אממ... שאלה...

אממ... שאלה...

מה נסגר עם חטיבת אלון-בן צבי? כיאלו ממה שהבנתי הבנין הישן של בן צבי נסגר... בגלל שהמבנה ישן ולא משהו
שזה כולל את הספריה של בן צבי הקיוסק בקיצור הכל... האם זה נכון? אמרו שיהפכו את הבנין הזה למכללה כל שהיא ... לא יודע, מעניין מה יהיה בשנה הבאה שם... כי שנה שעברה סיימתי ט' ואני עולה לי'... אז זה מאוד מענין אותי דבר זה כי יש לי חברים וכל זה... תודה לכל העונים

Adidason326655

New member
אלון

לא סגרו את המבנה של בן צבי הוא פשוט נקרא אלון והוא תחת הנהלה אחת. הכל שם פתוח. משנה שעברה התחילו להפוך אותו לבית ספר של 5 כתות בשכבה.

Adidason326655

New member
ואז חיברו את בן צבי ואלון

והיו 10-11 כתות בכל שכבה חוץ משכבת ז'. שנה הבאה יהיו רק 5 כתות בכל שכבה ואז יסגרו מבנה אחד.

badboy3919

New member
תשובה ממומחית (אחותי)../images/Emo8.gif ...

היא במקרה באלון אז היא יכולה לענות לך על זה. ממה שהסבירו להם בבית ספר הולכים לסגור בניין אחד בבן צבי ומשאירים את הבניין השני (שבו יש את המעבדות והוא הקרוב יותר ל"אלון").עדיין לא ברור איזו שכבה תלמד שנה הבאה בבניין של בן צבי (בבניין של המעבדות) והשאר ילמדו ב"אלון". בקשר למכללה-לא אמרו להם שום דבר על זה.

אמממ או-קיי זה ממש מוזר ../images/Emo4.gif

ממה שהבנתי המבנה יהיה מכללה או אוניברסיטה .. יש לי מלא מלא חברים שם ואני איתם בקשר טוב... מה שבטוח לא יהיה 2 ספריות, רק של אלון שהיא ממש גרוע מאשר של בן צבי הייתה אחלה של ספריה וספרנית ויותר מורווחת וגדולה אבל היא נסגרת לאור הכל... הספריה של אלון סתם לדעתי... המבנה של בן צבי יהיה... אך, ללא שימוש... בעתיד אמרו שזה יהפוך למכללה או אוניברסיטה... זה מאוד מבלבל ומסובך... כל זה קרה בגלל התקציב וחבל...
תודה

badboy3919

New member
כנראה שאתה מבין יותר טוב בכולם

מה הולך להיות שם,בכל מקרה,ברוך הבא לפוום ואתה מוזמן להמשיך לכתוב פה ולהעלות נושאים לדיון.

רוב תודות../images/Emo70.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo141.gif ../images/Emo24.gif

אני אהיה כאן בפורום ואמשיך לכתוב
אני העלתי את הנושא הזה משום שיש לי חברים משם.ואני קצת דואג להם... מסכנים, הם בטח יהיו בבעיה עם כל התהליך הזה ... מאוד מקווה שזה יעבור להם במהירות
... בכל מיקרה תודה רבה לכם
צהריים טובים

nofar17

New member
בן צבי נהפך לאלון.

המבנה של בן צבי תיפקד השנה, אם אתה עולה לי' אתה בטח יודע, גמני עולה לי', השנה סיימתי ט' בבן צבי ז"א אלון. אני חושבת שבעוד כמה שנים יהרסו את המבנה אפילו, לך תדע. בכל אופן, אם תרצה לבקר את החטיבה, תמיד תוכל לבקר באלון

כן אני עולה ל י' ../images/Emo13.gif

את היית גם באלון כיאלו בוגרת אלון? ואז השתלבת עם בן צבי שמשם זה נקרא בן צבי - אלון
... וברור אפשר תמיד לבוא לבקר

nofar17

New member
לא..

אני למדתי בבן צבי כיתה ז' וח', ואז בט' בן צבי נהפך לאלון. אפשר לקרוא לי בוגרת אלון. איך קוראים לך? :-O

למעלה