אם הייתה לי את האפשרות

אם הייתה לי את האפשרות

רק בשביל ההנאה הכיף התהילה אם מס הכנסה היה מוריד ממני את הבירוקרטיה שלו למשך כמה שנים הייתי פותח חברה למחשבים מביא גם אנשים חדשים וגם אנשים עם נסיון שיהיה פחות או יותר שווה הייתי מנכל היה לי מכונית פלאפון !@#$$$% וכמובן בחורה (איך לא ) למרות שהיה לי עסק למחשבים וסגרתי אותו מה לעשות כשהרווח התפעולי מגיע ל 50 שקל וצריך להיתחלק עם השותף ויועץ מס שמשחק כל היום סוליטר במחשב נו טוב הלוואי שיתגשם החלום

ישראל

New member
למה אתה מאשים את כל העולם

בכשלון שלך? חפש ומצא את האשמה בך. אתה עוד יכול לתקן ולהצליח בגדול, כל מה שאתה צריך זה אמונה, רצון והזדמנות!

בקר טוב.....תשובה

אם אתה מאמין בעצמך...אתה תגיע לעצמאות כלכללית... לא יודעת מה גילך.....אבל זה פחות חשוב....תמשיך להאמין אחלה של יום גשום וחמים.......נגה

yossi g

New member
לישראל

אתה פשוט לא יודע איפה אתה חי או שכנראה אתה מאלה שחיים על חשבון אלה שעובדים וגורמים לעסקים כמו של הכותב להתמוטט, אתה כנראה לא יודע שהמיסים פה הם הגבוהים בעולם שאם אתה לא מרוויח מאות אחוזים אין לך סיכוי להתמודד עם המציאות הכלכלית - במדינה יש שכבה שלמה של אוכלי חינם כמו ש"ס ואגודת ישראל שחיים על ח-ן האנשים שעובדים וגורמים להם פשוט להתמוטט, ואתה יודע שמשנה לשנה הם פשוט מתרבים כחתולים והמצב נהיה עוד יותר קשה ושלא יספרו לי שזה האינתפאדה.

למעלה