אמאזון פריים וידאו

נרשמתי לחודש ניסיון בעקבות הפרסום בפרטנר.
אני צופה באמזון פריים דרך XIAOMI SMART TV וכל התכנים, תקצירים ושמות סרטים מופיעים באנגלית.
בעוד שכשאני מתחבר דרך המחשב התכנים מופיעים בעברית (לפחות ברובם).
יש דרך לסדר שגם התכנים יופיעו בעברית בTV?

יש דרך להפעיל כמה מכשירים במקביל או לרשום כמה מכשירים על אותו חשבון כמו בנטפליקס?

מרבית התכנים מופיעים בתשלום נוסף או שאני טועה? איך ניתן לצפות בכל התכנים ללא תוספת תשלום?
האם ביטול כעבור מס' ימים, יעצור את הצפייה מידית או שיתן לי לצפןות את כל החודש?

בהשוואה לנטפליקס, אמזון פחות נוחה לשימוש.

arseny92

Well-known member
מנהל
נרשמתי לחודש ניסיון בעקבות הפרסום בפרטנר.
אני צופה באמזון פריים דרך XIAOMI SMART TV וכל התכנים, תקצירים ושמות סרטים מופיעים באנגלית.
בעוד שכשאני מתחבר דרך המחשב התכנים מופיעים בעברית (לפחות ברובם).
יש דרך לסדר שגם התכנים יופיעו בעברית בTV?
נסה ממשק הסטרימר בעברית אם זה ישנה לך משהו במידה ולא ניסית. ולא כל התוכן כולל עברית.
יש דרך להפעיל כמה מכשירים במקביל או לרשום כמה מכשירים על אותו חשבון כמו בנטפליקס?
אתה נכנס לאותו החשבון בכל מכשיר/אפליקציה
ניהול מכשירים בחשבון https://www.amazon.com/gp/video/settings/your-devices/ref=atv_set_your-devices
מרבית התכנים מופיעים בתשלום נוסף או שאני טועה? איך ניתן לצפות בכל התכנים ללא תוספת תשלום?
לא כל התכנים כלולים במנוי, זה בעיקר חנות תוכן לרכישה לצפייה והמנוי כולל רק חלק נבחר מהתוכן, וכדי לרכש תוכן אינך נדרש להיות מנוי על ה-Prime
באותו האופן יש גם מנוי נוסף Unlimited עבור Kindle (בנוסף לתוכן כלול עם Prime Reading) : ניתן לקרוא ספרים שכלולים במנוי בחינם, אבל מה שלא כלול יש לרכוש
וגם מנוי Prime למשלוחים - לא כל המוצרים שנמכרים כוללים בחירה של משלוח Prime מהיר תוך יומיים
וגם מנוי Audible לא כולל את כל התוכן לנגינה, וכן גם Amazon Music.

תוכנית המנוי ב-$12.99 או התוכנית השנתית כוללת את כל השירותים (Prime Reading, משלוחים, Music ללא פרסומות, שטח נוסף ב-Cloud Drive, ספריית Prime Video ותוכן למשחקים Prime Gaming (לשעבר Twitch Prime) ), בעוד שהתכנית ב-$8.99 כוללת ספריית Prime Video בלבד
האם ביטול כעבור מס' ימים, יעצור את הצפייה מידית או שיתן לי לצפןות את כל החודש?
אמור לאפשר את כל החודש הראשון החינמי כי כבר התחלת את החודש וזה חינם רק פעם אחת לחודש הראשון לכל חשבון

למעלה