אמנה 518 - מקרר הפוך - מוצלח ?

volfson

New member
אמנה 518 - מקרר הפוך - מוצלח ?

אשמח לשמוע תגובות על המקרר הזה ספציפית, ועל השיטה ההפוכה. תודה.

צפוני

New member
עלית על נושא רגיש....

אשתי ואני כמעט התגרשנו בגלל זה.. ושנינו כבר עשינו סיבוב קודם... אז ככה, אשתי הייתה מאוד מאוד בעד, היה לה כזה בחו"ל ומאוד נהנתה ממנו, טוענת ( בצדק ביננו) ש90% מהשימוש הוא בחלקים של לא פריזר. אני נחרדתי מהעובדה שכדי להוציא קרח או עוף קפוא אצטרך לייגע את גופי העייף... ההחלטה - קונים מקרר הפוך ( אמנה), וכל פעם שצריך להוציא מצרכים מהפריזר אני קורא לה !!! דיווח תוצאות - המקרר ממש בסדר, מדי פעם אני מתעצבן קצת כי הגב - מה לעשות חורק, אשתי מאושרת, לא ניצלתי את זכותי לקרא לה לצורך הוצאת העוף מהפריזר.... אנחנו ביחד !!! אשתי היקרהף אני ו....המקרר.... אם תרצה אקשר אותך אם אשתי, תשמע עוד גרסה

volfson

New member
העיצוב לא כעור ?

העיצוב של סידור המדפים מזכיר לי בית ספר יסודי ... אגב, איך הרעש וצריכת החשמל ? ובאמת, המדפים הנשלפים של הפריזר לא עושים בעיות ?

צפוני

New member
עיצוב לגמרי נורמאלי

זה ממש אותו דבר - אבל הפוך. לגבי שליפת המדפים, גם אותו דבר..... זה אותו המקרר רק שהחליפו בין הפריזר למקרר עצמו. חסרון אחד נובע מהעובדה שכדי לראות את עומק הפריזר צריך להתכופף חזק - או לשלוף את המדף. קצת רועש - אין לי מקור השואה אבל בלילות הרעש מורגש יותר. צריכת החשמל....נו באמת, מי מסתכל על זה....

למעלה