אממ...יונתן משחק בסרט?!

לא ממש.. חח

אם זה כי רשמתי פעם שהיה לי צילומים לסרט.. זה סרט גמר של חבר שלי מתלמה ילין... אולי הוא יגיע לפסטיבלים.. אבל זה לא סרט סרט...

ט ו פ י 2

New member
זה באמת אתה?

זה באמת יונתן????????? יונתן????????? אני בהלם!!!!!!!! אולי תשלח לי הודעה בפרטי.. מה אתה אומר???

ayeltush1

New member
יהונתן מה קורההה ? חח

כן זה באמת הוא מדליק נכון? חח איזה כיף שאתה הפה על תלך לעולם חחחח יהונתן באמת יש לך כישרון ענק והרבה ביטחון תנצל אותו להרבה סרטים נשמח ליראות אותך בעוד סרטים חחחח איילת

lilo the sexit

New member
יונתן בבקשה תענה לי!

תקשיב אם אתה לא עונה לי אני פשוט בוכהה!!! אני השחקן האהוב עליי!!! אני פשוט חולה עליך מתה עליך אתה כזה חתיך אורס!! ניסיתי לצייר אותך בשיעור אומנות אבל לא המצלחתי כי אתה חתיך!!!! בקיצורררר בבקשה תענה לי..!!! טובב??? חולה עליךך!! 1.מה מיספר האיסיקיו שלך?בבקשה תענה לי באיסיקיו-276075572 או באימייל[email protected] 2.יש לך אי-מייל אם כן תגיד לי אותו או באיסיקיו או באימייל חולה עליך נשמה שליי!! ביו'שש ותן לי ת'מיספר פלאפון בבקשה?? אני מיתחננת אני תיכף בוכה פהה!! פליזזז תענה לי מתה עליך נשמה שליי!! מואההההההההה אתה ושרון חברים-איריס.... אתה בן 18 נכון?חברה שלי אמרה לי... שהיא פגשה אותך ואתה אמרתה לה!!! חוהל עליך תענה ליי פליז!

ayeltush1

New member
לכל מי שלא יודע איך לכתוב לפרטי ...

עם אתם רוצים לכתוב לפרטי של אחד השחקנים אתם לוחצים על השם שלו ואז זה נכנס לכרטיס אישי שלו ובצד כתוב שלח מסר ואז אתם כותבים ושולחים.... וכן יהונתן בן 18 מגניב חחחחח איילת

שני ממן

New member
חחחח כפרה תבקשי ממנו כבר כתובת וזהו

חחח...מה את נורמלית... טוב שלא ביקשת לישון איתו בלילה!!... חחח... למרות...ש... חחחח סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אבל טוב שלא הגזמת,את יכולה לדבר איתו במסרים... בשביל זה המציאו אותם... דה!!!

ayeltush1

New member
חחחח שני את הורגת אותי חחחח

חח לישון איתו חח?... (אלויי חח סתם) זה באמת אנשים על תגזימו עם כולה אנשים בגילאיים שלכם לא צריך להתאבד ולהשתגע חחח איילת

lilo the sexit

New member
אני לא מאמינה הוא ענה ליי!!

שיווו באלי למותת!!!!!!!!!! ריקרדו אם אני מביאה לך ת'טלפון שלי באיזשהו דרך אבל לא פה יכול להיות איזה מחבל חח סתם סתם! אז אתה מדבר איתי??? אהה ויונתן!!!!-אתה לא יודע כמה זה משמח אותיי שכתבתה פה הודיעה בקשר למה שכתבתי!! זה כזה משמח אותי.. רגעע נגיד ואני רושמת לך פה שאלות אתה עונה לזה אחר כך בצ'ט אירוח של יונתן כן?????? תקשיבב אני פשוט מתה עליךך!!אני מקווה שחבר שלי לא ירא את זה אבל אתה בן 18 או לא??? וגם איריס תיהיה פה? אם איריס לידך וקוראת את זה אז תדעי שאת פשוט מהממת את יפה!!וטלי סתם סנובית!!!היא לא יפה...!!!!! יש לנו פוסט ענק בכניסה של הקניון של טלי...(מיכאלה אלקין) אני ניכנסת כל יום לאתר ראש גודל בשביל בלדוק מה חדש!! אני פשוט חולה עליך ריקרדו!!!! אתה לא יודע כמה באלי לבכות מרוב שאני אוהבת אותך היום בלילה לא הצלחתי לישון בגלל שאמרו לי שאתה ואיריס תיכנסו לצ'ט!! יוו האצבעות שלי רועדותתתתת מרב אהבה אליךך!!!!!!!!!! ריקרדו אתה כזה חתיךך!!אתה כזה גם במציאות נכון לא רק בסידרה?או שזה רק איפור פליז תשים פה תמונה שלך אם יש לך...תמונה מהבית יענו בשביל שנידע איך אתה נירא...!!! יווו אני פשוט מתה עליךךך!! תעשה לי ילד וזהו!!!!!!! יוווו אויי כמה שאתה כזה חמודדד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חולה עליךך!

lollipop1

New member
יונתן.. אתה סמל מין!

יווו מה יש לך? אפילו אני לא נסחפת ככה!!!!! אפילו לא כשראיתי את גוצ'ה גואזי במציאות ודיברתי איתו שעתיים במקום ללמווודדדד אבל מה שנכון נכון.. יונתן שווה את זההה יונתן... אתה סמל מין חחח

שני ממן

New member
יוו מגילת העצמאות הייתה יותר קצרה

אבל אם כבר את אוהבת אותו כל כך, אז אולי תצביעי לו בסקר שיש בפורום... לשחקן הכי הכי!!! כי דוגרי... הוא הכי הכי

lilo the sexit

New member
לריקרדו החמוד בבקשה תירא...

תלחץ על פתח את הקובץ ותירא מה רשמתי שם... בבקשה תענה לי טוב?? תענה לי על השאלות כי אני פשוט מתה עליך!! ואני שמחה שאני מבין הראשונים פה אז ליפני שיציפו לי פה תענה לי בבקשה!! מואהההההה תעשה לי ילדד חולה עליך נשמה שליייייי!!!! אהה ולא סיפרתי על עצמי קוראים לי ליאת מ. אני בת 11 ואני מעריצה מושבעת של ראש גדול!!! אני רואה 3 פעמים כל פרק! בבקשה תענה לי על מה שאני אומרת לך!! תודה רבה אוהבת ליאת!! =) מואהההההה נשיקה גדולה גדולההה וחיבוקייי ענק ענק!!
!!!!!!! חולה עליך!!

שני ממן

New member
את בת 11 ורוצה ילד מאחד בן 18?

חחחח מאמי זה לא חוקי... בימנו זה יחשב כאונס או משהו!!!... חחחחחחחחחחחח הרגת אותי עכשיו וכל הכבוד לך על זה שאת רואה כל פרק 3 פעמים! אז אולי את יכולה לספר לי איך הייתה הנשיקה של אדם ומור? בפה רגילה? או עם לשון?... חחח

למעלה