אלכוהול

אור 173

New member
אלכוהול

יש לי כמה שאלות,ואני בטוח שברמנים יודעים וישמחו לעזור מה מרגישים בעת שתיית אלכוהול בפעם הראשונה? מה עדיף לשתות בפעם הראשונה[חוץ מאקסל]? והאם זה מזיק לשתות בפעמים הראשונות? תודה רבה!

עמי1986

New member
דבר ראשון

בפעם הראשונה ששותים אלכוהול צריך לשתות כמות קטנה לראות איך הגוף מגיב בכל מקרה עדיף לשתות אלכוהול לאט ובטח אם זאת הפעם הראשונה שלך... ההרגשה כששותים אלכוהול היא 'ראש טוב' זאת אומרת סיחרור קל תחושת שיחרור ונינוחות ובעיקר ההרגשה כיפית כזאת שוכחים הכל.... דבר שני XL הוא לא משקה אלכוהולי למעשה הוא מייצר תופעה הפוכה זאת אומרת שאם אלכוהול גורם לך להיות ישנוני ולתחושת עייפות xl אמור לעשות בדיוק את ההיפך ולגרום לך להיות יותר עירני בגלל שיש בו קפאין כמו בקפה פחות או יותר... סתם לידע כללי השילוב של וודקה ורדבול או אקסל זה חרא של שילוב! ואני לא מכיר ברמן אחד שמכבד את עצמו שימליץ על המשקה הזה.... ודבר שלישי...כמו כל משהו שמוציאים מחוק לחוק אלכוהול מזיק! הוא פוגע לך בכבד...משמין...ובעיקר יגרום לך לאחר לעבודה עוד כמה שנים כשתהיה שתיין.... בעיקרון אם תשמור על הכללים יהיה בסדר...זאת אומרת לאכול לפני שאתה שותה...ועדיף לא מוצרי חלב...לשתות בכמות נמוכה בהתאם לאיך שהגוף מגיב....ולשתות לאט לא למהר.....אני עשיתי את הטעות הזאת כמה פעמים ומצאתי את עצמי שיכור עם ההרגשה הכי מסריחה שיכולה להיות......אז קח את זה באיזי ומצטער שחפרתי לך אבל זה עדיף משתמצא את עצמך במצב שבו חבר שלך סוחב אותך ומכניס אותך למונית ב3 בבוקר... אגב דבר מאוד חשוב שהחסרתי זה מים...כששותים אלכוהול לא מרגישים אבל מתייבשים הגוף מאבד נוזלים...אני לא מומחה לזה ולא בדיוק הבנתי איך כי תאכלס לא עברתי קורס רק קראתי כמה ספרים אבל אם אתה שותה אלכוהול תשתה מים והרבה..... ובהצלחה

למעלה