אלמה היא מהממת אלמה היא פצצה

אלמה היא מהממת אלמה היא פצצה

אלמה היא כוסית
אלמה היא יפיופה
אלמה היא מתוקה
אלמה גם חמודה
אלמה תעני לי למסר
אלללמה אני מתה עלייך חולה על כל פרט ופרט בגופך מתגעגעת לראש גדול כדי לראותך!
מתה עלייך
מעריצה מספר 1 שלך(כן כן תקנאו)
אוריה

חחח כן כן

אני אוהבת את אלמה הרבה יותררררר.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(כפול עד אין סוף) אלמה את הבחורה הכי הכי הכי חמודה, שווה, מתוקה ומושלמת ביקוםםםםםם....!! מתה עליךךךךךךךך.......!!!!!!!!! הכי בעולם..!!
צליל טלמור

אף אחד לא אוהב את אלמה יותר ממני!

אלמה היא הכי יפה שפגשתי בחיים שלי! היא ממש כוסית!!!!!!!!!!!! אני חולה עליה X בלי סוף!!!!!!!! אני ממש מתגעגת לראש גדול! זאת הסדרה הכי טובה שראיתי אי פעם! איזה טובה? מדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כמו אלמה! ויונתן! אין אני חולה עלייך! חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שמעי אני מתה על אלמה

עד אין סוףףףףףףף, אז כדיי שלא נריב בואי נסכם: שתינו מתות על אלמה בן זאבבבבבבבבבבבבבבבבב והיא הכי מושלמתתתתתתתתתתתתתתתתת..!!!!! נכון?!!! אלמה חולה עליך.. (מצליל)

אלמה היא הכי שווה הכי כוסית!!!

אין בנאדם כמוה!!!!!! א- אותה אני הכי הכי אוהבת
ל- לא יכולה בלעדייה ובלעדי הסידרה
מ- מהממת תחפשו במילון ותראו שזאת אלמה!
ה- הילדה שאני הכי חולה עליה, מתה עליה! אלמה, אני חוווווווללללה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|מאוהב
מרעות!

וגם אני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ואת יודעת את זה אלמה, אמרתי לך את זה מיליון פעמים, ואני ימשיך להגיד לך את זה ....!!!!!!!!!!!!!! אין לי כבר מילים להגיד לך.... חחחח אני פשוט מתה עלייך...!!!! צליל.....

שחכתם אותי...

אני מתה על אלמה........ נכון שהיא פשוט מהממת?????? כאילו היא שחקנית טובה....... מה זה טובה????. מ-ע-ו-ל-ה!!!!! היא יפה היא כוסית....... אלמה אני מתה עליך יפיופה.... את הכי חמודה ........

בקיצור אלמה....

כמו שאת רואה, כולם מתים מתים מתים עלייך..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין כמוך...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמשיכי להיות מושלמת חחחחחח.....!!!!!!!!!! ואני שולחת לך חיבוק גדול גדול גדול........

דניאל866

New member
אלמה.

אני מעריצה אותה יותר מכולם אז אל תריבו חחחחחח סתם אבל אין אלמה הכי שווה בעולםםםם

חחח אני הכי אוהבת את אלמה ../images/Emo23.gif

אלמה מאמי שלי אני מתה עליך...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כולם רבים עלייך פה חחחחחח....!!!!!!!!! אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
צליל טלמור

רעות סורי על ההעתקה אבל רעיון יפה:

אלמה מושלמתתתתתתתתתתתת!!!!! א- אין עלייך אוהבת אותך נישמתי , יפההההההההההה..!!! ל- לאב יוווווו מתה עלייך לא יכולה בלעדייך מואההה
מ- מאיי לאבבבבבבבב, חולה עלייך פצצה שלי
ה- הלוואי שאני אפגוש אותך מתה עלייך עד השמיים ואחרי, בלי סוף.!! מצליל טלמור שחולה, מתה, אוהבת, שרופה, מאושפזת ועוד ועוד ועוד על אלמה בן זאב המושלמת.!!!!!!!
שימו לב-
אלמה בן זאב

חחח..... אהבתי......

צליל אהבתי את הרעיון....... חחחחח.........אבל את לא הכי אוהבת אותה.... הרבה אוהבים אותה!!!!!

הרבה אוהבים אותה אבל אני הכי חח סתם

בצחוק תירגעו אבל אני מתה עליה אני לא יכולה היא כזאת מהממתתתתתתתתתתת ויפההההההההההה ומדהימההההההה (גם מבחוץ אבל מבפנים יותררררררררררררר)
)

למעלה