אמרתי לכם שכל האסון שלנו זה הכיפות ברזל והשרביטי קסמים והחיצים

marabo

Well-known member
כעת האמריקאים באם אלינו ואומרים לא נפגעתם אז מה אתם רוצים? שבו בשקט.
אם לא היו לו כל הפטנטים השמאלניים הללו כבר מזמן היינו נאצלים להלחם ובתנאים שלנו וממגרים את האויבים כשעוד היו קטנים.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם אל היו לו כל הפטנטים השמאלניים הללו כבר מזמן היינו נאצלים להלחם ובתנאים שלנו וממגרים את האויבים כשעוד היו קטנים.
כה אמר בן אוויל תוגת אימו.

The Real Big Joe

Well-known member
אם אל היו לו כל הפטנטים השמאלניים הללו כבר מזמן היינו נאצלים להלחם ובתנאים שלנו וממגרים את האויבים כשעוד היו קטנים.
מי בכלל סופר את שפע דברי ההבל שלך? נבל כמוך היה חוגג לו היו לנו הלילה 100 הרוגים ואלף פצועים.

marabo

Well-known member
מי בכלל סופר את שפע דברי ההבל שלך? נבל כמוך היה חוגג לו היו לנו הלילה 100 הרוגים ואלף פצועים.
אם הייתם שומעים בקולי לא הייתם חותמים על אוסלו, לא עושים התנתקות ולא היינו במצב הזה
אתם יודעים שאני צודק ולכן מקללים אותי
האמת קשה לשמאלנים

The Real Big Joe

Well-known member
אם הייתם שומעים בקולי לא הייתם חותמים על אוסלו, לא עושים התנתקות ולא היינו במצב הזה
אתם יודעים שאני צודק ולכן מקללים אותי
האמת קשה לשמאלנים
אתה מצטער שאין הרוגים בגלל ש"אנחנו" (מי אנחנו?) חתמנו על אוסלו? רשע צמא דם שכמוך.

marabo

Well-known member
אתה מצטער שאין הרוגים בגלל ש"אנחנו" (מי אנחנו?) חתמנו על אוסלו? רשע צמא דם שכמוך.
הפוך אידיוט.
בגלל שחתמתם על אוסלו באו כל הצרות
הבאתם כנופיות רוצחים מטוניס, חילקתם להם נשק ומסרתם להם את עזה וחלקים מיו"ש.
מה חשבתם יצא מזה? קולה?
אידיוט!

1ספי11

Well-known member
אז מה שחסר לך זה 5000 מתים שהיו משמחים אותך על כלות.

marabo

Well-known member
אז מה שחסר לך זה 5000 מתים שהיו משמחים אותך על כלות.
לא יקירי
בשיטה שלי אחרי המת הראשון היינו יוצאים למלחמה בתנאים נוחים פי 100 ושמים סוף לסיפור
בשיטה שלך עם הכיפות ברזל ספגנו וספגנו מתים בלי סוף

1ספי11

Well-known member
לא יקירי
בשיטה שלי אחרי המת הראשון היינו יוצאים למלחמה בתנאים נוחים פי 100 ושמים סוף לסיפור
בשיטה שלך עם הכיפות ברזל ספגנו וספגנו מתים בלי סוף
אם היית בצבא אולי לא היית מספר לעצמך סיפורים מטופשים.

חנן44

Well-known member
אם לא היו לנו את אמצעי ההגנה כבר לא היה נשאר מי שילחם

אלפיני

Well-known member
אם לא היו לו כל הפטנטים השמאלניים הללו כבר מזמן היינו נאצלים להלחם ובתנאים שלנו וממגרים את האויבים כשעוד היו קטנים.
בקיצור, התגובה שלך מלמדת שאתה סתם סוחר במוות וגופות שרופות לצרכים אידאולוגיים.
וגם לא שולח את ילדיו לשרת בצה"ל כמובן.

ועל זה נאמר ואני מוסיף קצת פטריוטיזם מזויף כשלך הוא מפלטו של הנבל.

הפרבולה1

Well-known member
הבעיה היא לא בכיפת ברזל ובטילי הירוט , הבעיה היא בקונספציה.

טילי היירוט היו אמורים לתת לנו יותר חופש פעולה צבאי ופחות לחץ מול האויב בזמן שתוקפים אותו והוא עדין יורה טילים , לא חייבים למהר ולסכן את חיילינו בפלישה לשטח האויב כדי לנטרל את יורי הטילים כי יש בנתיים כיפת ברזל, וצה"ל פועל נגד האויב בזהירות תוך כדי איסוף מודעין בלי לחץ.

אבל השמאל ( כולל ביבי ) השתמש בכיפת ברזל כדי לתת לנו חופש פעולה מדיני , נמנענו לתקוף את האויב כדי לא לחבל במאמצים להפשרת הקיפאון בתהליך המדיני.

השגיאה היתה שהמטרה של כיפת ברזל היתה למנוע נפגעים בעורף שעלולים לחבל בתהליך המדיני , במקום שכיפת ברזל היתה אמורה למנוע נפגעים בעורף בזמן שצה"ל תוקף את יורי הטילים.

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member
הבעיה היא לא בכיפת ברזל ובטילי הירוט , הבעיה היא בקונספציה.

טילי היירוט היו אמורים לתת לנו יותר חופש פעולה צבאי ופחות לחץ מול האויב בזמן שתוקפים אותו והוא עדין יורה טילים , לא חייבים למהר ולסכן את חיילינו בפלישה לשטח האויב כדי לנטרל את יורי הטילים כי יש בנתיים כיפת ברזל, וצה"ל פועל נגד האויב בזהירות תוך כדי איסוף מודעין בלי לחץ.

אבל השמאל ( כולל ביבי ) השתמש בכיפת ברזל כדי לתת לנו חופש פעולה מדיני , נמנענו לתקוף את האויב כדי לא לחבל במאמצים להפשרת הקיפאון בתהליך המדיני.

השגיאה היתה שהמטרה של כיפת ברזל היתה למנוע נפגעים בעורף שעלולים לחבל בתהליך המדיני , במקום שכיפת ברזל היתה אמורה למנוע נפגעים בעורף בזמן שצה"ל תוקף את יורי הטילים.
יש מישהו בממשלה הזאת שמנסה לדחוף תהליך מדיני?

הפרבולה1

Well-known member
יש מישהו בממשלה הזאת שמנסה לדחוף תהליך מדיני?
כן , אבל זה היה אבל לפני ה 7 באוקטבר. היום יש הכרה רחבה ( חוץ מאצל השמאל ההזוי ) שהנסיונות הפאטתיים בעבר ללכת להסדר מדיני ( גם אם קראו לזה בשמות אחרים כמו "הסדרה" או "תאום בטחוני" ) הם בין הגורמים שהובילו אותנו לאסון של ה 7 באוקטובר.

1ספי11

Well-known member
כן , אבל זה היה אבל לפני ה 7 באוקטבר. היום יש הכרה רחבה ( חוץ מאצל השמאל ההזוי ) שהנסיונות הפאטתיים בעבר ללכת להסדר מדיני ( גם אם קראו לזה בשמות אחרים כמו "הסדרה" או "תאום בטחוני" ) הם בין הגורמים שהובילו אותנו לאסון של ה 7 באוקטובר.
כמובן העובדה היא שהעדר תהליך מדינה הביא את אסון נתניהו.

למעלה