אלמה ( מורוש תעני דחוףףףףףףףף )

adi1987

New member
אלמה ( מורוש תעני דחוףףףףףףףף )

אני מעריצה שרופה שלך ואני מתה עלייך אני בת 12 פילז תחזירי לי הודעה ורק שתדעי שאת כוסית ומגניבה בטרוףףףףףףףףףף מתה עלייל הילה לנגר אם בא לך תשאירי לי הודעה באייסייקיו: 275803882

porsh

New member
יו מפחידים אתם..

שנים עד שאתם עונים או מתייחסים בחיי מפחידים אתם...

PORSH יקר/ה

אני מזכיר שוב בפעם השניה היום (לצערי): אנחנו אנשים ר-גי-לים, אנחנו לא נחכה כל היום פה בתפוז בפורום ובמסרים כדי לענות לכם. דבר ראשון אנחנו בכלל בקשר רציף אתכם כל הזמו במסרים ובפורום כשאנחנו יכולים, איזה עוד סדרה ראיתם שהשחקנים נמצאים בקשר עם המעריצים שלהם? דבר שני יש לנו חיים: חברים, לימודים, שיעורים, תחביבים, וגם קצת מנוחה... כשאנחנו יכולים אנחנו עונים ואתם רואים את זה. אם אנחנו לא עונים תוך שניה זה לא אומר שאנחנו רעים או לא רוצים לענות! זה רק בגלל שאנחנו לא יכולים!

10 וחצי שנים אם אני לא טועה

הגעתי לאור עקיבא בגיל 4 וחצי, לא זוכר תאריך מדויק צריך לבדוק

דניאל866

New member
אלמה...

את יכולה להיכנס לצ'אט רק עם בא לך?! איזה כיך שסידרו לך את המחשב!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת אותךךך

adi1987

New member
מורוש כנסי דחוףףףףףףף

מורוש יש לך אייסייקיו? תכתבי לי אותו פליז הילה לנגר

SweeT HeN

New member
אלמההה

מה המצב? את ילדה יפה ואני אוהבת אותך... אני יוכל לדבר איתך באימייל? אם בלך תישלח לי חזרה.. [email protected] שי

אלמה אני מתה עלייך....

את מהממת ...... וואי אני מעריצה אותך .... את ממש חמודה.... אני מתה עלייך..... אני בת 13 פליז תחזירי לי הודעה..... גילי

חיחח זהבסיידר תיכנסי אני אסביר לך..

למעלה בפורום יש קישור לאתר הרישמי של ראש גדול?!חיובי עד פה?! את לוחצת על זה ומיד אחר כך באתר ממש כתוב צ'אט....ואז לוחצים ומגיעים לצ'אט וממש כיפי שם.......התמכרנו...חחח את מוזמנת!!!

תודה רבה לכולכם!!

אני אשמח לדבר עם כל מי שרצה במסרים הפרטיים ולא באייסי\מייל...

למעלה