אנא עזרו לדיינה למצוא את החתך של גוסטפסון !!

yair_bar

New member
מנהל
זו בדיחה?

מתחת לגבה השמאלית כמעט לכל אורך הגבה יש חתך שנראה כאילו נתפר או שמו פרפרים או משהו.

זה די בולט לעין ובטוח שייפתח עם האגרוף הראשון

BeniTaz

New member
דיינה וויט זה הבנאדם הכי פחות לויאלי שיש

שלא נאמר חסר טאקט. גוסטפסון לא נראה שמוק שיברח מקרבות.. שיירגע הקרחת.

UgiPletzet

New member
בטח שרואים, אבל זה מצב קצת מצחיק

אם הוא היה חוטף חתך כזה במהלך הקרב (אפילו בשניות הראשונות), בכלל לא בטוח שהקרב היה מופסק.
היו מטפלים בו (הרופא אם זה עצירה לבדיקה במהלך הסיבוב או הפינה שלו בין סיבובים) והקרב היה ממשיך.
אני לא בטוח שאני מסכים עם ההחלטה למשוך אותו מהקרב, אבל אני מרגיש שאני לא מבין מספיק בשביל דעה נחרצת...

yair_bar

New member
מנהל
חתך מעל העין בעייתי ומביא לעתים להפסקה

בגלל שהדם ניגר לעין וזה גם לא בריא וגם מאד לא נוח להלחם

השמנמוך קריח הזה ממש מגזים!

גוסטאפסון בטוח לא מעוניין לצאת מהקרב הזה. סוף סוף קרב שהוא מקדם אותו במיינאיבנט ועוד במדינה שלו. בטוח שהתשלום עליו היה הגבוה ביותר שהוא קיבל עד היום בקריירה ולא מדובר באיזה מליונר..
החתך נמצא בגלגל העין שזה מיקום מאוד בעייתי ומסוכן לעין. אסור לעלות לקרב עם חתך שכזה וההחלטה צודקת ואחראית.

שדיינה וויט יפסיק לבנות אירועים שמבוססים על קרב 1 ויפסיק להאשים את כל העולם חוץ מאת עצמו בכשלונות שלו.
אם היו עוד קרבות איכותיים בקארד הזה הוא לא היה כל כך מתרגש מהפציעה של גוסטאפסון.
הלוואי והאירוע הזה יהיה כישלון ושכל האוהדים ידרשו את כספם חזרה. אולי ככה הוא ילמד לקח.

BeniTaz

New member
סוגיה מעניינת

אנשים קנו כרטיס בגלל גוסטפסון.. כל הקארד הזה חלש מאירוע של בלטור. מעניין מה קורה אם מישהו מבקש את הכסף בחזרה לפני האירוע.. כי תכלס, מגיע לו.
הזוי שראיין קוטור (הבן של) נלחם בקו מיין אבנט מרוב שהקארד חלש. אני לא כזה התרשמתי ממנו.

למעלה