אנגולה

dardaroni

New member
אנגולה

מישהו יודע האם ישנם ישראלים העובדים בעיר הזו ואם כן מה ניתן לעשות שם? ומהם תנאי המחייה?

לילית462

New member
אנגולה היא מדינה, לא עיר - למיטב ידיעתי

וכן, כמו בכל מקום גם שם יש ישראלים. למיטב ידיעתי עוסקים בחקלאות, ובתעשית הנפט. אולי יש מי שיודע עוד ויכול לעזור ?

hlsm

New member
אנגולה

היי אודה לך באם תוכל לכתוב את המייל שלך, אינני רוצה להגיב בפורום, דרך אגב המייל שלי הוא [email protected]

לילית462

New member
חבל, כולנו נשמח לשמוע על אנגולה...

כל עוד זה כתוב בצורה שמכבדת את התקנון

dardaroni

New member
ואגב...

לילית...פשפשתי קצת לאחור בכמה מדפי הפורום. מקווה שאת פתוחה לקבל ביקורת בונה. התערבותך הגסה ולעיתים הקרובות המאד לא עניינית גורמת בוודאי לאנשים להעדיף את ההתכתבות האישית על פני שמיעת תגובתך. אנא קחי לתשומת ליבך את העניין.

hlsm

New member
אנגולה

תודה, תגובתך ממש במקום אתכתב אתך בהקדם במייל ששלחת לי.

לילית462

New member
אני מאוד פתוחה לקבל ביקורת - ושמחה לשמוע

אבל, אני לפני הכל מחוייבת לכללי תפוז. ובהתיעצות עם המהלת האתר נאלצתי למחוק את מה שמחקתי. אני בטוחה שגם אתה לא היית רוצה שישמיצו אותך, ואני חושבת שנתתי הרבה יותר מאפשרות אחת לפרש את הדברים כדי לא למחוק את ההודעה. אם מישהו בוחר להשמיץ, זכותו - אבל הוא צריך לזכור שיש דין ויש דיין. וכמו שאל אתן שישמיצו אותך, או כל גולש אחר בפורום, או חברה זאת או אחרת, לא איפשרתי את זה. אני מצטערת שאני צריכה להיות האיש הרע, אבל לפעמים זה תפקידי, ובאמת שניסיתי לקחת את זה למקום פורה - אבל לא זכיתי לשתיוף פעולה - וחבל ! אני תמיד שמחה לשמוע ביקורת ואני מאוד מצטערת אם מישהו נפגע ממעשי - כאמור אני לא פועלת בחלל ריק, ובהתיעצות עם הנהלת האתר פעלתי כפי שפעלתי. הפורום הזה כמו כל פורום אחר, הוא מה שהגולשים עושים ממנו, ואתה כמו כל אחד ואחד כאן, מוזמן לתרום ולפתח אותו. דורית

לילית462

New member
ועוד משהו קטן...

התערבותי הגסה היא זאת שקראה ל hlsm במסר כדי שיבוא לענות לכך על השאלות שאני לא יודעת ולא יכולה - מה לעשות זה גם חלק מהתפקיד....

yaronhongkong

New member
100% correct

Dorit you are 100% correct and the forum is indeed a n open stage to all and a place to share information and knowlage BUT and it is a big BUT it mast be clean of insults and un appropiate behiver keep up the good work and the 1st Africa forum up and running

p a u

New member
אני מקווה שלא מאוחר אבל קצת פרטים על אנגולה

רק היום נכנסתי לראשונה לאתר וראיתי שאתם מעוניינים בקצת מידע אז יאללה לעבודה. אנגולה היא כמו רוב אפריקה, מדינת עולם שלישי, כבישים מלאים בבורות, בעיות חשמל, מחלות, אלימות, אבל מצד שני יש בה קהילה ישראלית לא קטנה ונחמדה מאוד, כולם מכירים את כולם, עובדות פה כמה חברות שדי קנאיות לפרטיות שלהן ולכן אני מאמינה שהמגיב לא רצה לתת יותר מדי פרטים. אם אתה בקטע של טיולים לא הייתי ממליצה, המדינה מלאה במוקשים שנשארו מהתקופה של המלחמה ועדיין לא נוקו (למרות שיש פה חברות שעוסקות בכך) אבל הנופים פה מקסימים. עיר הבירה - לואנדה, נמצאת על קו החוף ויש פה את השקיעות היפות ביותר שראיתי בחיי. טיולים אם כבר עושים באזור החוף, שמעתי על חברה שעושה טיולי ג'יפים בחבל נמיב ושזה מדהים (אבל כמובן יקר מאוד). בפנים הארץ בעיקר ג'ונגלים, האזורים האלו כמעט ולא מיושבים ויושבים בהם בעיקר מחפשי היהלומים.. כך שהאזור הופך למסוכן בהתאם. תנאי המחייה של המערביים טובים גרים בבתים או בבניינים, יש מים זורמים וגנרטור במידת הצורך (המדינה עובדת קשה מאוד כדי לשפר את המערכות של הביוב והחשמל ויש דיבורים על הקמת תחנת כוח חדשה שתספק חשמל ללואנדה ושלא יהייה צורך עוד בגנרטורים - אבל אני בספק אם זה ייעשה בשנה הקרובה או בשנה הבאה). מומלץ לשים בבית רשתות נגד יתושים (למרות שלי אין) ולישון עם כילה. היתושים נמצאים תמיד ומומלץ גם כן להמרח בחומר נגדם, סה"כ זה לא מונע ממני לצאת מהבית בערב או מגביל את חיי בשום צורה שהיא. מכיוון שלואנדה נמצאת על קו החוף יש לה אזור שלם של בתי קפה ומסעדות שלא יביישו את תל-אביב ודיסקוטקים שמפוצצים בסופי השבוע בזרים ובמקומיים (ללא הבדל) אבל קפה מצויין עוד לא מצאתי. בנוגע לעבודות שאפשר לעשות במדינה הזאת כבר ציינתי שלא יאהבו אם אפרט זאת בפורום. זהו, אם יש עוד שאלות אשמח לענות.

למעלה