אמנים פחות מוכרים

SouLion

New member
אמנים פחות מוכרים

אם במוזיקה אנחנו מתעסקים אז עד הסוף... מי שמכיר אותי יודע שתמיד אני מנפיץ כל מיני אומנים פחות מוכרים שאף אחד לא שמע עליהם. חשבתי יהיה נחמד לפתוח שרשור של אמנים פחות מוכרים, כאלה שרוב הסיכויים הוציאו רק כמה טיונים ולא זכו עדיין לחשיפה מלאה. אני אתן פה רשימה קצרה של כמה שאני אוהב: ky-enie מהחברה של ביג יארד (הלייבל של שאגי) זמר צעיר שנשמע קצת כמו בוג'ו אבל יותר רך. עושה הרבה טיונים אקוסטיים. לדעתי בזמן הקרוב הוא הולך לעלות ולשרוף ras brando/marlon brando כבר שנים יושב על רידימים עם הסטייל המיוחד שלו, כל אלה שאוהבים קולצ'ה וקונצ'ס יאהבו אותו לדעתי shadow man לא הצלחתי למצוא יותר מארבעה או חמישה טיונים שלו, למרות שהוא שר כבר שנים. הוא מתארח באלבום בכורה של סיזלה. יושב על הבאבאטונדה רידים ועוד כמה. די ג'יי וויקיייייייד, חבל שהוא לא מקליט מספיק jah dan לגביו אני לא בטוח לגמרי. נדמה לי שהוא מניו יורק בגלל שיש שם זרם שלם של ראפרים שמשלבים רגאיי ביצירות שלהם והוא תמיד משתלב איתם (כל החברה של בוט קאמפ קליק ואפו-רה וכו') בנוסף בזמן האחרון יצא לי לשמוע אותו הרבה על רידימים שיצאו מחוץ לג'מייקה אלא מהאיים מסביב (כל חבורת הקארי-קיל, ג'ה באמי, מארלון אשר וכו') pressure אומן מאחד מהאיים (איי הבתולה אם אני לא טועה) רוטס אנד קולצ'ה, יש לו אלבום וויקיד שנקרא the pressure is on לפי מה שהבנתי הוא התחיל לעבוד עכשיו עם דון קורליאון מה שאומר שהוא יהיה קצת יותר מוכר והולך להוציא חומרים מעניינים מאוד בכל מקרה זה מה שעלה לי כאן כרגע, אני אשמח אם תוסיפו רשימות משלכם, אולי ככה האומנים האלה יקבלו קצת יותר תודעה ;) bless up Soul-J

יא מאן! ראספקט סול ג'יי!!!

אמליץ גם אני על שני אומנים שכל מי שמתעמק ברגאיי צריך להכיר: Horseman ו-Ricky General. בערב אעלה גם טיונים של שניהם... DREAD OUT

בכל אתר שיתוף

ממליץ על האתר הזה, הכי נוח ויעיל. את הלינק שתקבל לאחר שתעלה את השיר, תעתיק לסרגל "קישורים בתוכן ההודעה" ותעתיק מההודעה עצמה מילה שאתה רוצה שתהפוך לקישור, או שתפרסם בסרגל "כתובות אינטרנט נלוות" ורשום תיאור כלשהו, לדוגמא שם השיר. אם תתקשה דבר איתי במסרים אני אעזור לך בכיף! בהצלחה...

SouLion

New member
טיון טיון טיון!!

תודה גיל העליתי בינתיים טיון אחד של שאדו מאן מקווה שתהנו

Carcass

New member
ביג אפ

אחלה רעיון. C Money אמן די צעיר שמשתייך ל ghetto shanty records(הלייבל של באמבו בי - האמן מהאי סנט קיטס). אין לו יותר מדי טיונים,אבל אלה שכן לא רעים בכלל,יש לו קול על הכיפאק,וזהו :) Spanner Banner אמן לא מוכר מי יודע מה,יושב על די הרבה רידימים,ומי זה אחשלו?הא?כן,הוא אח של ריצ'י ספייס. יש לו ביג טיון על ה קונפשנס רידים 2006(שגם ריצ'י ספייס ישב עליו). Raw Dawg גם אחד לא ממש מוכר,יושב פה ושם על דאנסהל רידימז,יש לו קול הארדקור שכזה,מזכיר טיפה בסגנון את באונטי\אלאפנט. בכל מקרה טיון מומלץ - Buss it על ה beat box riddim. Ras Myrhdak גם אמן דאנסהל,שיושב פה ושם על רידימים. טיון מומלץ blazer,על ה Forty Sup'emmh Riddim Ghislain Poirier אמן היפ הופ\ראגאמאפין נחמד למדי. טיון אחד מצוין נקרא mic diplomat,והוא מופיע בסאונדטראק של אנ בי אי לייב 07 :) עוד אמן,אחד מהותיקים תאמת,אבל פחות מוכר מכל החבר'ה מזמנו, I JAH MAN LEVY..פועל מסוף שנות השבעים ומוציא אלבומי רוטס מצויינים עד היום.. אלבומים מומלצים : haile i hymn,Africa,ark-art,monkey man,Tell It To The Children בכל מקרה מאוד מאוד שווה לבדוק אותו,המון טיונים מומלצים. אפילו זכיתי לשמוע את הטיון הכי מוכר שלו - jah heavy load,בגרסתו המלאה,הארוכה והראשונה,בצאלים,בסט של דוקטור רגאי,פעם ראשונה אי פעם שאני שומע את זה בתקלוט כלשהוא,כבוד ועוצמה.

למעלה