אנא, חתמו על העצומה

moe7

New member
אנא, חתמו על העצומה

להפוך את "כחול אליהו" לצבע אמיתי
כאן.

נצ"לש

תראו מה מצאתי- יש אתר שכותב איזה שיר היה בראש המצעד (הבריטי או האמריקני, מה שתבחרו) ביום שבו אתם נולדתם. לי יצא Rhythm Is A Dancer של סנאפ. בדקתי לאלייז'ה ויצא לו Imagine שג'ון לנון שר. שיר נחמד. כמובן שבדקתי במצעד הבריטי, אמריקה זה מגעיל.

moe7

New member
האימה!

Take My Breath Away by Berlin -בבריטי Amanda by Boston -באמריקאי שבוע חלש. (המשותף לשני ההרכבים הוא כמובן היותם א. קיטשיים, ב. נקראים על שם ערים)

moe7

New member
אגב,

השיר שעמד בראש המצעד האמריקאי בשבוע לידתו של אליהו גם הוא שייך ללנון- (Just Like) Starting Over by שבוע נפלא. ומקריות מגניבה. לנון נרצח ב8 בדצמבר 1980, הוא לא זכה לראות את שיריו נכנסים לראש המצעד.

butterfly211

New member
לי יצא-../images/Emo28.gif

בבריטי: You Got It (The Right Stuff) / New Kids On The Block באמריקאי: Blame It On the Rain / Milli Vanilli

moe7

New member
2 פאגים שעשו ליפ סינק ועוררו מהומה

אחרי שזכו בגראמי
הם מוכרים לשמצה גם מחמת הבחירה התמוהה בצמות כפריט אופנתי. אחד מהם עדיין שר, בכוחות עצמו.

Piece of Wood

New member
Imagine../images/Emo99.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

אני אוהבת את השיר הזה.. יצא לי בבריטי - China In Your Hand של T'pau אמריקאי - I Think We're Alone Now של Tiffany

פרפר16

New member
אני

באמריקה The Way You Make Me Feel by Michael Jackson
בבריטניה Heaven Is A Place On Earth by Belinda Carlisle

g a g a

New member
איזה כיף לך../images/Emo70.gif../images/Emo99.gifמייקל../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif

לי יצא: בבריטי: (Just Like) Starting Over by John Lennon באמריקאי: Lady by Kenny Rogers

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif לי יצא....

באמריקה: It Must Have Been Love by Roxette באנגליה-... World In Motion by Englandneworder

moe7

New member
../images/Emo10.gif

בעקבות השירים שהיו במקומות הראשונים בשבוע שלי, אני שוקלת להחליף תאריך לידה

למעלה