אלמוש!! למה את לא חוזרת אליי?

אלמוש!! למה את לא חוזרת אליי?

שלחתי לך מסררררררררר

מצטערת..

בזמן האחרון אין לי זמן להיכנס למסרים הפרטיים... בקרוב אני אענה על כולם.. אני ממש מצטערת! לא להתייאש ממני
.. אני בסוף אענה!

porsh

New member
תגידי אלמה...

את כיתה ט' או י'? ועוד דבר.. שרון דטנר גרה בעיר שלך או ברמת השרון?

אלמההההההההה

אלמה מה קורה????. כתבתי לך מסרים אבל לא הגבת, לא נורא, כשתיכנסי, אז תיקראי ויש לי שאלה.... אתמול אמרת לי שהיית פעם בים המלח ושאהבת את המקום מתי היית שם? ממש מזמן? ותבואי עוד הפעם חחח

תשובה לאלמה...

תודה גם אני אותך אז תשלחי לי מייל לאימל כדי שאני יספר לך מה קרה.... אז האימייל שלי הוא [email protected] אני שמח עם נדבר אוהב מאוד מאוד אסף...

אלמה .........

אלמה אני מתה עלייך אני חושבת שאת ממש מוכשרת ..... אתה שחקנית מעולה....... ואת 100 ממת..... בבקשה תעני לי....... אני מתה עליך... שלחתי לך מסר ולא ענית לי....... אני בת 13 (אני גרה בים המלח) ואני מתה עלייך....... פליז תעני לי .... גילי

SweeT HeN

New member
אלמה מאמיייייייי

אלמה המ המצב?? תגידי יש מצב שאנחנו ניתכתב באימייל??? בבקשה...:(

7Dayana7

New member
עלמה מאמי תקשיבי מתוקה.....:

תראי נשמה.. אני ממש מחה שענית לי ואני ממש אוהבת אותך... אבל אין לי זמן לדבר איתך יותר את כל הזמן שולחת לי הודעות במסנג'ר ובאייסיקיו ואין לי כח לזה אני בכלל לא מקירה אותך!!(בלי להעליב נשמה)אז בבקשה תפסיקי להתקשר אליי ולשלוח לי הודעות.. אבל תודה בכל זאת מתה עלייך !!

מה את רצינית כאילו???????

הלוואי שאלמה הייתי מדברת איתי...............כאילו את רצינית או שאת עובדת אלינו??????

עלק

עזבי גילי בטוח היא עובדת עלינו כל אחד היה רוצה שאלמה תירצה לדבר איתו עכדיי כך... חחחחחח ואם זה רציני את פראיירית.!!!

אז ככה:

דבר ראשון תודה לכולם על כל המחמאות שלכם! ודבר שני: תראי, אין לי מסנג'ר ואני לא נכנסת לאייסיקיו וגם לא הקשרתי לאף אחד, כך שסביר להניח שזאת לא באמת אני... אני לא יודעת מי עובד עלייך אבל זאת לא אני!!

lilo the sexit

New member
בקשר ל-ICQ!!!!!!

למה רואים אותך לפעמים על מצב אווי או על מצב N/A אה??? ואת בעצמך אמרת לי מה הכינוי שלך בתפוז מסרים את אמרת לי!!! אז למה את לא עונה כששולחים לך הודעות כשאת על מצב אווי?

למעלה