אמנם באיחור של יום, אבל
לפורום!

אמנם באיחור של יום, אבל ../images/Emo49.gif לפורום!../images/Emo65.gif

תראו מה זה כשאין דקה לנשום... הפורום לשמחתי עדיין כאן, ונכנס היום רשמית לשנת הפעילות השלישית שלו (הלוואי על השירות הצבאי שלי...). זה אומר שאנחנו מתפ"זמים, ועם הפז"ם באה האחריות. אני מתכוון להרחיב את הפעילות של הפורום השנה בכל התחומים, להכניס יותר פעילויות ותכנים, בתקווה לשיתוף פעולה גדול יותר שלכם, חברי הפורום התותחי על אחד אחד (ואחת אחת). אני רוצה להודות למומחי הפורום שלנו: בזוקה, רביד, אסף סמילאן המכונה DUBSYS וזוסמן (שלא מפגין אמנם נוכחות יתרה...), שדואגים למלא את הפורום באינפורמציה ומצדיקים את המינוי שלהם. רוצה לשלוח דרישת שלום חמה אל מעבר לים לאלעד, שותפי העתידי לניהול הפורום (ב"ה) ולזוגתו שתחיה רעות, שמטביעים את חותמם עמוק עמוק בקאריביים והראו לג'מייקנים מאיפה משתין הג'רק פיש. בילוי מהנה בקובה ותחזרו אלינו מהר, מתגעגעים אליכם כאן!!! לכל חברי הפורום, הצופים הסמויים, כל מי שאוהב רגאיי ומטפח את התרבות המופלאה שגודלת כאן באופן יומיומי - תמשיכו בעבודה הטובה. ומילה נוספת לסמויים - גלו את עצמכם!!! מפאת קוצר הזמן, לא אספיק להעלות היום ספיישל שתכננתי על מה שעשה הרגאיי בארץ בשנה החולפת. מבטיח שלכיוון סוף השבוע הוא יעלה. מוזמנים בינתיים לברך את הפורום בשרשור הזה בעצמכם... מזל טוב עד 120 שנות קיום לפורום ואפילו יותר מזה! (איפה אני אהיה אז?
) גיל שיידי קרוגר דה-גאן ראנקס 10, הרב אלוף של הפורום

SaBaGMaN

New member
מזל טוב!

וואלה הזמן טס.. אני זוכר ליפניי שזה הפך לפורום היינו כותבים איזה 6 אנשים בקומונה.. אני מאמין שהמקום הזה ממצא את עצמו ומעביר אחלה מידע לכל מי שמיתעניין במוזיקה שבאה מהאי..שימשיך ככה! ריספקט sabagmam aka sabago הרס"ר של הפורום.. ehhhh

מזל טוב :)

אני חייבת להגיד את זה... דאמ, איך שהזמן עובר... הרבה שנים של כל מה שהפורום מביא איתו
והוא מביא גם מביא! והרבה כבוד לגיל ולכל הנוכחים. :).

K C

New member
אפשר לעשות יום הולדת למדיום באינטרנט?

אם כן , אז מזל טוב! שירבו ימיו של דף האינרנט הנפתח ביותר במחשב שלי שנמשיך להפיץ את בשורת הרגאיי לעם שלנו. נדחק הצידה את נינט טייב ו-50 סנט ( No disrespect ) מהפלייליסטים של הנוער היום ונכניס את דמיאן מארלי וברנינג ספיר. כבוד הרב אלוף

Ras Or

New member
BIG UP מזל טוב לפורום

שרק נמשיך ונמשיך, כמה חברים שהתווספו פה, שירים, דיונים גאנג'ה וכמובן הסיבה שכולנו כאן בשבילה, A Reggae Music Seen, bring a revolotion seen, the isralites herbs pirat
שיהיה לכולנו עוד שנה מופלאה עם עוד קצת יותר רגאיי, קצת יותר גאנג'ה, קצת יותר שמחה, וקצת יותר טוב . Bless ראס אור ארליך.

yaarasta

New member
מזל טוב

רספקט שיידי ביג-באד-מאן ראנקס! נייס וויבז, הרבה הענות, אחלה סיקורים, "סדר ונקיון" ויוניטי ! כבוד חברים, עד 130!

vigiman

New member
מזל טוב!

אחד הפורומים האיכותיים אחלה אנשים ואחלה וויבז. שימשיך להתפתח ולהיות מקום טוב לכל מי שאוהב את המוזיקה והתרבות המדהימה הזאת.

Nechi Nech

New member
פשש.. איך הזמן רץ..

כאילו רק אתמול היינו קומונה של 10 אנשים. big up unu self people שרק נמשיך ככה!

xXx Shiraz xXx

New member
זה מה שקורה כשהמחשב מת.....

מזל טוב פורום =] =] מי ייתן והפורום יזכה לעוד הרבה שנים של רגאיי משובח לדבר עליו, אמנים מדהימים שימישו להופיע ולעשות מוזיקה, וחברי פורום חדשים לצד הותיקים שיעשו פה הרבה שמח !! ONE LOVE

למעלה