אם קמלה האריס תיבחר ישראל לא תהיה קיימת.

טראמפ בוועידת הקואליציה היהודית-רפובליקנית: "אם קמלה האריס תנצח בבחירות, אתם יכולים לשכוח מישראל"

טראמפ ממשיך ואומר "איך מישהו יכול לתמוך בברברים האלה" והמשיך לתקוף את הנשיא ג'ו ביידן ואת סגניתו והמועמדת הדמוקרטית קמלה האריס. "רק נשיא וסגנית נשיא רקובים מבחינה מוסרית יוכלו להאשים את ישראל בטרור נגד אזרחיה. ג'ו ביידן וקמלה האריס הם בושה לאומה שלנו".

ואני כיהודי ציוני אומר לכם שאתם היהודים אזרחי מדינת ישמעאל אתם והשלטון שלכם רקובים מבחינה מוסרית ,אתם בושה לציונות לצדקת הדרך ואתם לא תחגגו את יום ההולדת השמונים של מדינת ישראל כי היא כבר לא קיימת כמדינה.

השמאל השתלט לכם על התקשורת המשפט והצבא .
הימין שזכה ב64 מנדטים לא ידע לקחת את האוטוריטה שקיבל מהעם ולזרוק לכלא את כל הסרבנים ואת כל המסיתים לאנרכיה מהרגע שעלה לשלטון.
נתניהו נכשלת בגדול. בן גביר וסמוטריץ נכשלתם בגדול בעצם העובדה שלא פירקתם את הקואליציה העלובה הזאת המורכבת מעציצי הליכוד האפסים . ברגע שצה"ל הפך להיות מפלגה פוליטית קרה מה שקרה ב7.10.
מי שלא מבין מה השמאל עשה לכם בשנתיים האחרונות הוא בהמה גסה שאסון חרבון אוסלו וההתנתקות זה משחק ילדים לעומת הרס הדמוקרטיה שלכם והרס הצבא. חראם על 700 הרוגי מלכות לוחמי צה"ל שהלכו לתבוע את דם הקורבנות של ה7.10 כשמעליהם יש מטה כללי רקוב שהאויב שלו זאת הממשלה ולא החמאס.
זה הסוף של מדינת ישראל וגם טראמפ לא יציל אתכם מעצמיכם.

DANIAVNI

Well-known member
הימין שזכה ב64 מנדטים לא ידע לקחת את האוטוריטה שקיבל מהעם ולזרוק לכלא את כל הסרבנים ואת כל המסיתים לאנרכיה מהרגע שעלה לשלטון.
הימין לא קיבל אוטוריטה להפוך את ישראל לדיקטטורה תיאוקראטית .
מה אתה חושב ?
שכל מי שהצביע לימין תומך בהפיכה משטרית ? זה לא נכון .
כנ"ל לגבי זריקת אנשים לכלא
איפה אתה חי תגיד לי ?

מה אתה חושב ?
איפה אתה חי תגיד לי ?
אתה מדבר בסיסמאות וקורא מהסלוגן שהשמאל הפיץ על דיקטטורה תיאוקרטית.
אם היית מתייעץ עם עורך דין שהוא לא שמאל ולא ימין היית רואה שהרפורמה במשפט באה לאזן בין תפקידה של הכנסת לתפקידו של הבג"ץ שלצערי אהרון ברק הפך אותו להכל שפיט.
בג"ץ עיקר את הכנסת מהיכולת שלה לחוקק חוקים והאיזון הופר בגלל שהבג"ץ הפך להיות פוליטי בצד של השמאל.
כל השינויים שיריב לוין רצה לבצע אינם שינויים שהיו מביאים לדיקטטורה תיאוקרטית. הליכוד אינה מפלגה חרדית תיאוקרטית.
נהפוך הוא מה שעשה השמאל בשנתיים האחרונות זה חיסול הדמוקרטיה הישראלית.
הפיכה משפטית והפיכה צבאית ולכן קרה מה שקרה.

DANIAVNI

Well-known member
אם היית מתייעץ עם עורך דין שהוא לא שמאל ולא ימין היית רואה שהרפורמה במשפט באה לאזן בין תפקידה של הכנסת לתפקידו של הבג"ץ שלצערי אהרון ברק הפך אותו להכל שפיט.
בג"ץ עיקר את הכנסת מהיכולת שלה לחוקק חוקים והאיזון הופר בגלל שהבג"ץ הפך להיות פוליטי בצד של השמאל.
כל השינויים שיריב לוין רצה לבצע אינם שינויים שהיו מביאים לדיקטטורה תיאוקרטית. הליכוד אינה מפלגה חרדית תיאוקרטית.
אני בהחלט מסכים שנדרשת רפורמה במערכת המשפט לרבות בחירת השופטים .
אבל הגדלת ההשפעה של המערכת הפוליטית על בחירת שופטים היא נפילה מן הפח אל הפחת .
אני למשל לא מצליח להבין
מה פתאום לשכת עורכי הדין מעורבת במינוי שופטים ? זאת הרי שחיתות מובנית במערכת כי תמיד יהיה החשש ששופט שעזרת לו להתמנות יהיה חייב לך ואפילו אם לא יקרה בפועל, אפילו החשש המוצדק עצמו, מהווה בעייה .

אני למשל לא מצליח להבין
מה פתאום לשכת עורכי הדין מעורבת במינוי שופטים ? זאת הרי שחיתות מובנית במערכת כי תמיד יהיה החשש ששופט שעזרת לו להתמנות יהיה חייב לך ואפילו אם לא יקרה בפועל, אפילו החשש המוצדק עצמו, מהווה בעייה .
קודם כל אני באמת שמח לקרוא שאתה מסכים שנדרשת רפורמה במערכת המשפט. ואני לא ציני או משהו כזה.
אני מסכים איתך שלשכת עורכי הדין לא צריכה להיות קשורה לבחירת שופטים מהטעם של ניגוד אינטרסים שהיום עם ההקלטות של אפי נווה ומנדלבליט בטלפון רק מראים בבירור את ההסתאבות של המערכת הזאת.
על זה אנחנו מסכימים .
מה שאני לא מסכים זה שהשמאל לקח את הרפורמה הזאת להפצת שקרים ותעמולה זולה כאילו והממשלה הזאת מתכננת הפיכה משטרית.
וזאת מהסיבה היחידה שזאת הדרך של השמאל לשלוט במדינה דרך הבג"ץ התקשורת והפרקליטות. וההסתה הזאת חילחלה לציבור המטומטם השמאלני. דרך אגב הסרבנות בחיל האויר לא הגיעה מההסתה הזאת. הטייסים שחתמו על כתב הסרבנות ידעו טוב טוב שאין שום הפיכה משטרית אבל הם שמאלנים שתרמו את עצמם להפלת הממשלה המכהנת מתוך ידיעה שהם מרמים ומשקרים את הציבור.

DANIAVNI

Well-known member
קודם כל אני באמת שמח לקרוא שאתה מסכים שנדרשת רפורמה במערכת המשפט. ואני לא ציני או משהו כזה.
אני מסכים איתך שלשכת עורכי הדין לא צריכה להיות קשורה לבחירת שופטים מהטעם של ניגוד אינטרסים שהיום עם ההקלטות של אפי נווה ומנדלבליט בטלפון רק מראים בבירור את ההסתאבות של המערכת הזאת.
על זה אנחנו מסכימים .
מה שאני לא מסכים זה שהשמאל לקח את הרפורמה הזאת להפצת שקרים ותעמולה זולה כאילו והממשלה הזאת מתכננת הפיכה משטרית.
וזאת מהסיבה היחידה שזאת הדרך של השמאל לשלוט במדינה דרך הבג"ץ התקשורת והפרקליטות. וההסתה הזאת חילחלה לציבור המטומטם השמאלני. דרך אגב הסרבנות בחיל האויר לא הגיעה מההסתה הזאת. הטייסים שחתמו על כתב הסרבנות ידעו טוב טוב שאין שום הפיכה משטרית אבל הם שמאלנים שתרמו את עצמם להפלת הממשלה המכהנת מתוך ידיעה שהם מרמים ומשקרים את הציבור.
אין לך דבר גרוע מרפורמה שלפיה פוליטיקאים בכנסת יוכלו להשפיע על מינוי שופטים . דבר שכזה הוא ייהרג ובל יעבור .

אין לך דבר גרוע מרפורמה שלפיה פוליטיקאים בכנסת יוכלו להשפיע על מינוי שופטים . דבר שכזה הוא ייהרג ובל יעבור .
אין לך דבר גרוע מאי רפורמה שלפיה עורכי דין יוכלו להשפיע על מינוי שופטים.
זה הכי גרוע ושיטת הסניוריטי היא שיטה פסולה . ככה לא מתנהגת דמוקרטיה.
בכל מקום בעולם פוליטיקאים בוחרים שופטים .בארה"ב פוליטקאים בוחרים את השופטים בסופרים קורט וארה"ב נחשבת לדמוקרטיה ולא לדיקטטורה.
צריך לשבת גם הימין וגם השמאל ולמצוא את הדרך בה יוכלו הפוליטיקאים לבחור את השופטים. וימצאו האיזונים הנכונים והכי חשוב להבין שמערכת המשפט אינה מחוקקת חוקים. הכנסת מחוקקת חוקים בכל מקום בעולם הדמוקרטי . בית המשפט העליון צריך להגן על זכויות הפרט והציבור.
למשל חוק ההתנתקות היה חוק לא חוקי בעליל והבג"ץ היה צריך לפסול אותו כי הוא חוקק לסוג מסוים של אוכלוסיה שמתגוררת במקום מסוים וזה פסול ולא חוקי.

DANIAVNI

Well-known member
אין לך דבר גרוע מאי רפורמה שלפיה עורכי דין יוכלו להשפיע על מינוי שופטים.
זה הכי גרוע ושיטת הסניוריטי היא שיטה פסולה . ככה לא מתנהגת דמוקרטיה.
בכל מקום בעולם פוליטיקאים בוחרים שופטים .בארה"ב פוליטקאים בוחרים את השופטים בסופרים קורט וארה"ב נחשבת לדמוקרטיה ולא לדיקטטורה.
צריך לשבת גם הימין וגם השמאל ולמצוא את הדרך בה יוכלו הפוליטיקאים לבחור את השופטים. וימצאו האיזונים הנכונים והכי חשוב להבין שמערכת המשפט אינה מחוקקת חוקים. הכנסת מחוקקת חוקים בכל מקום בעולם הדמוקרטי . בית המשפט העליון צריך להגן על זכויות הפרט והציבור.
למשל חוק ההתנתקות היה חוק לא חוקי בעליל והבג"ץ היה צריך לפסול אותו כי הוא חוקק לסוג מסוים של אוכלוסיה שמתגוררת במקום מסוים וזה פסול ולא חוקי.
שמע, אין בינינו מחלוקת
אבל אתה מבין ששתי השיטות גרועות
הקיימת והמוצעת ע"י לוין רוטמן
אז שיישבו ויבנו שיטה חדשה.
מה הבעייה
שיש מי שנוח לו לשמור על הקיים.

שמע, אין בינינו מחלוקת
אבל אתה מבין ששתי השיטות גרועות
הקיימת והמוצעת ע"י לוין רוטמן
אז שיישבו ויבנו שיטה חדשה.
מה הבעייה
שיש מי שנוח לו לשמור על הקיים.
אז אנחנו מסכימים שהשיטה הנוכחית לבחירת שופטים לא טובה .
הבעיה שהשמאל לא מעוניינים לשבת עם הימין ולבחור בין שתי שיטות גרועות לשיטה הפחות גרועה והיא שחברי כנסת משתי הקצוות הפוליטים ישבו יחד ויבחרו שופטים ושיהיה בלאנס בין ימין לשמאל.
השמאל מעוניין להפיל את הממשלה ולקחת את השלטון דרך הכל שפיט והכוח שיש לעליון היום בפסילת חוקי יסוד כלומר 15 אנשים שהציבור לא בחר בהם הם השולטים בכנסת ובממשלה. דרך התקשורת ודרך הצבא שעשה הפיכה צבאית לטובת השמאל.

אני למשל לא מצליח להבין
אתה חייב ללמוד מה אומר החוק על קריאה למרי אזרחי וכלכלי.
האנשים שקראו למרי אזרחי וכלכלי לפי החוק הישראלי צריכים לשבת בבית הסוהר היום לאחר הרשעה בדין וגזר דין.
את בית המשפט העליון נתניהו היה צריך להקיף בטנקים ולהכניס את 15 השופטים שם למעצר באשמת ניסיון להשתלט על הדמוקרטיה ולמנוע את רצון העם מלהתבצע. פסילת חוקי יסוד היא השתלטות עוינת על הדמוקרטיה.
תתייעץ עם עורכי דין נייטרלים ותראה שכל מילה שכתבתי כאן אני צודק ב;100%

Harrington

Well-known member
מנהל
אני למשל לא מצליח להבין
ראשית מעורבות הלשכה היא בת ימים ימימה. כלומר אם אתה מתנגד לה, אתה תומך בשינוי הרכב הוועדה לבחירת שופטים כפי שהיא כיום (לפני הרפורמה). אולי לכך כיוונת, אבל רק מדייק את הדברים :).

שנית יש הגיון בעניין, מהטעם הפשוט שאין כמו עורכי הדין כדי לדעת מי מתאים להיות שופט ומי פחות. הם מכירים גם את האנשים (אם לא אישית אז שמית) וגם יודעים לזהות התאמה שכן מדובר בתחום המקצועיות שלהם. זה שגם הצבעת חברי לשכת עוה"ד הפכה זה מכבר לפוליטית, זה עניין אחר ופסול (אם כי דרכו של עולם במידה רבה). אבל לכתחילה יש הגיון בעניין.

אין בזה כל כך את השחיתות שתיארת. קח בחשבון שיש בס"ה 2 נציגי לשכה בוועדה, שממנה בימים כתיקונם עשרות אלפי שופטים. היה ואחד מעוה"ד הללו יצטרך ביום מן הימים להופיע בפני שופט שמונה על-ידי הוועדה שהיה חבר בה, יכריזו על כך שניים וההרכב יתחלף. זהו. הלכה השחיתות. לפחות זו שחששת ממנה :).

איפה אני חי? אני חי במציאות ואתם חיים בהזיות והלוצינציות.
מה זאת אומרת איפה אני חי? אתה יודע מה אומר החוק על הסתה למרד בממשלה? בדקת את מה אומר החוק הישראלי על סרבנות לשרת במילואים בגלל שאיזה קבוצה של טייסים הממשלה שנבחרה כחוק בדרך דמוקרטי לא מוצאת חן בעיניו?
אולי אתה צריך לשאול את עצמך איפה אני חי? בטימטומלנד?

marabo

Well-known member
מה אתה חושב ?
איפה אתה חי תגיד לי ?
הימין לא מנסה להפוך את ישראל הדיקטטורה תיאורטית
השטויות של קפלן

Harrington

Well-known member
מנהל

אם קמלה האריס תיבחר ישראל לא תהיה קיימת.​

טעות ההתלהמות המוגזמת. זו טעות שגם ישראלים רבים לוקים בה. בדרך כלל מעולם הרל"ב אך לעתים גם מהמחנה הלאומי למרבה הצער. הבעיה עם השיטה היא שראשית הדברים והדוברים לא נלקחים ברצינות, זולת על-ידי מתלהמים-חברים לקבוצה ו/או קלי מוח למיניהם.
זה די לא חשוב כאשר מדובר באיזה רל"בניק שממציא הגזמות או איש המחנה הלאומי שעושה זאת. אבל הבעיה הזאת יכולה להפוך לחרב פיפיות כאשר אדם כמו טראמפ מתבטא בדרך כזאת.
לו אני יהודי דמוקרטי בעל זכות הצבעה בארה"ב ששוקל לשנות את הצבעתו מהדמוקרטית לרפובליקנים מתוך אכפתיות לישראל, יש לא מעט עניינים שאפשר להצביע עליהם כדי לשכנע אותי לעשות את הצעד הזה. אך כשהאיש הראשי שמבקש לשכנע אותי לעשות זאת מדבר שטויות שברור לכל שאין להן כל רלוונטיות ממשית (לא, קיומה של ישראל לא תלוי בזהות המנצח בבחירות בארה"ב וגם אם האריס תזכה, ישראל צפויה להמשיך ולהתקיים ואף ליהנות מסיוע אמריקאי לפחות חלקי ולפחות חלק מהקדנציה), הרי שדבריו לא רק שלא ישכנעו אותי, הם עלולים לשכנע אותי שכל המערך שמבקש לשכנע אותי שעדיף להצביע לטראמפ על-פני האריס בעצם מגזים ומדבר שטויות.
במילים אחרות, דברים אלו של טראמפ, ככל שאכן אמר אותם, לא רק שלא ישכנעו אותי לעבור להצביע לו במקום להאריס, הם כנראה ישכנעו אותי דווקא לא לעשות זאת.

מצוין. כי הוא גם מעולם לא תכנן לעשות זאת :). זאת המצאה רל"בית גרידא שאין בה כל ממש. לא מצד בוחרי הימין כמו שאמרת ולא מצד הנהגת המחנה הלאומי.
מה אתה חושב ?
ליתר דיוק, נראה שאף מצביע ימין לא תומך בהפיכה משטרית וכך גם המשטר הימני. אלא ששום "הפיכה משטרית" לא עמדה על הפרק. מה שמצביעי הימין כן הצביעו עבורו לעומת זאת, הייתה רפורמה משפטית ואת זה, ולא שום דבר אחר, ניסתה הקואליציה לקדם.

certified.woke

Well-known member

טראמפ בוועידת הקואליציה היהודית-רפובליקנית: "אם קמלה האריס תנצח בבחירות, אתם יכולים לשכוח מישראל"

טראמפ ממשיך ואומר "איך מישהו יכול לתמוך בברברים האלה" והמשיך לתקוף את הנשיא ג'ו ביידן ואת סגניתו והמועמדת הדמוקרטית קמלה האריס. "רק נשיא וסגנית נשיא רקובים מבחינה מוסרית יוכלו להאשים את ישראל בטרור נגד אזרחיה. ג'ו ביידן וקמלה האריס הם בושה לאומה שלנו".

ואני כיהודי ציוני אומר לכם שאתם היהודים אזרחי מדינת ישמעאל אתם והשלטון שלכם רקובים מבחינה מוסרית ,אתם בושה לציונות לצדקת הדרך ואתם לא תחגגו את יום ההולדת השמונים של מדינת ישראל כי היא כבר לא קיימת כמדינה.

נתניהו נכשלת בגדול. בן גביר וסמוטריץ נכשלתם בגדול בעצם העובדה שלא פירקתם את הקואליציה העלובה הזאת המורכבת מעציצי הליכוד האפסים . ברגע שצה"ל הפך להיות מפלגה פוליטית קרה מה שקרה ב7.10.
מי שלא מבין מה השמאל עשה לכם בשנתיים האחרונות הוא בהמה גסה שאסון חרבון אוסלו וההתנתקות זה משחק ילדים לעומת הרס הדמוקרטיה שלכם והרס הצבא. חראם על 700 הרוגי מלכות לוחמי צה"ל שהלכו לתבוע את דם הקורבנות של ה7.10 כשמעליהם יש מטה כללי רקוב שהאויב שלו זאת הממשלה ולא החמאס.
טראמפ נואש.
הוא כבר אץ להזמין חליפה בסברו כי ירוץ מול ביידן וינצחו בהליכה, אלא שהלה, בצעד חכם, הפך עליו השלחן, פרש ועודד את האריס להתמודד.
כעת הוא רואה כיצד הנשיאוּת מתרחקת ולבו מר עליו.
העולם יזכרהו כלוּזֶר והענין מטריף עליו דעתו.
בינתיים הוא עסוק בלהביך את מחנהו, הרפובליקנים, וחלקם שוקל לעבור לצד האחר של המתרס.
הגרעין הקשה של תומכיו, כמו הגרעין הקשה של תומכי ה- CM - לא יסיר תמיכתו גם אם יאנוס את בתו, אך אין בו כדי זכיה...

חנן44

Well-known member
טראמפ נואש.
הוא כבר אץ להזמין חליפה בסברו כי ירוץ מול ביידן וינצחו בהליכה, אלא שהלה, בצעד חכם, הפך עליו השלחן, פרש ועודד את האריס להתמודד.
כעת הוא רואה כיצד הנשיאוּת מתרחקת ולבו מר עליו.
העולם יזכרהו כלוּזֶר והענין מטריף עליו דעתו.
בינתיים הוא עסוק בלהביך את מחנהו, הרפובליקנים, וחלקם שוקל לעבור לצד האחר של המתרס.
הגרעין הקשה של תומכיו, כמו הגרעין הקשה של תומכי ה- CM - לא יסיר תמיכתו גם אם יאנוס את בתו, אך אין בו כדי זכיה...
אני מקווה שלאחר שיובס בבחירות יעצר ע"י הF.B.I ויזרק לכלא לשנים ארוכות.
חבל שסגרו את אלקטרז

אני מקווה שלאחר שיובס בבחירות יעצר ע"י הF.B.I ויזרק לכלא לשנים ארוכות.
חבל שסגרו את אלקטרז
טראמפ ינצח בבחירות אבל גם הוא לא יציל את מדינת ישראל.
למעשה מדינת ישראל כבר אינה קיימת יותר. אפשר לכנות אותה בשם אחר יותר מתאים למצבה היום והוא מדינת ישמעאל.
אתם לא תחגגו את יום ההולדת ה80 של מדינת ישראל. אני מאמין שהירידה הגדולה והבריחה של היהודים ממדינת ישמעאל תחל עוד שנתיים אחרי שהטרור מיהודה שומרון ועזה ומצפון הארץ יגבר. זה רק עניין של זמן שבעוד שנתיים בשבוע אחד ירצחו עשרות יהודים על בסיס קבוע ולו רק בגלל סיבה אחת. חרבון אוסלו והשמאל העליה המוגברת של ערבים וגויים ב30 השנים האחרונות למדינת ישראל.
זה הסוף שלכם. הם עוד יגיעו אליך הבייתה וירצחו לך הילדים והמשפחה. זה רק עניין של זמן.
תזכור מה אמרה גולדה. "אם הערבים יניחו את הנשק יהיה שלום. אם היהודים יניחו הנשק ישראל תושמד"
ב7.10 היהודים הניחו את הנשק .ברגע שקם הטייס הראשון ואמר שהוא מסרב ולא יגיע לשרות מילואים בטייסת בגלל הממשלה שנבחרה כחוק זה נקרא היהודים הניחו את הנשק של גולדה.
להתראות בגולה. תשמור טוב טוב על המשפחה שלך. תתחילו להצטייד בנשק ותחשוב על דרכי מילוט לגולה.

The Real Big Joe

Well-known member

טראמפ אידיוט. עכשו הוא גם אידיוט מבוהל.

The Real Big Joe

Well-known member
קמלה שלכם שמאלנית על סטרואידים קוקו לגמרי
היא תחריב את ישראל
קמאלה אינה "שלי". אין שום סיבה לחשוב שהיא תחריב את ישראל. אבל אם כן - אז נברח למקום אחר. לעומת זאת טראמפ האידיוט יחריב את כל העולם ואז לא יהיה לאן לברוח.

למעלה