אם רציתם עוד הוכחה שיש בישראל הפיכה צבאית עכשיו קיבלתם אותה

השב"כ משחרר מחבל עם דם על הידיים שלו מבלי לקבל את אישור הדרג המדיני.
אני בדקתי את זה לעומק ונתניהו לא ידע משחרור מנהל בית החולים שיפא בעזה מהכלא הישראלי והחזרתו לעזה.
השב"כ לא דיווח לגורמים המדיניים לממשלה ללשכת ראש הממשלה לקבינט על שיחרורו של המחבל.
זאת חריגה טוטאלית מכללי הדמוקרטיה השב"כ יכול להמליץ אבל ההחלטה אם לשחרר מחבל שדם יהודים על הידיים שלו ושהוא מואשם בפשעי מלחמה וסיוע לרצח יהודים נתונה אך ורק בידי הדרג המדיני.
מה יטען עכשיו נתניהו? לא ידעתי? לא אמרו לי?
כמה קש צריך להיות במוח שלכם כדי שתבינו מה אני אומר לכם?

אני בדקתי את זה לעומק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איפה? בבית קפה שיושבים בו נהגי המוניות של ראשון?
ונתניהו לא ידע? השאלה מה הוא כן ידע?
אני אומר לך בוודאות של 100% שההחלטה לשחרר את המחבל מנהל בית החולים שיפא התקבלה עיי השב"כ ולא הועברה ללשכת ראש הממשלה נקודה. לא היה שום דיון בקבינט ונתניהו הופתע בפעם השניה בחודש האחרון. היועצים שלו אמרו לו מיד אל תאמר לא ידעתי .תשתוק ותן לעניין לעבור בשקט.
ממתי ראש שב"כ מחליט לשחרר עצורים מהכלא? אין דבר כזה. מאז קום המדינה לא היה ראש שב"כ אחד ששחרר עצור מהכלא בלי החלטת ממשלה.
זה מראה לך שיש כאן הפיכה צבאית פאר אקסלנס. הצבא המוסד והשב"כ מחרבנים על הדרג המדיני ולא משתפים איתו םעולה כחלק מהמאבק להחליף את הממשלה בממשלת שמאל ערבים .

Henry0

Well-known member
אני אומר לך בוודאות של 100% שההחלטה לשחרר את המחבל מנהל בית החולים שיפא התקבלה עיי השב"כ ולא הועברה ללשכת ראש הממשלה נקודה. לא היה שום דיון בקבינט ונתניהו הופתע בפעם השניה בחודש האחרון. היועצים שלו אמרו לו מיד אל תאמר לא ידעתי .תשתוק ותן לעניין לעבור בשקט.
ממתי ראש שב"כ מחליט לשחרר עצורים מהכלא? אין דבר כזה. מאז קום המדינה לא היה ראש שב"כ אחד ששחרר עצור מהכלא בלי החלטת ממשלה.
זה מראה לך שיש כאן הפיכה צבאית פאר אקסלנס. הצבא המוסד והשב"כ מחרבנים על הדרג המדיני ולא משתפים איתו םעולה כחלק מהמאבק להחליף את הממשלה בממשלת שמאל ערבים .
היגיון אחר
השב"כ היה חייב למנהל בית החולים
על כל האינפורמציה שהוא העביר לשב"כ במשך שנים.

וראש הממשלה נתן לכך את ברכתו,
בתנאי שאיש לא ידע שהוא שנתן את ההרשאה.

אלא אם כן אתה חושב,
שכל הידע של השב"כ לגבי בית החולים,
הגיע ממגידת העתידות של שרה.

אם הוא לא יכול לשלוט בשיחרור אסירים שיצהיר בטלויזיה שיש הפיכה צבאית ויתפטר.

זה המהלך הנכון כמובן.

גתרי ג'ונס

Active member
אני בדקתי את זה לעומק ונתניהו לא ידע משחרור מנהל בית החולים שיפא בעזה מהכלא הישראלי והחזרתו לעזה.
השב"כ לא דיווח לגורמים המדיניים לממשלה ללשכת ראש הממשלה לקבינט על שיחרורו של המחבל.
זאת חריגה טוטאלית מכללי הדמוקרטיה השב"כ יכול להמליץ אבל ההחלטה אם לשחרר מחבל שדם יהודים על הידיים שלו ושהוא מואשם בפשעי מלחמה וסיוע לרצח יהודים נתונה אך ורק בידי הדרג המדיני.
איפה בררת את זה לעומק ? אתה מרגל ?
ביבי יודע הכל, כי יש אינטרס לכולם במערכת הבטחונית והפוליטית שהוא יידע הכל

איפה בררת את זה לעומק ? אתה מרגל ?
ביבי יודע הכל, כי יש אינטרס לכולם במערכת הבטחונית והפוליטית שהוא יידע הכל
אני אזרח אמריקאי אבל יש לי IQ גבוה מעל הממוצע ויש לי במדינת ישמעאל חברת בת או יותר נכון שלוחה של חברה אמריקאית שלי שעושה סקרי עומק וניתוח פיננסי של חברות אמריקאיות וגם לא אמריקאיות ויש לה גם אמצעי איסוף מידע
או יותר נכון שאיבת מידעים פיזית ואו אלקטרונית.
למשל קבל דוגמא איך שואבים מידעים בדרך כל כך פשוטה שאתה לא תאמין מה מוצאים שם.
פשוט שולחים אדם מוקדם בבוקר מחופש לעובד זבל שמוציא פחים לקראת האיסוף לביתו של חבר כנסת אלמוני פלמוני מישהו שאתה מעוניין אישית לבדוק אותו ומרוקנים את כל הזבל שלו לשקית ואחר כך מתחילים לבודד את החומר הנמצא בשקית. לא תאמין מה אתה מוצא שם. יש גם אמצעים אחרים. לא צריך היום פגאסוס כדי לחדור לטלפון של אישתך ולנטר כל מילה שלה כל חיוג טלפון או כל מקום בו היא ביקרה בזמן נתון כזה או אחר.

נערך לאחרונה ב:
אני אזרח אמריקאי אבל יש לי IQ גבוה מעל הממוצע ויש לי במדינת ישמעאל חברת בת או יותר נכון שלוחה של חברה אמריקאית שלי שעושה סקרי עומק וניתוח פיננסי של חברות אמריקאיות וגם לא אמריקאיות ויש לה גם אמצעי איסוף מידע
פשוט שולחים אדם מוקדם בבוקר מחופש לעובד זבל שמוציא פחים לקראת האיסוף לביתו של חבר כנסת אלמוני פלמוני מישהו שאתה מעוניין אישית לבדוק אותו ומרוקנים את כל הזבל שלו לשקית ואחר כך מתחילים לבודד את החומר הנמצא בשקית. לא תאמין מה אתה מוצא שם. יש גם אמצעים אחרים. לא צריך היום פגאסוס כדי לחדור לטלפון של אשתך ולנטר כל מילה שלה כל חיוג טלפון או כל מקום בו היא ביקרה בזמן נתון כזה או אחר.
הIQ הגבוה שלי מאפשר לי יתרון על כל מי שיש לו IQ ממוצע לנתח מצבים ולראות מעבר לחמישה מהלכים קדימה.
למשל בבדיקה שערכו לי מומחים בפענוח תורת המשחקים יש לי כושר בשח מט לתכנן 12 מהלכים קדימה.
לאדם עם IQ ממוצע יש כושר תכנון 2 עד 3 מהלכים קדימה.
לאלוף העולם בשח מט יש יכולת לתכנן 25 מהלכים קדימה כי ה IQ שלהם מגיע לסף ה160 לסף הגאונות.
לנתניהו יש IQ על סף ה160 אבל הוא מאוים ברצח ולכן הוא מתנהג כמו ילד טוב ומציית לשב"כ למוסד לרמטכ"ל ולמי לא?

Henry0

Well-known member
הIQ הגבוה שלי מאפשר לי יתרון על כל מי שיש לו IQ ממוצע לנתח מצבים ולראות מעבר לחמישה מהלכים קדימה.
למשל בבדיקה שערכו לי מומחים בפענוח תורת המשחקים יש לי כושר בשח מט לתכנן 12 מהלכים קדימה.
לאלוף העולם בשח מט יש יכולת לתכנן 25 מהלכים קדימה כי ה IQ שלהם מגיע לסף ה160 לסף הגאונות.
לנתניהו יש IQ על סף ה160 אבל הוא מאוים ברצח ולכן הוא מתנהג כמו ילד טוב ומציית לשב"כ למוסד לרמטכ"ל ולמי לא?
מתברר שהאינטליגנציה שלך נמוכה להחריד.

רבי-אמנים בשח, יכולים לתכנן 10-15 מהלכים קדימה.
וגם זה, רק במצבים מאד מסוימים.

אך יש בעולם אידיוטים,
עם רמת מישכל מאד מאד נמוכה,
שלא מבינים שהשקרים המטומטמים שלהם יתפסו מיידית.

יש לך בערך אותה רמה כמו של ביבי,
הוא גאון בפוליטיקה, ואידיוט בכל שאר התחומים,
ואצלך המצב דומה,
רק שאין לך שום כישרון גם בפוליטיקה.

אתה מתחרה עם מח"פ - זה לא בסדר מצידך :ROFLMAO:

אחי לפי מה שאמרת עד היום בפורום בהנחה שהוא נכון אתה מבין בעסקים ותו לא.

יצאת אחרי התתנתקות כי התאכזבת פוליטית מהשרון לא כי היה לך חוש נבואי מדהים.

ראית באלגן וברחת.

בקיצור נתנו להם להיכנס בכוונה ב 7.10 - זה לא היה אמור להיות בכלל מה שקרה.

מה שקרה עם הטילים מעזה קבוע - זה היה מספיק ביזיון.

xyxy210

Active member
מתברר שהאינטליגנציה שלך נמוכה להחריד.

רבי-אמנים בשח, יכולים לתכנן 10-15 מהלכים קדימה.
וגם זה, רק במצבים מאד מסוימים.

אך יש בעולם אידיוטים,
עם רמת מישכל מאד מאד נמוכה,
שלא מבינים שהשקרים המטומטמים שלהם יתפסו מיידית.

יש לך בערך אותה רמה כמו של ביבי,
הוא גאון בפוליטיקה, ואידיוט בכל שאר התחומים,
ואצלך המצב דומה,
רק שאין לך שום כישרון גם בפוליטיקה.
תקשיב הנרי היקר.
נכון, אינך "כוס התה שלי".
אבל אי אפשר להתכחש לידע שלך בתחומים רבים.
אבל להיכנס לדיון , עם אדם חסר מוח לחלוטין ביודעין , לא מעיד על חוכמה.
רק חסר מוח יכול להעיד על עצמו כפי שחוח חסר מוח כתב :
ועל מה זה מעיד ?
על חוסר בביטחון עצמי שגובל במסכנות.
ובנוסף , רגשי נחיתות שעלולים [יותר מכון מבחינת הציבור - עשויים...] לגרום לאישפוז כפוי.

תקשיב הנרי היקר.
נכון, אינך "כוס התה שלי".
אבל אי אפשר להתכחש לידע שלך בתחומים רבים.
אבל להיכנס לדיון , עם אדם חסר מוח לחלוטין ביודעין , לא מעיד על חוכמה.
רק חסר מוח יכול להעיד על עצמו כפי שחוח חסר מוח כתב :

ועל מה זה מעיד ?
על חוסר בביטחון עצמי שגובל במסכנות.
ובנוסף , רגשי נחיתות שעלולים [יותר מכון מבחינת הציבור - עשויים...] לגרום לאישפוז כפוי.
ועל מה זה מעיד שאתה תוקף אותי במקום להתמודד עם המציאות העלובה של הקיום העלוב שלך?
למה אתה לא מתמודד עם מה שקורה סביבך? מה אכפת לך ממני? שאלת המפתח שלך צריכה להיות האם אתה מסכים שהשמאל חיסל את הדמוקרטיה? גם אם אתה תומך בהשתלטות עוינת על השלטון בהפיכה צבאית לפחות תודה שלקחתם את השלטון בכוח צבאי תוך הרס הדמוקרטיה.

xyxy210

Active member
ועל מה זה מעיד שאתה תוקף אותי במקום להתמודד עם המציאות העלובה של הקיום העלוב שלך?
למה אתה לא מתמודד עם מה שקורה סביבך? מה אכפת לך ממני? שאלת המפתח שלך צריכה להיות האם אתה מסכים שהשמאל חיסל את הדמוקרטיה? גם אם אתה תומך בהשתלטות עוינת על השלטון בהפיכה צבאית לפחות תודה שלקחתם את השלטון בכוח צבאי תוך הרס הדמוקרטיה.
למרות שאני חושב שלהגיב לגיבובי הסרק שלך זב ביזבוז זמן, אעשה זאת הפעם כמחוות רחמים.
אתחיל ואזכיר לך את ההתלהמות שלך כשהצעת לחסל עם "פטריות דימונה" [כך נדמה לי שקראת להן] את כל המדינות שמסביבנו , כולל עירק ואירן.
זו תגובה לא של אדם "חסר הגיון" כדבקי הנרי.
זו תגובה של אדם שיש צורך לאשפזו במידי בכפייה במוסד סגור.
אתה קורה לזה "תקיפה" , אני אקרה לזה "הגנה לציבור".

כשאני מתבונן סביבי, אני רואה יותר מדי אנשים מהסוג שלך, אלימים, כרותי אונה ושטופי מוח, שהורסים כל חלקה טובה שנבנתה כאן במהלך 76 השנים האחרונות. החל מראש הממשלה שאתה תומך בו, וכלה באחרון השרים.
הדבר היחיד שמעניין אותם זה למצוץ כמה שיותר, ומהר את לשדה של המדינה שנבנה על ידי מי שאתה מכנה "השמאל".
מצידם, אחרי שיצליחו לקבל את ליטרת הבשר שלהם , שתישרף המדינה.

"ההצלחה הגדולה" ביותר של אנשים מסוגך היא בזה שהצלחתם להכניס את המדינה לציר המדינות שמכונות "ציר הרשע".
אלמלא היה קיים בג"ץ, שהוא מוסד שנחשב מאוד בעיני המדינות הנאורות בעולם, ומערכת המשפט [שאתם כ"כ רוצים להשמיד]
כבר מזמן לא היינו קיימים כמדינה עצמאית.
עד כאן.

כן זה רק ביבי הגאון מונע השתלטות שמאל על המדינה :ROFLMAO:

גתרי ג'ונס

Active member
פשוט שולחים אדם מוקדם בבוקר מחופש לעובד זבל שמוציא פחים לקראת האיסוף לביתו של חבר כנסת אלמוני פלמוני מישהו שאתה מעוניין אישית לבדוק אותו ומרוקנים את כל הזבל שלו לשקית ואחר כך מתחילים לבודד את החומר הנמצא בשקית. לא תאמין מה אתה מוצא שם. יש גם אמצעים אחרים. לא צריך היום פגאסוס כדי לחדור לטלפון של אישתך ולנטר כל מילה שלה כל חיוג טלפון או כל מקום בו היא ביקרה בזמן נתון כזה או אחר.
אתה אזרח אמריקאי עם הרבה נוצות :-]

חנן44

Well-known member
פכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
אפילו מארבו לא מאמין לקישקושים שלך

פכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
אפילו מארבו לא מאמין לקישקושים שלך
מה אכפת לי מה אתה או מר אבו מאמינים. את מי זה מעניין? תתיחס למה שכתבתי ולא לגופי האישי.
האם זה נראה לך נורמלי שראש השב"כ משחרר מחבלים עם דם על הידיים?
אני מסביר לך שמדינת ישמעאל נמצאת תחת הפיכה צבאית ונתניהו מאוים ברצח ולכן הוא לא מפטר את הרמטכ"ל את ראש המוסד ואת ראש השב"כ. הוא מבין שכמו שרצחו את רבין הם ירצחו אותו אם הוא ינסה לסלק אותם מהדרך.
אני כותב את הדברים האלה בשבילכם אזרחי מדינת ישמעאל. מתוך דאגה לדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון שמתה ואינה קיימת יותר.
מצד שני יש מצב שאתה תומך בהפיכה הצבאית הזאת אבל לא מוכן להודות שאכן כך המצב.
בכל מצב אין יותר במדינת ישמעאל דמוקרטיה.
בית המשפט העליון והצבא לקחו בכוח את השלטון מהכנסת ומהממשלה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם כשהנהנתן משחרר נפיחה הוא לא יודע מהיכן היא נפלטה. כזה הוא האיש.

גם כשהנהנתן משחרר נפיחה הוא לא יודע מהיכן היא נפלטה. כזה הוא האיש.
תסכים איתי שזה אבסורד.
יש כאן חריגה מנהלים המעלה חשד על הפיכה צבאית. הם לא סופרים את הממשלה ולא את נתניהו וכבר פעמיים בתוך פחות מחודש אנחנו מגלים שנתניהו מודר ופוסחים עליו.
אין מצב מקום המדינה שהצבא השב"כ משחרר מחבלים בלי החלטת ממשלה

למעלה