אם תרשו לי: "מבט".

Sp00nk

New member
אם תרשו לי: "מבט".

הנה תמונה, שעברה עריכת "darkroom", שחורגת מגבולות "תיקונים קטנים". ולכן היא פה - בפורום החדש. זוהי למעשה הראשונה שאני שם פה. תהנו. -דן.

ran refael

New member
נהדר :)

אהבתי מאוד את גוון הצבע הכחול חיתוך מיוחד ביותר, תוסיף עוד אלמנט פרסומי, ויש לך פוסטר :) השיפורים היחידים אותם הייתי עושה מוסיף חדות עם פילטר היי פאס בשכבה נפרדת, לאחר מכן בלנדינג אוברליי על שכבת הפילטר ומאחד את השכבות מלבד זאת, הקטע השמאלי תחתון מעט מסיט את העין ללא סיבה דוגמא מצורפת

Sp00nk

New member
אני אוהב את הנגיעה,

משפרת את זה בצורה מעניינת. אבל, לדעתי זה קצת פוגע ברכות של התמונה. מצד שני, זה כן נראה הרבה יותר טוב באזור האישון והריסים. אולי אני אעשה את זה עם מסקינג סלקטיבי. תודות רן =) הנה, מצ"ב עותק של הגרסא המעודכנת. (חידוד באיזור העין, והשארה של כל השאר איך שהיה.) אגב, למדתי משהו חדש על פוטושופ. שוב תודה. -דן.

geostant

New member
אני בעד הגרסה הזאת

חידוד השיער בגרסה של רן גורע לטעמי

ran refael

New member
נראה מצויין

חשבתי על רעיון חידוד העין בלבד זו גם אופציה טובה היא מבליטה מאוד את העין משאר התמונה נראה נהדר בשני המקרים לדעתי

Sp00nk

New member
מכהה

את האזורים בשכבות למטה ומבהיר בהתאם לכהות או בהירות בשכבה העליונה. בשילוב עם ההיי-פאס, זה יוצר מסיכה של חידוד, שלא יוצרת רעש כמו מסיכה רגילה. [למדתי לא מזמן תודות לרן.]

KO74

New member
אהה עכשיו הבנתי

את ההגיון ב contrast mask פחות או יותר...

ran refael

New member
בבקשה :)

כך עובדים אנשי מקצוע ברוב המקרים רצוי לעבוד עם היי פאס מאשר עם אן-שארפ מאסק מאותן הסיבות שציינת. אבל לא תמיד היי פאס הוא הפתרון הטוב ביותר ועם כבר בלנדינד וחידוד נסה גם את שיטת גראסיאן בלאר בשכבה נפרדת ולאחר מכן בלנדינג סופט לייט או פינק לייט על שכבת הפילטר גם שיטה טובה לחדד ולהוסיף רוויה באותו זמן שיטה שגם מורידה מעט את הקמטים והשחורים מהפנים עוזר מאוד בזמן עבודה עם פורטרטים של בחורות

למעלה