אלמה ואיתי

Kור הMותק

New member
אלמה ואיתי

וואלה מה קורה אחים שלי....????? איזה באסה שנגמר רק אחרי 50 פרקים...מקווה שתיהיה עונה שניייה.......אלמה יפיופה מה קורה איתך הכל טוב????? רועי גבר מה קורה.......

היי חזרתי!!

יש לי מחשב!! המחשב של אבא שלי עוד לא חזר מתיקון אבל המחשב שלי כאן- עם אינטרנט מהיר והכל.. עכשיו הכל בסדר!!! ותודה רבה אור! (סליחה שדחפתי להודעה שלך את מה שרציתי להגיד... :) אוהבת, אלמה

דניאל866

New member
אלמההההההההההההההההה

ישששששש סופסוף חזרתתתתתת איזה כיףףףףף, היה משעמם בילעדייך =( אוהבתתתתתתתתתתתתתתתת דניאל

לאלמה כנסי דחוף... מי שלא ניכנס חבל

לאלמה תיראי אני מאוד שמחה שאתם ניכנסים לאתר הזה אבל מה רק אתם ניכנסים? יש עוש שחקנים שהם בכלל לא ניכנסים ואני נורא נורא רוצה לדבר איתנו מספיר ניכנסתי דרך השם משתמש של חברה שלי וקוראים לה מירי לי קוראים ספיר...

מה זאת אומרת למה??

אנחנו נכנסים כי הפורום הזה חשוב לנו ואנחנו רואים שיש אנשים שרואים את הסידרה ומעוניינים לדבר איתנו- אז אנחנו נכנסים...

לאלמה המתוקה....

לאלמה?! מה קורה איך החיים ??? (Tני יודע שהם טובים..) אז ככה אלמה אני חייב לדבר איתך בפרטי (איך אני עושה ת זה.. (חשבתי..)..)ויש לי תשובה ... ככה עם יש לך דואל אז תשלחי לי מייל דחוף... ל [email protected] אז ככה כשתשלחי לי את ההודעה אני יגיד לך על מה השיחה... תודה מראש אסף... אוהב אותך..

היי אסף..

לא בדיוק הבנתי מה קרה- אבל אני אשמח לדבר במסרים! (כמו שאמרת..) אוהבת, אלמה

אלמה כנסי כנסי

אלמה את לא צריכה לבקש סליחה על כלום כולם גם ככה שמחים לראות הודעות שלך בפורום ככה זה שבחורה היא מושלמת אני אוהב אותך יפיופה מחכה כבר לעונה שנייה רק לראות אותך

l o v e l y

New member
אלמה הקלה..... מה המצב זה רועי?

חחחחחחחחחיחחחחחחחייי יש לך איי סי קיו.? (אני יודע שזה חסוי והכל...) אבל סתם מעניין אותי... אם יש לך זמן לאיי סי קיו..?

FunkyGiraffe

New member
יא מאן!

מה המצב אלמה?
בריא עלייך! עידו

אלמה אני אוהב אותך

אלמה אני אוהב אותך את הבחורה הכי יפה שיש השחקנים הכי טובה שיש והלוואי שתצליחי בכל התחומים בהם את עוסקת

ayeltush1

New member
איזה חמודדד אתה אושרי! יהונתן כנס..

אני מאחלת אותו דבררר רקקקק ליהונתן בעלייייייי שבאמת תצליח בכל התחומים חולהההההההה עלייךךךךךךךך ואני ממש ממש אבל ממש שמחה שדחית תצבא או עשיתה משהו בנושא כדי להמשיך בעונה השנייה אני לא ימות מגעגועים אלייך יששששששששש למות שאני מתה כל יום מגעגועים שאתה לא בפרום אבל איך שמחתי לשמוע את המשפט הזה ממךךךך שאמרת שאולי תהיה עונה שנייה ועם כן אני ידחה תצבא או יעשה משהו בענייןןןן רואהההה שימחתי אותי ועוד מיליון מעריצות שלך עכשיוווווווו מקווה שזה לא היה אולי ושזה היה בטוחחחחחחחחחחחחח מתההההההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךך בעליייי היקר והכי מושלם!!

למעלה