אלפי מזלטים מצופים בכל עונג!

Ez sLeeP

New member
אלפי מזלטים מצופים בכל עונג!

אולצתי ברודניות רבה, עיקשות, ולחץ פיזי לא-כה-מתון, לשבת ולשלוף ממיטב שורותיי את ברכת המזל על פתיחת בית השוקולד החדש בקהילת תפוז האינטראקטיבית (מיטלו´ש, לא ניקח ללב, לראות, לכבד או לכליות..! ראי הוזהרת!).. עכשיו אשאל אתכם, לא כדי שנצרף איזה LABLE ממשרד הבריאות?! "סכנה! השוקולד מזיק.. לבריאות!..
.
חייב אני לומר ששוקולד טומן בתוכו התפרקות, נחמה, חבר-טוב, אוזן קשבת, ובעיקר מקדם צלוליטיס לעתיד!.. ולתהיה נוספת, קמעה ביזארית שלי.. השמא זה פורום המוקדש לעניינים שבשוקולד (אחוזי חלב המרכיבים אותו, 10 דברים שאפשר לעשות עם שוקולד [?!], 5 דברים שלא ידעת על שוקולד, היסטוריה, מוצרי שוקולד חדשים וכיוצ"ב..) או שמא כותרת מושכת ואטראקטיבית למאות בהמוניהם, גולשי תפוז עילגים, מתוחכמים, גזענים, יפי-נפש, וכל בני האדם באשר הם כדי לתרום מילה או שניים, סיפוק מיידי ושטחי?.. אם לרגע, היה נדמה לכם שאינני מאחל להצלחתו של הפורום, ותהליך גלובוליזציה בו הוא יתפרסם וימשוך כל תשומת לב של כל חובב-שוקלד, תחת כל עץ רענן, הנכם טועים. מיטלוש, וגברת ליאן (אותך אינני מכיר, אך אשמח..) - איחולי הלבביים בפתיחת פורום זה. מי ייתן ויתגדל ויתברך, וירבה כגרגירי החול אשר בחוף הים.. (ומ"מ מעוקבים של תמיסת סילקון מרוכזת בחזונה של בריטני ספירס.. [מצטער על הדימוי הציורי, מתוקף שנאתי אל היצורה הטפשית הזו, אני נוהג לדחוף אלפי דימויים ומטאפרות ה"מהדרים" את "יכולותיה ויתרונותיה הבולטים" בכל מקרה אשר אני מוצא לנכון..]). Congratulations! נדבי´נקה.. (אייסיקיו - 53280320, מסנג´ר -eazyn@hotmail) - עוד היום, ומהדורה מוגבלת, בכל הרשתות המוכרות!

למעלה