אם היו שואלים אותי אם סרטן -תורשתי

יחפנית

New member
אם היו שואלים אותי אם סרטן -תורשתי

אז הייתי עונה את מה שאני מבינה ...... והוא : לדעתי התורשה הגנאטית נוטלת פה חלק במידה מאד מועטה .... ומשום שאני מאמינה שהסרטן הוא סימפטום של צורות מחשבה ותיקשורת בין המודע לתת המודע ...... אז אני מאמינה שדווקא התורשה בסרטן אינה גנאטית כי אם פסיכולוגית .... כאנשים אנו רוכשים את צורות המחשבה וראיית החיים מהסובבים אותנו ובזה יש למשפחה השפעה לא מבוטלת . וכמו שמרפי כבר אמר ...... מה שאתה מפחד ממנו ירדוף עד שישיגך .... אז כפיתרון ...... אל תפחדו מהסרטן כתורשה אלא מהפחד שיש לכם מהמחשבה שהסרטן יגיע לכם בתורשה ..... כי אם מרפי צודק .. אז זה אומר שרק הפחד מהסרטן עלול לעשות אתכם חולים .... ולווא דווקא תורשה גנאטית . אז מה דעתכם לנסות לפתוח דיון בנושא ? בברכה אני וכמו שיש שיר כזה כל העולם כולו .... גשר צר נורא , והעיקר לא לפחד כלל .

shalti

New member
האם יש לך ידע בנושא?

האם יש הוכחות בנושא שמצביעות על כך שסרטן אינו תורשתי ולא עובר בגנים שלנו? האם בגלל שלמשפחתי היה סרטן אומר שגידול יתפתח אצלי בגלל מחשבות על סרטן? אבקש תשובה או הפנייה למקור ידע כלשהו שאלתי

יחפנית

New member
שאלטי היקר ......

לא אין לי הוכחות ..... כי איני חייבת הוכחות ....אז זה אני אישית . כי אני מעדיפה לעבוד על סמך ההגיון השיפוטי שלי ...ולווא דווקא על סמך איזה מחקר הנערך פה או שם . כפי שציינתי ..... בהודעה למעלה .... ואמרתי .... אם תישאלו אותי . את ההסבר שנתתי , נתתי משום שככה הוביל אותי הגיוני האישי ...לגבי ספרים שעוסקים ונוגעים בסיבות הסרטן ..... אז יש למכביר .... לואיז היי , ברני סיגל , הסימנטובים .....לאשאן .... ועוד ספרות המוכרת והידועה לטובה בקרב מחלימים ומתמודדים כאחד . במרבית מאלו אתה תימצא התייחסות למקור הסרטן דהיינו הם משייכים את הסרטן לסיבות הטמונות במערך הפסיכולוגי נפשי של המטופל .. ועל כן השיטות של ההתמודדות המתוארות בספרים אלו הם שיטות של חדירה למערכי הפסיכולוגייה באדם . לגבי הרפואה הקונוונציונלית .... הם אלו שאינם יודעים את הסיבות להווצרות סרטן . וכמו שיש במערכת הרפואית הקונוונציונלית , הפרדה בין תחום לתחום , אז מדי פעם מחפשים תשובות בתחומים אחרים כל מחקרי ה- ד.נ.א .. והגנטיקה למיניהם . נמצאים כיום בהתפתחות . והבעיה אינה בעיניי מה שהם מוכיחים . אלא כיצד הם מתרגמים את הממצאים . אם למשל ניגע רגע בקבלה ... במין משפט פשוט ומוכר האומר " הכל ידוע והרשות נתונה " ובסבירות שהקבלה נוגעת האמיתות של חוקי החיים .. אז מזה אני מסיקה אישית שב- ד.נ.א הגנאטי שלנו . ישנה וקיימת אפשרות להכל אולם אין להסתמך שזה מה שיקרה כי אחרי הכל ..... הרשות נתונה . כך שאם צדקתי בהשערה ... אז מכאן שזה לווא דווקא תורשה גנאטית ....כי אם אולי דבר אחר . כאחת שהחלימה מסרטן , וכאחת שהיא דור שני להחלמה מסרטן ... אני יכולתי לזהות את המערכים הפסיכולוגיים דווקא נכנסים לפעילות . ואני חייבת לציין שעצם כך שכילדה ראיתי את אימי מחלימה .... אז ידעתי כבר מילדות שיש דרך . ומכך גם יכולתי לרדת למטה לחקר תת המודע שלי למצוא את הסיבות של יצירת הסרטן . כך שבעיניי . לא הגנטיקה קובעת . אך אני יכולה להוכיח זאת לעצמי . לא לך . אתה אם אתה רוצה הוכחות . אז קדימה הפשל שרוולים , הכן כוס קפה וצא למסע חיפוש חומר על הנושא באינטרנט ... אני בטוחה שלאחר שתיקרא מספיק מאמרים תוכל גם אתה לפתח את דעתך בנושא . באשר דעתך תהה . בברכה אני

למעלה