אלין גלובל חברה מדהימה !

אלין גלובל חברה מדהימה !

אני בניתי את בית חלומותי ,בעזרת חברת ''אלין לגובל'' ,חייבת לומר שזו תודתי לחברה המדהימה הזו , אשר תמכה בי לכל אורך התהליך .
יש לציין שמר- משה קובי מנכ''ל החברה ,ליווה אותי בכל התהליך ואפילו לפני ערב פסח הוא שלח לי פילטרים לג'קוזי ,וכאשר רציתי לשלם בעד הפילטרים הוא הפציר בי שזו מתנה לחג ושהיה לי חג שמח ,זה ממש ריגש אותי שהיתי חיבת להחזיר תודה , לחברה המדהימה הזו למרות שאני לחוצה בזמן בחיי היום היום ,מצאתי זמן בכדי לכתוב פוסט זה
עוד בראשית ההתקשרות התפעלתי מרמת השירות שניתן לי מבקרת האיכות - בקרה מצולמת אשר נשלחה אלי במייל
בניתי את ביתי לפני כשלוש שנים וייבאתי את תכולת הבית מהמטבח ועד האלומיניום כולל- דלתות,רהיטים ,טקסטיל ועוד...אני ממליצה בחום על חברה זו ובמידה ואחד מהגולשים ירצה להתפעל מרמת הגימור והיופי של ביתי אשמח בכיף ( בתיאום מראש כמובן) להכניסו לביתי בכדי שיראה במו עיניו את טיב הסחורה והמחירים שלא ניתן להשיג בארץ תודה :)

חיה בר

New member
אלין גלובל חברה מדהימה !

שלום לך סנדרה
יפה שמצאת זמן להוקיר את החברה. בד"כ אנשים לא עושים זאת וחבל, אלא מוצאים את הזמן רק להתלונן.

מאחלת לך ברכות לביתך החדש ומי ייתן ויהיה מלא באור ותמיד.
כאנשים, כגולשים ובכלל, ממליצה בחום לאמץ את הרעיון להודות ולהוקיר את הטוב שבאדם באשר הוא ואת כל שעושה עבורינו כולל מחשבותיו. עוזר לכל הסובבים וגם לנו.
יום טוב, שבוע טוב וחודש מבורך לכולם

למעלה