אם אנחנו סובלים, בשביל מה להביא ילדים?

שמלת תחרה1

Well-known member
בואו נגיד שחשבתי שזה יהיה יותר הולמרק, כשהמציאות היא יותר "פסיכו", מינוס הרציחות והאימא המופרעת. אני מקווה לפחות. דמיינתי את שתינו יושבות יחד והיא מספרת לי איך היה בגן, ואז מחבקת אותי כשמבט של אושר על פניה, ראיתי את כולנו מתגלגלים על השטיח, ציירתי לי תמונה שבה

נעימה 5

Active member
למה לכתוב בכללי" אם אנחנו סובלים למה להביא ילדים???מרבית האנשים נהנים,,זה אחד התרומות הכי יפות שניתנו לנו בחיים ולמי שאין ילדים אוי לו וחוץ מזה , כשיש סבל מילדים כדאי שההורה יבדוק את עצמו, ויטפל בעצמו,

בואו נגיד שחשבתי שזה יהיה יותר הולמרק, כשהמציאות היא יותר "פסיכו", מינוס הרציחות והאימא המופרעת. אני מקווה לפחות. דמיינתי את שתינו יושבות יחד והיא מספרת לי איך היה בגן, ואז מחבקת אותי כשמבט של אושר על פניה, ראיתי את כולנו מתגלגלים על השטיח, ציירתי לי תמונה שבה

משתפרת1

Well-known member
אולי צריך לערוך מבחני כניסה למי שמעלה בדעתו להיות הורה. אי אפשר לסמוך על אלוהים שיעשה את העבודה, הוא נותן אגוזים לחסרי שיניים...

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נכנסתי לקישור, אבל בדיוק השבוע חשבתי את אותה שאלה :).

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הקב"ה שם לכל יצור בטבע גן אופייני שדוחף אותו לעשות ילדים.
מהסיבה הלא פשוטה שרק כך כל הייצורים עלי אדמות ימשיכו להתקיים
למה זה דומה?
לתוכנת מחשב.
התכנתן הראשי שם פקודות ואלגוריתמים הגורמים למחשב להגיב כך או אחרת בהתאם לדרישות הנחוצותץ
בדיוק מאותה הסיבה הקב"ה שם לקופים צ'יפ במוח שגורם להם לשבת כל היום על העצים ולהתגרד תוך כדי שהם מקלפים בננות
לנו הוא שם צ'יפ כזה שגורם לנו לרדוף אחר שמלות מהרגע שאנחנו מגיעים לגיל הבגרות.|בלונד|
אני באופן אישי החילותי לרוץ אחריהן כבר מכיתה א'. :rolleyes:

למעלה