואיך נעלמו כל השנים האלה מאז...

אני מרגיש כמו באלקטרז! תקוע על אי שאני שונא! כבר לפחות 6 שנים אני פה כנגד רצוני.

והנה סוף סוף יש לי מעט תיקווה שאולי הפעם המדינה לא תיפלוט אותי החוצה כמו מסתתן מאפריקה שאפילו להם יש יותר זכויות ממני בישראל.

נשארו עשרה ימים עד שאני יעלה על מטוס בדרך הביתה.

אני מבקש אל תהרוס לי את זה הפעם!!

אם תביא אותי לנקודת שבירה הפעם אני יותר לא טס לשום מקום אני סיימתי.

אני פשוט יגיע עד אליך ויתן לך את מה שאני חושב שמגיע לך...

אם אתה לא רוצה לעזור לי לפחות אל תפריע ואם תחליט לעזור אני מבטיח להיות מעבד לא נאמן לעבדך הנאמן באמת!

בבקשה תן לי שהכל ילך מעל ומעבר למצופה לטוב! רק לטוב שלא ידע רעות, שהנחיתה שלי תהיה נחיתה של מלך!

ושאסתדר אם מה שלא יבוא לכיווני ולא אשבר ולא אלחץ ושאגיע להצלחות מבלי לצאת מהארץ אפילו לדקה אחת.

שהחופשות בחו"ל שלי יהיה על שפת הכינרת! ראיתי מספיק עולם אני נווד עייף רוצה משפחה ילדים תן לי את מה שמבקש ליבי ואני מבטיח לך שאחזיר לך פי כמה וכמה.

תודה מראש

אני

למעלה