אממ

orrrrrrrrr

New member
אממ

בזווית העין ראיתי שיש פורום למגדל העמק והסביבה ...קרץ לי אומנם לא ממגדל העמק אבל מהסביבה- נצרת עילית. ערב טוב

dafgol

New member
הי אור , ברוך הבא ../images/Emo24.gif

ספר קצת על עצמך. שיהיה לך יום נפלא חמים נעים וטעים (-:

orrrrrrrrr

New member
תודה :)

כמו בכינוי שמי אור רק בלי רררררררר.. אני מתגורר בנצרת עילית(יש פה תושבי העיר?) בן 21, חייל(סופר את החודשים שנותרו :( משמש כצלם צבאי וזהו. מעריץ מושבע של Dream Theater. שגם לך יהיה יום נפלא ובהחלט חמים, לך ולכולם...

יש פה אחת מנצרת עילית אבל היא לא

ממש כותבת הרבה ברוך הבא

orrrrrrrrr

New member
תודה אחי../images/Emo13.gif

ואי הרבה דברים השתנו במערכת הפורמים של תפוז מאז הפעם האחרונה שהייתי פעיל בפורמים...

frige

New member
אוררררררררררר

ברוך הבא ל
שלנו
. נחמד פה מאוד.אנשים מדהימים. שם יפה יש לך, גם לאח שלי. (היתה לך יומולדת לא מזמן?). תהנה פה ובחיים בכלל
שרית

orrrrrrrrr

New member
../images/Emo24.gif

קודם כול תודה רבהה...בהחלט נחמד פה :) אני בהלט אהנה פה כן השבוע- ב25...

frige

New member
../images/Emo49.gif ליום ההולדת../images/Emo65.gif

גם אחי אור נקרא כך משום שנולד בחנוכה (נר רביעי של חנוכה). רק אור שתביא לכולם ולעולם.

dafgol

New member
תכף תגיד לי שאתה צ"צ בח"א ../images/Emo160.gif

אני הייתי צלמת צבאית בח"א....לפני חצי מיליון שנה בערך..... ואכן יש לנו חברה יקרה
ללי המיוחדת מנצרת עילית. מתי אתה משתחרר? יש כבר תוכניות לאח"כ ?

orrrrrrrrr

New member
תמיד שאלתי

את עצמי "יש צלמים צבאים בח"א" - אף פעם לא ראיתי חייל מח"א עונד תגיות של צלם צבאי.- כרגע ניפצת לי את המיתוס. יש לי עוד 7 חודשים...התוכנית הן דבר ראשון -להאריך שיער, לגדל קצת זקנקנון...ולרבוץ תקופה קצרה במיטה/ בבית להנות מהשגרה הבנאלית.

dafgol

New member
הלכתי עם התגיות הכחולות על הכתפיים

< וחייבת להגיד שזה מאוד הקל עלי במפגשים עם משטרה צבאית
> סליחה על ניפוץ המיתוס
תישאר עוד קצת ותראה איך עוד כמה נשברים
חחחחחחחחחחחחחחחחחח איפה אתה משרת מותר לשאול ? גמני אחרי הצבא הארכתי שיער , גידלתי זקנקן ורבצתי במיטה........טוב נו....היה לי כבר שיער ארוך לפני כן
תהנה מותק תהנה
ו
למומולדת
< אתה מוזמן לעדכן תאריך בלוח ארועי הפורום >

orrrrrrrrr

New member
חחח

מ"צ
כן זה בהחלט מקל, תמיד הייתי נכנס לבסיס ואופס מישהו שכח להתגלח בבוקר "אדוני השוטר החייל השוטר הצבאי בדיוק חזרתי מצילום של יחידה $$$ שנמצאת $$$ - ועוד כול מיני תכסיסים דומים...למרות שעכשיו אבדו לי הכותפות :( זה לא מידע מסווג כולכך(או אפילו בכלל) - אני יושב בפיקוד צפון לפני כן הייתי בקרייה. ותודה רבה :)

למעלה