אלו היהודים שבאמת דואגים לחטופים, לא מנצלים אותם ניצול ציני כמו קפלן

Harrington

Well-known member
מנהל

אלו היהודים שבאמת דואגים לחטופים, לא מנצלים אותם ניצול ציני כמו קפלן​

למה אתה מרחיק לקפלן? וכי חסרים כאן בפורום 'קפלניסטים' שרוקדים על דמם של החטופים ועל רגשות המשפחות האומללות כדי לקדם את האג'נדה שלהם או להנפיק השמצה טובה (כפי שהם רואים את זה בכל אופן)?

Harrington

Well-known member
מנהל
תפילה אינה אלא ריטואל פגאני.
הרי אֵל אינו מצוי אלא בין שתי אזני המאמין בקיומו...תפילה מעולם לא עזרה לאיש...
זה לא באמת משנה. אני אמנם חושב אחרת, אבל זה ענין של אמונה והשקפת עולם. אולם מה שחשוב זה לא עד כמה זה באמת עוזר כן או לא, אלא במה מאמינים מבצעי המעשה, המתפללים במקרה הזה. אלו שמתפללים שם מאמינים באמונה שלמה שהם מסייעים בכך או למצער מנסים לסייע, לחטופים וכו'. לעומתם אלו שמנצלים את אומללות המשפחות רק כדי להנפיץ עוד השמצות שווא נגד הממשלה וכו', יודעים מצוין שהם לא עושים בכך שום דבר שעוזר לחטופים. אולי הם חושבים (חלקם לכל היותר) שהם עושים משהו חיובי למען המדינה, על-פי השקפתם בכל אופן, אבל בזה זה הרי מסתכם.

אז יש לך קבוצה שעושה כל לאל ידה לסייע לחטופים ומולה יש לך קבוצה שאמנם צועקת בקולי קולות שהיא עושה זאת, אבל הלכה למעשה היא לא וכל אחד שם יודע זאת. זה כל הסיפור.

certified.woke

Well-known member
זה לא באמת משנה. אני אמנם חושב אחרת, אבל זה ענין של אמונה והשקפת עולם. אולם מה שחשוב זה לא עד כמה זה באמת עוזר כן או לא, אלא במה מאמינים מבצעי המעשה, המתפללים במקרה הזה. אלו שמתפללים שם מאמינים באמונה שלמה שהם מסייעים בכך או למצער מנסים לסייע, לחטופים וכו'. לעומתם אלו שמנצלים את אומללות המשפחות רק כדי להנפיץ עוד השמצות שווא נגד הממשלה וכו', יודעים מצוין שהם לא עושים בכך שום דבר שעוזר לחטופים. אולי הם חושבים (חלקם לכל היותר) שהם עושים משהו חיובי למען המדינה, על-פי השקפתם בכל אופן, אבל בזה זה הרי מסתכם.

אז יש לך קבוצה שעושה כל לאל ידה לסייע לחטופים ומולה יש לך קבוצה שאמנם צועקת בקולי קולות שהיא עושה זאת, אבל הלכה למעשה היא לא וכל אחד שם יודע זאת. זה כל הסיפור.
כל אשר לאל ידה, מה?
מס-שפתיים ותו לא...

DANIAVNI

Well-known member

אני רואה שנחנת גם בכישורי קריאת מחשבות .

DANIAVNI

Well-known member
איזה ערך יש לפוסט שלך?
ברור שברמה זו או אחרת כולנו חרדים לגורל החטופים
וכל אחד מבטא כאב בדרך אחרת, אין דרך טובה יותר או פחות טובה, אבל יש מחלוקת לגבי המחיר שמוכנים לשלם על החזרתם, זהו.
אני לא מסכים עם מפגיני קפלן אבל גם לא מוכן להכפיש אותם, הכאב שלהם לא פחות אמיתי משלך, אם לא יותר.

למעלה