אם לנוקשה בתקופה הזו, תחשבו מה איתם...

שלום וברכה, שמי אביה רועה, לאחרונה נחשפתי לעמותה מדהימה שבימים אלו מרימה קמפיין ענק ומדהים.
עמותת לחיות בכבוד דואגת כל יום ללמעלה 2200 ארוחות חמות עד פתח הבית.
בתקופה האחרונה היא חלקה ללמעלה מ 50,479 ארוחות חמות...

מי רוצה לעזור לאנשים היקרים האלו, הם נשארים בבית לבד רעבים.
בואו להיות חלק מהקמפיין המטורף הזה, ולתת לעוד אדם אחד, חיוך ותקווה לחיות.
וכל זה אתם יכולים לעשות מהסלון בבית שלכם.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ פה על הקישור של העמותה,(קישור מאובטח כמובן)
ולתרום מה שביכולתכם.
בואו נעזור להם טנעשב שינוי בחברה שלנו.

לחצו כאן עכשיו לתרומה מהירה:
https://bit.ly/31GtJ7G

SupermanZW

Well-known member
שלום וברכה, שמי אביה רועה, לאחרונה נחשפתי לעמותה מדהימה שבימים אלו מרימה קמפיין ענק ומדהים.
עמותת לחיות בכבוד דואגת כל יום ללמעלה 2200 ארוחות חמות עד פתח הבית.
בתקופה האחרונה היא חלקה ללמעלה מ 50,479 ארוחות חמות...

מי רוצה לעזור לאנשים היקרים האלו, הם נשארים בבית לבד רעבים.
בואו להיות חלק מהקמפיין המטורף הזה, ולתת לעוד אדם אחד, חיוך ותקווה לחיות.
וכל זה אתם יכולים לעשות מהסלון בבית שלכם.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ פה על הקישור של העמותה,(קישור מאובטח כמובן)
ולתרום מה שביכולתכם.
בואו נעזור להם טנעשב שינוי בחברה שלנו.

לחצו כאן עכשיו לתרומה מהירה:
https://bit.ly/31GtJ7G
2200 או 50479? בכל אופן, בישראל חיים למעלה ממיליון וחצי קשישים, מה מיוחד ב2200 שנבחרו? בישראל חיים היום 189000 ניצולי שואה, מה מיוחד ב2200 שנבחרו?

2200 או 50479? בכל אופן, בישראל חיים למעלה ממיליון וחצי קשישים, מה מיוחד ב2200 שנבחרו? בישראל חיים היום 189000 ניצולי שואה, מה מיוחד ב2200 שנבחרו?
זה בדיוק הנקודה שהעמותה רוצה להגיע לכל הניצולי שואה והקשישים בישראל בשנה היא מחלקת למעלה מ14,300,467 ארוחות חמות.
בחודש האחרון היא הגיע ל58,479 ארוחות חמות עד פתח הבית. כל ארוחה עולה 20 שח בסך הכול. והשאיפה של העמותה להגיע לכולם. בלי התרומות שלכם. זה לא יהיה אפשרי. ולכן גם תרומה חד פעמית קטנה תעזור ותקדם אותנו לעוד בן אדם אחד שזקוק לעזרה. https://bit.ly/31GtJ7G

SupermanZW

Well-known member
זה בדיוק הנקודה שהעמותה רוצה להגיע לכל הניצולי שואה והקשישים בישראל בשנה היא מחלקת למעלה מ14,300,467 ארוחות חמות.
בחודש האחרון היא הגיע ל58,479 ארוחות חמות עד פתח הבית. כל ארוחה עולה 20 שח בסך הכול. והשאיפה של העמותה להגיע לכולם. בלי התרומות שלכם. זה לא יהיה אפשרי. ולכן גם תרומה חד פעמית קטנה תעזור ותקדם אותנו לעוד בן אדם אחד שזקוק לעזרה. https://bit.ly/31GtJ7G
האם אתם יוצאים מנקודת הנחה שכל הקשישים וכל ניצולי השואה סובלים מרעב? אם כן, על סמך מה?
מדוע אינכם דורשים (למשל) מממשלת ישראל לחשב את ערכם של השילומים מגרמניה על פי ערכם בהצמדה למדד בשקלים של 2020 ולחלק את סכום הכסף הזה ל189000 ניצולי השואה ששרדו כמענק חד פעמי? מלכתחילה אמור היה הכסף להגיע אליהם ישירות, אך ממשלת ישראל גזלה אותו.
האם רעב הוא תופעה ממנה סובלים אך ורק קשישים וניצולי שואה? האם לא ראוי לעזור לכל מי שסובלים מרעב?
האם כדי לחסוך עלויות ולאפשר חלוקת מזון לרעבים רבים יותר לא ראוי יותר לחלק מזון גולמי ל22000 רעבים במקום ארוחות חמות ל2200 רעבים?
האם מישהו בדק אי פעם כמה רעבים יש בישראל? אני מתכוון רעבים ממש, לא עניים. רוב העניים אינם סובלים מרעב. אם לא, האם לא ראוי לבדוק קודם ואז לנסות לעזור במזון רק לאלה שסובלים מרעב או מחוסר בטחון תזונתי?

דיברגנט חדש

Well-known member
50479 לא מתחלק ב2200, משהו לא בסדר במספרים.
למה אתה חושב שמחלקים עפ"י מתמטיקה?
לא נראה לי שכל יום מחלקים את אותה כמות ופשוט עיגלו כלפי מעלה ואם אתה כ"כ מתעקש על דיוק אז אני מניח שבממוצע מחלקים 2195 מנות ביום מעוגל כלפי מעלה.

SupermanZW

Well-known member
למה אתה חושב שמחלקים עפ"י מתמטיקה?
לא נראה לי שכל יום מחלקים את אותה כמות ופשוט עיגלו כלפי מעלה ואם אתה כ"כ מתעקש על דיוק אז אני מניח שבממוצע מחלקים 2195 מנות ביום מעוגל כלפי מעלה.
שאלתי עוד הרבה שאלות, נראה אם יהיו תשובות. עדיין מעניין אותי על סמך מה נבחרו ה2195 שמקבלים ארוחות חמות מתוך סך הרעבים ולמה לא מחלקים מזון גולמי במקום זאת לכמות גבוהה בהרבה של רעבים/חסרי בטחון תזונתי. הרי כולם יכולים לבשל בעצמם ועלות המזון הגולמי נמוכה משמעותית.

R 1 3

Well-known member
מחפשים את המטבע מתחת לפנס.. מי שאחראי לדאוג לרווחתם הוא ראש הממשלה !
אלא שרעייתו דאגה לחמגשיות חמות לעצמה באופן שנפסק בבית משפט כבלתי ישר ..
הדרך לוודא שכל הנזקקים יקבלו את הארוחות היא מהגורם שמונע את החלוקה
ממשאבי המדינה והמיסים וההכנסות שלה מתגמולי גז וקנסות על עבריינות.
הדרך לעמותה לחלשים היא בהפגנות מליון איש מול בלפור.
להם בבלפור קל

למעלה