אנדריי בירדס

הילית111

New member
אנדריי בירדס

ב טוב בני בן 6 חוגג בקרוב יומהולדת והוא ראה אצל חבר עוגה עם האנגריבירדס עוגת יומהולדת בדקתי ורוצים על עוגה כזו 400שח יקר לי מאוד אני קראתי קצת ורוצה לעשות לו בעצמי עוגה עם הדמויות של האנגריבירדס בפרדס ראיתי ברשת סרטונים קלים למדי שמראים איך עושים את הדמויות האלו אשמח לעזרה איך לעשות כלומר האם לעשות קודם עוגה כושית רגילה מלבנית ולצפות בשוקולד ומעל לשים את הבובות אלו ונקודה נוספת היא האם לעשות את הדמויות מבצק סוכר או מרציפן אני לא מקצוענית בכלל באפייה וחוששת שיהיה לי קשה עם בצק סוכר ואולי יותר קל ממרציפן כי זה יותר רך אשמח לעצמכם איך לעצב עוגה כזו ועם אילו חומרים של איזו חברה ?העוגה מיועדת לכ 33 ילדים הילד רוצה גם את הבובות וגם את החזירים וגם את הרוגטקה שלהם...... אשמח לעזרה תודה ושבוע טוב האם מבחינת עלות המרציפן זול וטעים יותר? תודה

עגות אנגריביירדס

שלום הילית111,

ראשית מזל טוב לבנך על יומולדתו. גיל 6 זה גיל מקסים!

עוגת בצק סוכר זאת עוגה קצת מסובכת למי שלא עבד איתה בעבר. צריך קצת ניסיון, המון סבלנות ואישית לא הייתי ממליצה להכין משהו לגן כפעם ראשונה.
הבסיס של עוגות עם בצק סוכר הם עוגות בחושות או טורט (לא קצפת, מוסים וכו', חייב להיות להם בסיס חזק)

יש כמה אופציות:
1) לעשות עוגה כושית ולשים מעליה קרם שוקולד/קצפת/אינסטינט ולקשט עם דמויות של אנגרי ביירדס שתעשי מבצק סוכר או לחלופין מרציפן (לדעתי ילדים יעדיפו בצק סוכר )
2) עוגה כושית, "חומר מדביק (גנאש, דבש, ריבה) ומעליו בצק סוכר ומעל דמויות (זה אכן משדרג את העוגה)

מצרפת לך קישור לפורום אומנות בעוגות, בטוחה שישמחו לעזור לך שם. וכמובן אנחנו פה גם לעזור בכל שאלה.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=974

(ונשמח לראות את התוצאה כמובן!!)

בהצלחה!

הילית111

New member
תודה

האמת שהאופציה השניה יותר נראית לי אבל אני חוששת קצת
האבל האופציה של עוגה ב 400 שח לא לעניין
צריכה להחליט
תודה בכל אופן

הילית111

New member
מיכל תודהעל עזרתך

אני חוששת שאני אסתבך
האם אני יכולה לקנות רק את הדמוית של האנגרי בירדס מבצק סוכר
ולמקם אותם על עוגה כושית רגילה עם קיסמים
כמה זה צריך לעלות רק הדמויות ?

עוגת אנגריברדס

היי הילית111,
מה שלומך? נשמח לשמוע איך התקדמה העוגה ומה עשית בסוף.
וכמובן אם יש תמונות לראות!

מיכל

למעלה