אם אישה הרה אז גבר הר?...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תשמעי, זה קורה לכולנו

בעיקר כשאנחנו מנסים לעשות משהו שהוא לא הצג החזק שלנו.

לדעתי מסכן הילד. לא ייניקו אותו.

מטומטם/ת היובל הזה/הזו. כרתה לעצמה את השדיים, אומללה עלובה. ובכל זאת לא ניתחה את עצמה למטה, ובבטן. למה נכנסה בכלל להריון אם היא רוצה להיות זכר? איך זה להביא ילד כשהחזה למעלה שטוח כמו קרש, ובכל זאת כנראה יש הפרשת חלב מהפטמות (הרי יחד עם הפרוגסטרון יש גם פרולקטין), אבל להיניק אי אפשר.... לדעתי זהו מצב איום. כל המקרה הזה מגעיל ומזעזע ברמות, לדעתי. גם כשראיתי את היובל הזה בטלויזיה, ועוד לא ידעתי עליו/עליה כלום, הפרצוף שלו דחה אותי קשות. הרגשתי שמשהו מגעיל פה.

מסכימה איתך פנתרית, היובלת הזו לא נראית פה

ולא נראה שם. התמונה שלו בהריון המזעזע הזה מתפרשת לי פשוט כתמונה של גבר מעוות קשות, רואים גם את המבטח המבולבל והלא שייך שלולה. אני מודה כל יום (כמעט) לאל - על מה שיש לי ובמיוחד על מה שאין לי.

אני הייתי מוותר

על הצורך בהגדרת המקרה אני בעד חופש בחירה כל זמן שהוא לא מזיק לעצמו ובעיקר לחברה יבושם לו/לה בכלל, כל העניין הזה של הגדרת הנורמאלי/נכון משתנה בהתאם לגיאוגרפיה

Sודית

New member
בפעם הראשונה קרה הדבר לפני כמה שנים טבות

זה היה שוק לשמוע ולראות את כל הראיון עם המשפחה. היום הוא כבר אבא (אמא) אני חושבת ל-3

נו הפעם זה משלנו! תוצרת כחול לבן

אין לי התנגדות, אני בחיים לא מכתיבה לאפח'ד איך לחיות אבל חייבת לומר שזה קצת מצחיקותי נו...מה לא?

Sודית

New member
לי קשה לקבל כאלה דברים

זה כל כך לא טבעי לראות איש (לא משנה שהיה פעם אישה) בהריון.....מה יהיה על הילדים הנולדים - מישו חשב על זה? ילד שיצטרך להתמודד עם העובדה שאבא שלו ילד אותו.....בעיני זה נורא.

למעלה