"אמא את התרופה שלי"כך אמרה בתי בת ה-3....

טליה Talya

New member
"אמא את התרופה שלי"כך אמרה בתי בת ה-3....

שבוע שעבר היה לה חום גבוה נזלת ושיעול. השכבתי אותה לישון כשהחום התחיל לרדת מהנורפן ליטפתי את פניה ואמרתי לה שאני רוצה שהיא תחלים מהר ושהסירופ נגד שיעול (שירקה אותו זמן קצר קודם...) זה תרופה שתעזור לה להחלים. ואז היא אמרה לי "אמא את התרופה שלי" חיבקה אותי חזק חזק בידייה הקטנות.... ואני עם דמעות בעיניים תוהה אם יש משמעות מעבר למילים?..... אני בכל אופן מרגישה...שהיא מרפאה אותי!!!

kikona126

New member
טליה היא כבר בת 3???

אני ראיתי אותה כשהייתה בת שנה וחצי איך הזמן טס!!!! היא ילדה מדהימה!!! ואכן אמא תמיד מרפאה

daoli

New member
איזה חמודה הבת שלך

גם בני סירב לקחת תרופה כשהיה לו חום. הוא אמר שהגוף שלו מסוגל להתמודד עם החום ושהוא ישכב עכשיו בשקט וידמיין איך התאים הלבנים נלחמים בפולשים שחדרו לגוף שלו. הוא ממש תיאר את המלחמה שמתקיימת בתאים שלו. אחרי כמה שעות הוא אמר שהגוף כבר מרגיש יותר טוב. ושעכשיו הוא נותן לגוף לישון. יום למחרת כבר נעלם החום. גם כשהיה יותר קטן הוא תמיד אמר: אני מלמד את הגוף שלי לכתוב, אני מלמד את הגוף שלי לשחות, אני מלמד את הגוף שלי לטפס וכו..

טליה Talya

New member
איזה חמוד!!אני כל הזמן מזכירה לילדיי

שיש באפשרותם לרפא את עצמם.... דמיון מודרך ודמיון שילד או אדם יוצר לעצמו בורא עולם ומלואו ובהחלט ניתן להתגבר על מחלות.
רק טוב!!

למעלה