אלרגיות לאביב

שנטם

New member
אלרגיות לאביב

שלום שם חבר טוב שלי חווה אלרגיות לאביב בשנים בהם יש אביב האם ההומיאופטיה מסוגלת לטפל באלרגיות עונתיות בהצלחה רבה אם כן, האם הוא יזדקק לפגישות רבות או רק לפגישה אחת עם המומחה ההומיאופט וכן גם, האם אמונתו בהומיאופטיה תפגע בסיכויי הטיפול בתודה

אמונה בטיפול- אלרגיות אביב../images/Emo22.gif

שלום שנטם! הומיאופתיה יעילה ביותר בטיפול באלרגיות! גם לאביב . האביב, מה עשה ? .. האדם נמצא בחוסר איזון ולכן מגיב כך לאביב. ריפוי הוא תהליך , טיפול הומיאופתי הוא תהליך... לכן פגישה אחת כנראה לא תספיק. ישנם פעמים בהם אחרי הפגישה הראשונה עם ההומיאופת ונתינת הרמדי הראשונה חל שיפור עד רמה שהתלונה לגמרי נעלמה, מה שנקרה בינגו!. בטיפול באלרגיה מסוג זה אם יתחיל באביב כנראה שתנתן רמדי יותר אקוטית המתאימה לביטוי האינדבידואלי של האלרגיה אצל חברך בתקופת זו ואחכ תותאם לו רמדי למניעת השנות האלרגיה בעתיד. אני ממליצה להגיע לטיפול הומיאופתי עם אורך רוח ... בידיעה שהסבלנות וההשתדלות משתלמת. ריפוי של אלרגיה או כל סימפטום הוא גם ריפוי פנימי רוחני במקביל.

האם הטיפול ההומיאופתי הוא תלוי אמונה בטיפול?|

הומיאופתיה אינה אמונה... הומיאופתיה היא רפואה הנשענת על חוקי טבע מוצקים, כגון חוק דומה בדומה ירפא . אם היתה נחוצה אמונה לטיפול ההומיאופתי הוא לא היה כה אפקטבי בטיפול בילדים, תינוקות וחיות. אני חושבת שאמונה בטיפול וחיבור טוב עם המטפל ההומיאופתי עוזרת להיות סובלני לתהליך כולו. אשרי המאמין...

למעלה