אלמה ממש יפה

ayeltush1

New member
נכוןןן וגם ספיר ושרוןןןן יפיופותתתת

אבלללללללללל יהונתןןןןןןןןןןןןןן בעלי הכי הורססססססססססססססססססססס יהונתן אני מתגעגעת עלייך בטרוף אני יודעת שאתה לומד ועסוקקקקקקקקקקק אבל אני מתגעגעתתתתתתתתתתתתתתת תתחבר לפרוםםםםםםםםםםםםםםם ודבר איטי בפרטי ביוששששששששששששש מואהההההההההההההה

אווף

אווף זה לא פייר אני חדשה פה ובדיוק שאני הצתרפי יהונתן לאאאאא ניכנס אווווףףףףףףף אני כול כךךךך אוהבת אותווווו משהו יכול להגיד לי מתי שהוא מחבר בבקשהההה אני מתחננת

ayeltush1

New member
שלי כנסייייייייייייייי

גמאני ממש אוהבת אותו ואני מתגעגעת בטרוףףףףףףף עליו הוא כבר לא פה מסיום הסידרההה הוא לומד לבגרויותתתתתתת שהיה לו בהצלחההההההה ושיוציא ציונים טובים חחח והוא עסוק יש לו חיים אחרים חוץ מלהיות על המחשב כל היום (חח אני למשל לא דוגמא טובה כי אני כל היום על המחשב חח ממש התמכרתי) קיצר אני מקווה שהוא יכנסססס אמרו לי בצאט שהוא מסר לכולם דש וברוכה הבאה תהניייייייייי... תכתבי לו בפרטי הוא בטוח יחזור אלייך אולי אקח קצת זמן אבל הוא בסוף יענה לך לי יש כבר 20 מכתבים ממנו וספרתייייייי חחח באהבה איילת

ayeltush1

New member
שלי כנסייייייייייייייי

גמאני ממש אוהבת אותו ואני מתגעגעת בטרוףףףףףףף עליו הוא כבר לא פה מסיום הסידרההה הוא לומד לבגרויותתתתתתת שהיה לו בהצלחההההההה ושיוציא ציונים טובים חחח והוא עסוק יש לו חיים אחרים חוץ מלהיות על המחשב כל היום (חח אני למשל לא דוגמא טובה כי אני כל היום על המחשב חח ממש התמכרתי) קיצר אני מקווה שהוא יכנסססס אמרו לי בצאט שהוא מסר לכולם דש וברוכה הבאה תהניייייייייי... תכתבי לו בפרטי הוא בטוח יחזור אלייך אולי אקח קצת זמן אבל הוא בסוף יענה לך לי יש כבר 20 מכתבים ממנו וספרתייייייי חחח באהבה איילת

hadar2233

New member
איך שולחים?

אני רוצה לשלוח לו מסר, מה השם שאליו אני צריכה לשלוח את המסר?

ayeltush1

New member
תשובה לכל מי שרוצה לדעת איך שולחים

מסר לשחקנים ולכל אחד מהפרום.... אז ככה: אתם צריכים ללחוץ על השם של אחד השחקנים או סתם ילדים מהפרום משם זה נכנס לכרטיס אישי של אותו שחקן ובצד שמאול כתוב שלך מסררר וזהו מקווה שהבנתם חח ביוששששששששש

למעלה