אמ......חדשה ^^;

last day

New member
אמ......חדשה ^^;

אמ כבר התסובבתי פה בפורום אבל כקוראת נסתרת (~הזדהות לפנטום מפנטום האופרה~) אבל החלטתי לקחת צעד אחד קדימה ולהצטרף פה לפורום=] שמי דניאל, בת 16.5.... מכיתה ח-ט אני שומעת מוזיקה יפנית. הכל התחיל מBoA והתפתח למיאבי (יאמי *___*) וAN CAFE השיר שאני הכי אוהבת בעולם הוא jibun kakumei לאחר שכבר הצגתי את עצמי יש לי שאלה (הו הניצול
) אני רוצה להרחיב אופקים במוזיקה יפנית ואשמח להמלצות=] עדיף דברים דומים לAN CAFE ולמיאבי. לא רוקרי מידי ^_^ תודה רבה!!!!! ~דניאל

sonaku

New member
ברוכה הבאה!~!~ ../images/Emo140.gif

גם כיתה ח וגם כיתה ט? וואי XDD ממ להמליץ על משהו? טוב אז יש לי להמליץ לך על Kagrra שהם פשוט מעולים במיוחד בהופעות ואני ממש מכורה אליהם ^^ alice nine כמובן!~ אוו אוו וגם Gazette !! *__* ויש עוד המון המון להקות~~ תתחילי לשמוע כל מיני עד שתמצאי את ז'אנר המועדף עלייך^_^

sonaku

New member
ממ בואי נראה ^^;

המומלץ ביותר,שיר שהתמכרתי אליו לאחרונה,זה Haru Urara *_* בהופעות זה תמיד השיר האחרון והמרגש כי הקהל שר איתם וכזה יש עלי סאקורה מתעופפים בכל מקום..כ''כ יפה ;~; הו ויש את Urei,OukaRanman וכמובן שHana ^__^ מקווה שעזרתי D;

nadav1232

New member
ברוכה הבאה!! ^_^

בואה *O* גם אצלי הכל התחיל ממנה D: אני נדב, השתלבות נעימה ^_^

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל
השתלבות נעימה ומהירה

SuLeRu

New member
ברוכה הבאה

השתלבות נעימה ומהירה =]] אמ... בואה זמרת מצוינת עם אהבת אותה אז בטוח יש לך טעם טוב ובעיקר מיאבי
אמ... אני לא יודעת מה לאמליץ לך כי אני לא ממש חובבת רוק. מישהו פה אמליץ על גאקט? טוב עם לא אז תנסי את גאקט (gackt) זמר טוב =] אני יותר מעדיפה פופ וגם בסטייל כמו מיאבי אבל אני לא מכירה עוד זמריי רוק בסיגנון שלו

alice123

New member
ברוכה הבאה ^_^

AN CAFE *-* גם אני אוהבת אותם מאד ואת מיאבי כמובן 3> ayabie זאת להקה מעולה וגם הם רוק אבל לא יותר מידי כבד (לפחות לדעתי) השתלבות מהירה ^^

למעלה