אממ.. הייתי רוצה לחלוק איתכן משהו..

ashtray heart

New member
אממ.. הייתי רוצה לחלוק איתכן משהו..

רק עכשיו זה הכה בי, כמה זמן אני חושבת על לפתוח הודעה קטנטנה כדי לשאול אתכן משהו. אז אני מצטערת, זה בכלל לא מצריך שרשור נפרד, אבל לא הרבה הולך בפורום.. ואולי הודעה אחת קטנה לא תשנה הרבה. ההתעניינות שלי באליהו ירדה, והמשיכה לרדת עד שהגיעה לחוסר התעניינות כמעט מוחלט לפני שישה חודשים בערך. ואני לא בטוחה למה, הרגשתי מעט רע בגלל זה. אולי כי ראיתי כ"כ הרבה בנות באות והולכות מהפורומים והקומנות השונות שזה נהיה אבסורדי לחשוב שגם אני אהיה אחת כזאת. אבל אני מניחה שהזמן עושה את שלו, וגם הטעם שהשתנה. והחיבה שהופנתה לאנשים אחרים במידות עצומות, בריאן מולקו ;] כבר די הרבה זמן. והמחשבה של לפרוש ממקום שהיה לי פעם כמו בית שני מזווית מעוותת ומוזרה. מאנשים שרכשתי כאן, ואיך שהשתנתי מאז הפורום הראשון וההודעה הראשונה. ואף אחת באמת לא שומרת קשר עם כאלה שעוזבות.אין לי מושג למה זה כ"כ חשוב לי, אבל זה כן. זה באמת. אבל כבר לא ידעתי אם זה בסדר, להרגיש ככה ולהמשיך לכתוב בפורום. זה בסדר? במידה שזה לא, או שזה מוזר מדי. רק רציתי להודות לכן, על השנתיים [וחצי?] האחרונות. שמחתי שהייתן כאן כשהייתי צריכה אתכן, ובאמת עזרתן לי המון, יותר ממה שאתן יודעות, שאתן חושבות. תודה על הכל, אוהבת. ניצן. [NitzanWood, Myrtle Gemgee Took, Nitzan Molko, ashtray heart]

moe7

New member
מממ, אולי נפתח קומונה בנושא אקראי?

(כלומר, ישנם מקומות נוספים בהם חלקנו ניפגש, למשל קומונת המלצות השירים הנפלאה או בלוגה של נערת מוריסי היקרה). ואכן, קשה להאמין שיהיה מה לדסקס משך זמן רב (ובאופן אישי, אליהו די מעצבן אותי בגלל שהפך לחלק מהA LIST של הוליווד, וקשה לרקוד על שתי חתונות ולהישאר אינדי ואיכותי כשאתה הכי מיינסטרים שאפשר ו"סין סיטי" היה די מאכזב, אך אני עדיין מצפה ל"יאנקי" ול"הכל מואר", מקווה שהם כתובים היטב). חג שמייח.

מממ...../images/Emo125.gif

האמת שגם לי ירדה ההתעניינות הדיי גדולה הזאת שהייתה לי בקשר אליו, אולי בגלל שלאחרונה בקושי יש לי זמן או אולי בגלל שאין על הרבה על מה לדבר בפורום... אולי כי לא שומעים ממנו הרבה... לא יודעת אבל זה פשוט ככה... בכל מקרה, לא נראה לי שזה אומר שאת צריכה לקבל החלטה של להפסיק לכתוב כאן, זה שאת כבר לא מחבבת אותו כמו פעם לא אומר שאת לא יכולה לדבר איתנו כאן, אפילו על נושאים לא קשורים :) בגלל זה לדעתי זה מוזר לך, פשוט להבין פתאום שהוא לא מעניין כמו פעם. אבל לדעתי כדאי לך להמשיך לכתוב כאן עד שתרגישי שמיצית לגמרי... :) בתקווה שתשארי איתנו
שי

ALiCiA SpInNeT

New member
את תמיד יכולה לכתוב כאן

(כל עוד לא הפכת לשונאת-עד-מוות ואת לא הולכת למלא לנו את הפורום בכתובות נאצה) אין חוק שמחייב אהבת אליהו בסביבה:{ אוח. רוצה לדבר איתכן רגע מעבר לכותלי הפורום. תהיו במסנג'ר ונעשה וועידה);

מתוקה777

New member
../images/Emo140.gif

גם לי הייתה תקופה כזאת אחרי שפשוט כל הזמן חיפשתי עליו ותמונות שלו .ואז היה איזה כמה חודשים שהפסקתי אבל לא מזמן חזרתי לפורומים של תפוז ולא ידעתי שיש פורום "אלייז'ה ווד" אבל מוזר חיפשתי ומצאתי פורום וזה משמח לראות פה כל כך הרבה אנשים שמעריצים אותו וזהו... בכל מקרה למרות שירדה ההתעניינות שלכן בו לא אומר שאתן לא יכולות להמשיך לכתוב פה

למעלה