אלמו'ששששש

אלמו'ששששש

אלמה אני מתה עלייך את שחקנית מדהימה ואת פשוט מהממת את כל כך יפה אין אני חולה עלייך.!!!!! קוראים לי צליל ואני בת 13 מים המלח.!!!! :)

מה זאת אומרת?

בטח שיש שם בתיםםםםםם מה קרה לך זה המקום הכי מיוחד ויפה בעולם.!!!! (והכי נמוך בעולם) באמת המון מפורסמים באו למלונות פה בים המלח!!!! נינט, שירי וגבסו באו להופעה פה קרוב (בבקעה) ויש כאן אחלה ילדים.....

מה פתאום

יש שם מלא קיבוצים וישובים... אני וזאת שקוראת לעצמה בפורום "בטי בופ האחת" שקוראים לה גילי, אז שתינו גרות בקיבוץ קלי"ה (ראשי התיבות של "קם לתחיה ים המוות") ויש שם ליד עוד את קיבוץ מצפה שלם, אלמוג, את הישוב ורד יריחו, את קיבוץ עין גדי, את הישובים נאות הכיכר, עין תמר ונווה זוהר ויש שם אחלה של ילדים באמת...!!

ט ו פ י 2

New member
סבבי!!!!

אני מכירה את רוב הקיבוצים שרשמת ושכחתי שהם נמצאים באזור..

תודה רבה צליל!!!

ואני הייתי בים המלח פעם פעם והתאהבתי במקום!! (חבל שאני לא גרה שם...
) אוהבת, אלמה

אני לא מאמינה

ואאי איך אני מתרגשת כשאני מדברת איתך.!! וכן ים המלח הוא מקום מיוחד ומקסים ואאי הלוואי והיית גרה שם חחחחחח הלוואיי.!!!!!

אלמה

מתי היית בים המלח? מזמן? חחחח תבואי עוד הפעם, חח רק שהפעם אם תבואי כולם יתנפלו עלייך.!!! (מרוב אהבה.!!!)

דניאל866

New member
אלמה?!

את יכולה להיכנס לצ'אט? משעמם, חחח אני כל היום בצ'ט כי אני פוחדת שתיכנסי ואני לא יהיה חחחחחחחחחחחח אוהבת מלא, האא ואגב.. שפה בפוזה-ספיר אז היא תנהל איתי את האתר שפתחתי לך... אוהבת, דניאל

למעלה