אליהו והפרופיל!

אליהו והפרופיל!

והפעם, כן כן. אליהו והפרופיל! עוד שירשור מטופש לאוסף. אתן מוזמנות להעלות צילומים של אליהו בפרופיל ובזמן שאת מעלות, הנה מספר שאלות.
האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? –הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל?-
האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים?
האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו?
האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו?
על מה הוא חושב בתמונות שהעלתן?

Piece of Wood

New member
יאייי

האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? –הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל?- ממש לא, רוב האנשים שונאים את הפרופיל שלהם :X
האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים? לא, פרופיל זה לא משו מחמיא במיוחד
האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו? לא, הוא בדיוק כמו שהוא צריך להיות...
האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו? נואפ

moe7

New member
מ"מ.

האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? –הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל? תמונות אלה הינן ברירות מחדל, כאשר אליהו מותקף בפלאשים, תגובתו הבלתי רצונית הינה להסתובב מפניהם באימה. האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים? ובכן, הם כה מעטים שקשה למצוא בהם פנינים של ממש, אבל אני מניח שמר אליהו היה מצליח לשמור על פוטוגניות גם כאשר היה מצולם ממסוק. האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו? לא, הפנים שלו הם אלה שקטנים מדי עבור אפו. האמת היא שאפו מאוד קטן, אבל לא קטן מדי, הוא משתלב נהדר במבנה עצמות פניו. האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו? אני חושבת שפניו אליאוהיות מדי ביחס לשאר איבריו. אה, רגע, אין בז כל היגיון! אמממ...לא משנה
על מה הוא חושב בתמונות שהעלתן? הרי תמונה מצורפת לדוגמה

Elijah Wood

New member
יש!

האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? –הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל? -א..ולי:| האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים? -אני אישית אוהבת האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו? -לא! יש לו אף יפהיפה! האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו? -אני די בטוחה שהכל אצלו בפרופורציה יחסית. על מה הוא חושב בתמונות שהעלתן? -לויוטעת!

שאלון חמוד

האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? – לא הוא סתם אוהב להיצטלם בפרופיל, הוא אובססבי לגבי זה הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל?- ברור שכן האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים? ברור שלא, תהיתי אי פעם אם זה מקרה שבכול חיי ראיתי רק שלושה צילומים טובים שלו. אף אחד מהם לא היה בפרופיל. האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו? לצערי לא (לאור אפי הגדול פתחתי בשנאה עזה לכול בעלי האף הקטן). האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו? אה כניראה שכן... על מה הוא חושב בתמונות שהעלתן? זו שאלה קלה: "כמה כיף להצטלם בפרופיל".

..חח מגניב

האם אליהו אוהב להצטלם בפרופיל? או שסתם אנשים מצלמים אותו ככה במקרה? –הוא הולך הולך הולך, רואה צלם וישר מסתובב 90 מעלות כדי שיתפוס פרופיל? חחחחחח
..אמ..יש ויש
האם צילומי אליהו הטובים ביותר הם פרופילים? הרוב כן, יש לו פורפיל מעולה
בעיני הרבה יותר טוב מהצילומים האחרים, אבל אותו דבר כמו למעלה , יש ויש
האם האף של אליהו גדול מדי ביחס לפניו? חחחחח לא אני חושבת שהוא כמו שהוא צריך להיות
האם פניו של אליהו גדולות מדי ביחס לשאר גופו? חחחחח...אולי כי הוא די נמוך, אבל לא לא נראה \:
על מה הוא חושב בתמונות שהעלתן? ממממ "אני מנסה להראות צרפתי, מצליח לי?"

למעלה