אם עוד מישהו נפל קורבן

AdiDaS19

New member
אם עוד מישהו נפל קורבן

טוב אז אני לתומי אישרתי מישהו בשם אדםםם לאייסי שלי ושאלתי שאלה תמימה ואחריה באו כמה תשובות אחרי שיחה של 7 דקות בערך שלחתי תמונה... ככה התנהלה השיחה ואחר כך מישהי בשם חן התוודתה שהיא "עבדה" אליי והתחילה לקלל ולומר שטויות וזה פשוט שפל אנשים זה שפל המדרגה זה ממש ממש לא בסדר.... אז אם יש עוד אנשים כאלה שרוצים סתם לעבוד על אנשים ולעשות שטויות אז בבקשה תחשבו פעמיים איך אתם הייתם מרגישים שעושים לכם את זה... וחן- את פשוט מגעילה רק בנאדם שפל עושה מעשים שפלים ותתבגרי - ומהר... תודה ויום טוב

עדי..

היי עדי! יש לגלות קצת זהירות לפני ששולחים משהו.. מקווה שלמדת מזה משהו,ומשתתפת בצערך. הייתה פה מישהי שפירסמה מספר אייסיקיו והיא טענה שהוא של אדם(כנראה שזו אותה אחת!),ולפי מה שאתם רואים היא עובדת עליכם..אנא אל תתפתו! זה כמו עם כל הסוטים האלו שנכנסים לצ'ט,עכשיו אתם מבינים על מה אני מדברת?! לדעתי,בן צריך לחסום את אותה משתמשמת ולמנוע ממנה להיות חברת הפורום.

AdiDaS19

New member
ראסמי צודקת

לא יודעת מה חשבתי לשלוח תמונה שלי?!?! ואני בת 20 עוד מעט צריך להיות לי שכל (קצת).... חחחחחחחחח לא כזה נפגעתי פשוט רציתי להזהיר אחרים ואותה אחת פשוט הייתה מגעילה אלי סתם התחילה לקלל ולא עניתי,.... לא משנה לא קרה לי כלום וזה הכי חשוב רק תחשבו פעמיים לפני שאתם עושים שטויות - עצה לחיים

למעלה