אם אפשר.. קצת המלצות..

tali2004

New member
אם אפשר.. קצת המלצות..

מחפש סקא אבל מהסוג היותר קצבי ושמח דוגמאת pay the piper של israel vibration. תודה רבה.

MC SammY

New member
Reel Big Fish

וכל מילה מיותרת

Funky Giraffe

New member
להקה שמשלבת סקא Pאנק(רך) מהיר

והפכה אותו ל100% אמריקאי... בהתחשב במוסיקה שלהם, אין בזה שום שמץ של דבר רע!!! הרכב נדיר רצח. המון שנים שומע אותם, אבל באמת המון

K C

New member
Desmond Dekker - Jamaica Ska

Desmond Dekker - King of Ska Desmond Dekker - 007 Shanty Town Laurel Aitken & Skatalites - Mood for Ska Laurel Aitken & The Skatalites - Lion of Judah Laurel Aitken - Summertime The Ethiopians - Free Man The Ethiopians - Train to Skaville The Maytals - Just Tell Me (חובה!) Derrick Morgan - Conquering Ruler אותו דבר The Jamaicans - Ba Ba Boom Enjoy

xXx Shiraz xXx

New member
אם היית מכירה את השיר, גם את היית

צוחקת חחחחחחחחחח זה פשוט שיר מחורבן, אין מה לעשות. וסליחה אם יש פה חבר'ה שאוהבים אותו אבל באמת שזה שיר חרתבונה חחח כשף רואים אותך יום חמישי ?

מאיפה את יודעת אם אני מכירה או לא?

לא יודעת, בכל זאת לא הצחיק אותי, אולי נפל לי ההומור?
ובטח שאני אהיה יום חמישי, בין הראשונות אני מתייצבת! יש לך כרטיס? שבת שלום וחג שמייח לפורום רגאיי!
-כשף!

K C

New member
Trojan Ska Boxset

תולדות הסקא, מומלץ ביותר. הרבה טיונים קלאסיים The Maytals - Just Tell Me (עכשיו שומע, צריך להיות אצלך בפליי) Funky Kingston של Toots & the Maytals The Skatalites vs. Laurel Aitken - The Clash Of The Ska Titans The Ethiopians - Slave Call The Ethiopians - Train to Skaville

Carcass

New member
//

אולדסקול סקא לפנים Derrick Morgan - Forward March Derrick Morgan - No Raise No Praise Skatalites - Guns Of Navarone,Music Is My(Occupation כל חומר גם ישן וגם חדש,של Ernest Ranglin,אחד מהראשונים בתחום,ואפשר להגיד אחד מהממציאים של הז'אנר בכלל,וגם היה המפיק והגיטריסט של מילי סמול. אגב מילי סמול,My Boy Lollipop,הטיון סקא שהביא את הז'אנר להמונים ולמיינסטרים באנגליה.

למעלה