אממ...מעשה שהיה - כך היה...?

pumiki25

New member
אממ...מעשה שהיה - כך היה...? ../images/Emo2.gif

טוב, אז מכיוון שנדמה כי הפורום פעיל לאחרונה קצת כמו חיי המין שלי (ויסלחו לי השמרנים), חשבתי לתבל קצת באנקדוטה פיקנטית שנזכרתי בה, למרבה הפליאה, רק אתמול בסביבות שתיים בבוקר, בעת שטיילתי לי קצת במורד שביל הזכרונות במטרה לשעמם את עצמי עד לכדי הירדמות (לצערי, לא היו בהישג ידי סצינות מוקלטות של הטינ'ז בבוטיק או של אלכס - בכל מקום שהוא, עם מי שלא יהיה). חשבתי לי, משום מה, על ימי סיום התיכון שלי (היכנשהו בשלהי 2001) - ובמה נזכרתי? - בבגרות שלי בע"פ, באנגלית! רצה הגורל ונפלתי על בוחנת מכורה לצח"מ (ואיך הגענו לנושא - אל תשאלו אותי) וכך מצאתי את עצמי מנהלת עימה דיון משולהב (באנגלית שוטפת ושוצפת, כמובן) אודות מעללי ניק ושרון - שבאותה תקופה, למיטב זכרוני, יצאו ביחד. זכור לי שהתעכבנו במיוחד על שרון, והאם משהו שעשתה (אל תשאלו אותי מה) היה מוסרי או לא. מיותר לציין, כמובן, שקיבלתי 100
That was me - thank you very much! *קדה קידה* *שבה לנתח כתבי-יד של אסירות מנווה-תרצה*

nimix

New member
בהצלחה

בבחינות סמסטר א' לכולם :) אה..שלום מיקי ...

python 4

New member
רק לי יצא להיבחן על "נשים בחברה"?

בקשר לפורום - אני מתנצל על העדרותי בימים האחרונים (תכף יתקשרו אלי מתפוז לשאול אם אני עדיין חי, אני יודע), מחר יש לי את המבחן הכי חשוב לי בחיי וכל הימים האחרונים הוקדשו ללימודים. כמובן שלא היה לי זמן לצח"מ, וכך עברתי שבוע בלי בדל אחד של אוליביה. ואני מתגעגע! (לא לאוליביה
)

python 4

New member
זה כי הייתי נרגש לפני הבחינה..../images/Emo3.gif

ועצוב מאוד אחריה
אבל תודה על הסמס, יורד הוואן!

b o t t e n

New member
זה רק נדמה לך....בטח עברת../images/Emo45.gif

ואם לא... אז יש מועד ב'
ג'
....

dvd3434

New member
מושחתים נמאסתם!

תחזירי את ה100 למשרד החינוך... ותתחילי לפעול להחייאת הדבר השני שציינת :)

pumiki25

New member
../images/Emo9.gif

And... CLEAR!!!
(אשמתי שנפלתי על פעוט עם חרדת נטישה?
) ופייטי - המון בהצלחה!

SoldieRonit

New member
רק אני נפלתי על מורה עם תואר בפסיכי

........לוגיה ,שנדמה היה שהיא רוצה להוציא ממני סודות אפלים על יחסיי עם ההורים
ואני אשמה שהיחסים היו פשוט נהדרים שלא היה מה להרחיב מעבר ל YES & NO
ואם בבוא הימים ארצה להשתפך בפני מישהו על כמה חיי אומללים ולהאשים אותם אני בטח אעדיף לעשות את זה בעברית
או שאני פשוט אעתיק את מה שנייט יאמר על אמא / קולין על שלה / ויקי על ניק וכו וכו - זאת רק אני או שמתברר שהאימהות בצח"מ הן המתוסבכות (להוציא את ויקטור ניומן הנכבד שאין לו חיים מלבד להתערב לילדיו היקרים בלייפ ע"ע ויקי וראיין והפלאשבקים
)

למעלה