אם היו שומעים בקולי היום היה כבר ניתן להתחיל לבנות את

זה היה משהו אחר:

קודם כל לא ידעו מה זה נשק גרעיני,

שנית יפן לא ניכנעה למרות שהברית שלה קרסה

שלישית גרמניה ואיטליה בברית שלה מאז גם לא איימו על העולם מאז.
בוודאי שיפאן נכנעה.
תלמד היסטוריה. אתה חלש בהיסטוריה.
-15 באוגוסט 1945, שישה ימים לאחר הפצצת נגסאקי, הודיע הירוהיטו קיסר יפן, על כניעה ללא תנאי לבעלות הברית.[1]

ב-2 בספטמבר 1945 חתמו היפנים על הסכם הכניעה הרשמי, לסיום המערכה באסיה ובאוקיינוס השקט ושל מלחמת העולם השנייה.
טקס החתימה על הסכם הכניעה נערך על סיפונה של אניית המלחמה מיזורי בנוכחות נציגים של הקיסר הירוהיטו ובנוכחות הגנראל דאגלס מקארתור.
תתחיל ללמוד היסטוריה כי כשתברח ממדינת ישמעאל כדאי לך להגיע לאמריקה למיאמי שם נעזור לך להיקלט בתור פליט מלחמה .ואם תרצה אזרחות אמריקאית תצטרך ללמוד ולעבור מבחנים כדי לקבל אזרחות אמריקאית.

ואת התיאורים שלך למה אני חי ומתגורר בארה"ב תחסוך ממני כי אתה מדבר שטויות.
הסיבה היחידה למה אני חי ומתגורר בארה"ב היא כי יש לי עסקים שם.
ולאחר השמדת גוש קטיף כשאיבדתי לגמרי את האמון שלי במדינת ישראל שהיא יכולה להוות מסגרת יציבה ונורמלית לחיים של המשפחה שלי החלטתי באופן הכי טבעי לעבור להתגורר במיאמי פלורידה שם ממוקמים העסקים שלי.
יכולתי לעזוב להולנד שם המשפחה של אישתי שהיא גם ילידת הולנד ואזרחית הולנד אבל החלטנו ביחד שהגיע הזמן שאפסיק לנסוע לארה"ב לתקופות של חודש ואולי לפעמים אף יותר וכדאי שכל המשפחה תעבור למיאמי פלורידה.
לא סותר מה שאמרתי,היית יכול לסגור את העסקים בארה"ב ולפתוח בהולנד.

לא סותר מה שאמרתי,היית יכול לסגור את העסקים בארה"ב ולפתוח בהולנד.

למה אני צריך לסגור את עסקי בארה"ב ולפתוח בהולנד?
עסקי בארה"ב עובדים יפה מאוד ומספקים פרנסה בשפע לי ול227 העובדים שלי .
התפוקה במפעל הכתב"מים הרחפנים שלי היא מאוד רווחית. אני עובד עם האגודה לחי בר בפלורידה אוורגליידס ומספק שירותי מזל"ט לאניות הדייגים במיצר ברינג השולות סרטנים ודגים.
אני מספק גם שירות לצבא ארה"ב. ומספק שירות למופעים עם 300 רחפנים שעושים שואו בשמיים בכל מיני אירועים כמו למשל משחקי גמר הפוט בול ועוד.
חיים טובים בלי ממ"דים בלי רקטות בלי 110 טילים בליסטיים בלי מתח ועצבים והכי הכי חשוב מכיוון שאני כבר לא אזרח ישראלי אני לא משלם למדינת ישמעאל מיסים על הרווחים שלי בארה"ב.
זאת זבל של מדינה שמתערבת לך בכיס וחולבת אותך בלי הכרה. מדינה בולשביקית עם סממנים קומוניסטים .
זמנכם במדינת ישמעאל קצוב.

למעלה