אלירז שדה:"אין בלתי מעורבים בעזה,לא צריך עיר אוהלים לתושבי רפיח,צריך אניות גדולות למדינה נחמדה אחרת?"

איציק5111

Well-known member
הוא צודק אבל דיבורים ופירסומים כאלה מזיקים לנו
הגיגי הירקן מהאח הגדול.
לא צריך לזלזל בפרנסה של אדם, הוא עובד מתפרנס ולא גונב מאף אחד אגב זה גם לא מעיד כלום על ההשכלה והידע שלו....

איילת שקד אומרת שהיא מהנדסת.....בעיני היא לא נראת חכמה ומצד שני אפשר למצוא ירקנים חכמים.

אלפיני

Well-known member
הוא צודק אבל דיבורים ופירסומים כאלה מזיקים לנו

לא צריך לזלזל בפרנסה של אדם, הוא עובד מתפרנס ולא גונב מאף אחד אגב זה גם לא מעיד כלום על ההשכלה והידע שלו....

איילת שקד אומרת שהיא מהנדסת.....בעיני היא לא נראת חכמה ומצד שני אפשר למצוא ירקנים חכמים.
שאתה צודק , אתה צודק. הייתי צריך להיות יותר ספציפי. הירקן הטיפש שהופיע באח הגדול. ועכשיו על תקן אינסטנט סלב ועבד נרצע לתעמולת נתניהו משתף אותנו בהגיגיו האווילים ובלתי מעשיים בעליל שבמידה ואיזה פוליטיקאי ימני אוויל... אהם אהם ... סמוטריץ' את בן גביר, .. אהם... ינסה להגשים אותם יוביל את מדינת ישראל לאסון.

עכשיו התיאור מספיק מדוייק ומכוון סיטואציה?

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
שאתה צודק , אתה צודק. הייתי צריך להיות יותר ספציפי. הירקן הטיפש שהופיע באח הגדול. ועכשיו על תקן אינסטנט סלב ועבד נרצע לתעמולת נתניהו משתף אותנו בהגיגיו האווילים ובלתי מעשיים בעליל שבמידה ואיזה פוליטיקאי ימני אוויל... אהם אהם ... סמוטריץ' את בן גביר, .. אהם... ינסה להגשים אותם יוביל את מדינת ישראל לאסון.

עכשיו התיאור מספיק מדוייק ומכוון סיטואציה?
כן

ואגב זה כן מעשי, יכלנו לעשות את זה אבל ברגע שהתחילו לדבר על זה ועוד בן גביר זה הרס הכל.

יכולנו בשקט כמו בן גוריון

מוטי חוף

Well-known member
לא מזלזלים. כל אחד והמומחיות שלו. אני למשל לא הייתי קונה ירקות עמוס ידלין.
אתה תומך בלעג ובזילזול בפרנסה של אנשים.
גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה.מסכת נדרים (דף מט עמוד ב).
כמו כן אתה מזלזל בצנחנים מגדוד 202 של חטיבה 35 .

The Real Big Joe

Well-known member
אתה תומך בלעג ובזילזול בפרנסה של אנשים.
גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה.מסכת נדרים (דף מט עמוד ב).
כמו כן אתה מזלזל בצנחנים מגדוד 202 של חטיבה 35 .
אתה באמת חושב שאתה יכול לפרש כל פוסט ברור, מנוסח היטב ורהוט כאוות נפשך המעורערת? אני מכבד את מומחיות כל אדם במקצועו שלו. לא במקצוע של הזולת. מוכר ירקות מומחה לספק לי ירקות משובחים. אני הולך רק לירקן שאני סומך עליו. איש בטחון מומחה לספק לי פרשנות בטחונית. אני מאזין לו רק אם אני סומך עליו. ודביל כמוך עושה את ההיפך.

מוטי חוף

Well-known member
על זה אפשר להתווכח. אבל לא על מומחיות בטחונית של ירקן
הירקן הזה הוא צנחן בוגר גדוד 202 של חטיבה 35,
סיים שרות מילואים ארוך ומפרך של כמה חודשים ברצועת עזה שסיכן את חייו פעמים רבות.
הוא מבין בבטחון פי אלף יותר טוב מאותם המטכלים הכושלים ב-15 השנים האחרונות וגם כעת .
תפסיק כבר לזלזל ללעוג ב/לגדוד 202 של חטיבה 35 !!!
=
2016

The Real Big Joe

Well-known member
הירקן הזה הוא צנחן בוגר גדוד 202 של חטיבה 35,
סיים שרות מילואים ארוך ומפרך של כמה חודשים ברצועת עזה שסיכן את חייו פעמים רבות.
הוא מבין בבטחון פי אלף יותר טוב מאותם המטכלים הכושלים ב-15 השנים האחרונות וגם כעת .
תפסיק כבר לזלזל ללעוג ב/לגדוד 202 של חטיבה 35 !!!
וכל זה עושה אותו לוחם. לא מומחה לביטחון.

מוטי חוף

Well-known member
וכל זה עושה אותו לוחם. לא מומחה לביטחון.
הוא הרבה יותר מומחה/בקיא בבטחון מהאפסים של המטכל ב-15 השנים האחרונות כולל המטכל האחרון שכיהן בזמן טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה.
אתה חוזר מתאמץ מתעקש ללעוג לגדוד 202 .

The Real Big Joe

Well-known member
הוא הרבה יותר מומחה/בקיא בבטחון מהאפסים של המטכל ב-15 השנים האחרונות כולל המטכל האחרון שכיהן בזמן טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה.
אתה חוזר מתאמץ מתעקש ללעוג לגדוד 202 .
נו טוף... שוב אתה מפרש מה אני אומר, כאשר אתה אפילו לא יודע מה אתה אומר.

The Real Big Joe

Well-known member
אז אתה לועג סידרתי לגדודי לוחמים של צה"ל .
1. אתה לועג לגדוד 202 של חטיבה 35 של הצנחנים .
2. אתה לועג לגדוד 12 של חטיבת גולני .
לא. אתה מטומטם, ותפסיק להכניס לפי את השטויות שלך שלא אמרתי. אני לועג לכל מתחזה למומחה. עם חיל מ-202 יביע דעה על צוללות אני אלעג לו. ואם אתה מנסה להמציא דברים בשמחי אז אלעג לך. אתה קוקריקו גמור. אני אומר רק מה שאני אומר. דברים ברורים. רק פשט. את הדרש שלך תשמור לעצמך ולדבריך.

מוטי חוף

Well-known member
לא. אתה מטומטם, ותפסיק להכניס לפי את השטויות שלך שלא אמרתי. אני לועג לכל מתחזה למומחה. עם חיל מ-202 יביע דעה על צוללות אני אלעג לו. ואם אתה מנסה להמציא דברים בשמחי אז אלעג לך. אתה קוקריקו גמור. אני אומר רק מה שאני אומר. דברים ברורים. רק פשט. את הדרש שלך תשמור לעצמך ולדבריך.
כן ... אתה מטומטם ,
כי אתה מתחזה למגיב כאשר אתה בעצם תכלס בשטח בשורה התחתונה -: שמאל טרול גדול .
כל הזמן 365/24/7 ללא הפסקה , אתה לא מגיב לעיקר לעניין לנושא ולתוכן .

The Real Big Joe

Well-known member
כן ... אתה מטומטם ,
כי אתה מתחזה למגיב כאשר אתה בעצם תכלס בשטח בשורה התחתונה -: שמאל טרול גדול .
כל הזמן 365/24/7 ללא הפסקה , אתה לא מגיב לעיקר לעניין לנושא ולתוכן .
למי שכותב עיקר אני מגיב לעיקר. לליצנים אני מגיב בליצנות.

למעלה